Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Česká pošta - 4
23.04.

Pošta řeší další problém, pošťačka čtyři roky schovávala zásilky

Případ selhání zaměstnankyně České pošty, která minimálně čtyři roky nedoručovala některé poštovní zásilky adresátům a schovávala je u sebe, obletěl republiku. K některým se tak soukromá korespondence dostane až po čtyřech letech. Stížností, kdy zákazníci dostanou očekávané zásilky pozdě nebo také nikdy, eviduje státní podnik tisíce.

Doručování balíků
aktualizováno 06.04.
Chtěl vyšší plat

Pošťák místo doručování ležel doma! Našli u něj půl tuny dopisů

Poštovní doručovatel (33) v italském Turíně nebyl spokojený se svým platem. Celou situaci vyřešil netradičně, ale také nezákonně. Na svou práci totiž začal doslova kašlat. Místo roznášení pošty seděl na gauči a dopisy si schovával v domě. Za tři roky jich takto nashromáždil okolo 400 kilogramů.

Španělský král Ferdinand II. Aragonský
04.02.
Královské dopisy

Španělská tajná služba hlásí velký úspěch! Prolomili 500 let starý kód

Po pěti stech letech došlo k prolomení kódu, který v dopisech používal španělský král Ferdinand Aragonský. Úspěchem se pochlubila španělská tajná služba.

Prásk.tv píše:

James Whiting - 1
čtěte o tématu dopisy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Listonoš schovával dopisy
31.01.
Italové zuří

Pošťák léta nedoručoval zásilky! V garáži našli přes půl tuny dopisů

Italská policie našla v garáži jednoho z pošťáků přes půl tunu nedoručených dopisů. Adresáti se svých zásilek přesto dočkají, pošta je totiž chce i po letech doručit. Zaměstnanec dostal okamžitě výpověď a hrozí mu trestní stíhání.

Michal Jančařík - 1
aktualizováno 17.12.
moderátor je inspirací

Dopisy od lidí Jančaříkovi dávají sílu! Přiznal, co chce nyní dělat

Oblíbený moderátor Michal Jančařík (aktuálně upoutaný na vozík) je velkou inspirací pro všechny, kteří se dostali do podobné situace. Chodí mu stovky dopisů, ve kterých ho lidé podporují. Aby ale mohl šířit energii dál, musí ji sám mít. Dříve byl jeho koníčkem sport, hlavně cyklistika a lyžování. Už má ale představu, co by mohl dělat dál.

Pošta - 3
aktualizováno 28.10.
Lidé čekají i týdny

Práce pošťáka neláká. Pošta nemá lidi a nestíhá doručovat

Česká pošta má problém. Nestíhá rozvážet zásilky. Týká se to hlavně velkých měst. Podle ekonomů je to způsobeno tím, že si lidé objednávají více zásilek a také tím, že je silná ekonomika a doručovatelé přecházejí do jiných odvětví.

Candice a Tim - 4
18.03.
galerie to je romantika!

Žádost o ruku dostávala roky, nic nepoznala. Všimli byste si vy?

Požádat svou milou o ruku tak, aby se z toho stala naprosto jedinečná a nezapomenutelná chvíle - o to se snaží většina mužů. Takové zásnuby, jaké měla Candice Catherine, jsou ale opravdu raritou. Žádost o ruku totiž postupně dostávala postupně tři roky - a neměla o tom ani tušení!

Jiří Paroubek s tchýní
aktualizováno 22.02.
změna názorů

Tchyně Paroubka úplně otočila! Po drsné kritice pronesla tato SLOVA

Kolem rozchodu expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry je pořádně rušno. A do sporu ohledně jejich vztahu a zveřejněných dopisů už se zapojila i Paroubkova tchyně. Ta nejdřív tvrdila, že k ní expremiér posílal kněze, aby ji usměrnil v názorech. Dnes ale úplně otočila.

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
aktualizováno 22.02.
rozbor textu

Psycholog o Paroubkově dopise: Narcis, který hází vinu na ženu

Konec velké lásky manželů Paroubkových vysvětlil expremiér ve zveřejněné osobní korespondenci. Jeho reakci na manželčin odchod, který Petra Paroubková vysvětlila v dopise, rozebral psycholog na partnerské vztahy.

Dopis jiřího Paroubka
aktualizováno 22.02.
celé dopisy rozchod paroubkových

"Jirko, nemohla jsem jinak..." Paroubek dostal kopačky dopisem

Manželství Paroubků se otřásá v základech. Petra Paroubková od bývalého premiéra odešla. I když se manželé k událostem odmítají vyjadřovat, Jiří Paroubek redakci TN.cz dal k dispozici své prohlášení, včetně osobní korespondence manželů.