Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

galerie to je romantika!

Žádost o ruku dostávala roky, nic nepoznala. Všimli byste si vy?

Požádat svou milou o ruku tak, aby se z toho stala naprosto jedinečná a nezapomenutelná chvíle - o to se snaží většina mužů. Takové zásnuby, jaké měla Candice Catherine, jsou ale opravdu raritou. Žádost o ruku totiž postupně dostávala postupně tři roky - a neměla o tom ani tušení!

Jiří Paroubek s tchýní
Aktualizováno 22.2. 2017 21:20
změna názorů

Tchyně Paroubka úplně otočila! Po drsné kritice pronesla tato SLOVA

Kolem rozchodu expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry je pořádně rušno. A do sporu ohledně jejich vztahu a zveřejněných dopisů už se zapojila i Paroubkova tchyně. Ta nejdřív tvrdila, že k ní expremiér posílal kněze, aby ji usměrnil v názorech. Dnes ale úplně otočila.

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
Aktualizováno 22.2. 2017 15:20
rozbor textu

Psycholog o Paroubkově dopise: Narcis, který hází vinu na ženu

Konec velké lásky manželů Paroubkových vysvětlil expremiér ve zveřejněné osobní korespondenci. Jeho reakci na manželčin odchod, který Petra Paroubková vysvětlila v dopise, rozebral psycholog na partnerské vztahy.

Prásk.tv píše:

James Whiting - 1
čtěte o tématu dopisy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Dopis jiřího Paroubka
Aktualizováno 22.2. 2017 15:04
celé dopisy rozchod paroubkových

"Jirko, nemohla jsem jinak..." Paroubek dostal kopačky dopisem

Manželství Paroubků se otřásá v základech. Petra Paroubková od bývalého premiéra odešla. I když se manželé k událostem odmítají vyjadřovat, Jiří Paroubek redakci TN.cz dal k dispozici své prohlášení, včetně osobní korespondence manželů.

TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 11.2. 2017 21:39
Najdou ji?

Zlom v případu Míša: Otakar prý nechal dva dopisy na rozloučenou

Čím dál víc to vypadá, že klíčem k nalezení dvanáctileté Míši bude sebevražda Otakara S. Expřítel Míšiny matky podle informací TV Prima zanechal hned dva dopisy na rozloučenou. Ty údajně policisty zavedly do lesů na Kralovicku, které v pátek pročesávali.

Dopis - ilustrační foto
Aktualizováno 6.6. 2016 20:06
Hrubá nedbalost

Dopisy v ohrožení! Psaní z bank a pojišťoven se válela na chodbě

Desítky dopisů, včetně výpisů z bank nebo pojišťoven se našly volně odložené v jednom z panelových domů v Jihlavě. Zásilky klientům doručovala soukromá firma. Její pracovnice tam podle všeho zásilky zapomněla, nebo osobně nepřevzala od kurýra.

Petr Kramný , milenka
Aktualizováno 7.1. 2016 09:23
šokující přiznání

Unikly dopisy Kramného z vězení: Intimní vyznání milence

Už zítra vynese Ostravský soud rozsudek nad Petrem Kramným, který je obžalovaný z vraždy manželky a dcery na dovolené v Egyptě v červenci roku 2013. A den právě dnes se přitom na veřejnosti objevilo několik dopisů, které před závěrem procesu posílal Kramný z vězení své přítelkyni.

Jiří Kajínek
Aktualizováno 8.8. 2015 17:37
dopisy z cely

Kajínek píše z vězení: Chci domů, spravedlnost se schovává

Nejznámější český vězeň Jiří Kajínek je zamítavým rozhodnutím o obnově svého procesu těžce zasažený. Vyplývá to z dopisů přítelkyni, ze kterých cituje dnešní Právo. Kajínek doslova píše "už bych rád domů".