Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michal Jančařík - 1
aktualizováno 17.12.
moderátor je inspirací

Dopisy od lidí Jančaříkovi dávají sílu! Přiznal, co chce nyní dělat

Oblíbený moderátor Michal Jančařík (aktuálně upoutaný na vozík) je velkou inspirací pro všechny, kteří se dostali do podobné situace. Chodí mu stovky dopisů, ve kterých ho lidé podporují. Aby ale mohl šířit energii dál, musí ji sám mít. Dříve byl jeho koníčkem sport, hlavně cyklistika a lyžování. Už má ale představu, co by mohl dělat dál.

Pošta - 3
aktualizováno 28.10.
Lidé čekají i týdny

Práce pošťáka neláká. Pošta nemá lidi a nestíhá doručovat

Česká pošta má problém. Nestíhá rozvážet zásilky. Týká se to hlavně velkých měst. Podle ekonomů je to způsobeno tím, že si lidé objednávají více zásilek a také tím, že je silná ekonomika a doručovatelé přecházejí do jiných odvětví.

Candice a Tim - 4
18.03.
galerie to je romantika!

Žádost o ruku dostávala roky, nic nepoznala. Všimli byste si vy?

Požádat svou milou o ruku tak, aby se z toho stala naprosto jedinečná a nezapomenutelná chvíle - o to se snaží většina mužů. Takové zásnuby, jaké měla Candice Catherine, jsou ale opravdu raritou. Žádost o ruku totiž postupně dostávala postupně tři roky - a neměla o tom ani tušení!

Prásk.tv píše:

James Whiting - 1
čtěte o tématu dopisy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Jiří Paroubek s tchýní
aktualizováno 22.02.
změna názorů

Tchyně Paroubka úplně otočila! Po drsné kritice pronesla tato SLOVA

Kolem rozchodu expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry je pořádně rušno. A do sporu ohledně jejich vztahu a zveřejněných dopisů už se zapojila i Paroubkova tchyně. Ta nejdřív tvrdila, že k ní expremiér posílal kněze, aby ji usměrnil v názorech. Dnes ale úplně otočila.

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
aktualizováno 22.02.
rozbor textu

Psycholog o Paroubkově dopise: Narcis, který hází vinu na ženu

Konec velké lásky manželů Paroubkových vysvětlil expremiér ve zveřejněné osobní korespondenci. Jeho reakci na manželčin odchod, který Petra Paroubková vysvětlila v dopise, rozebral psycholog na partnerské vztahy.

Dopis jiřího Paroubka
aktualizováno 22.02.
celé dopisy rozchod paroubkových

"Jirko, nemohla jsem jinak..." Paroubek dostal kopačky dopisem

Manželství Paroubků se otřásá v základech. Petra Paroubková od bývalého premiéra odešla. I když se manželé k událostem odmítají vyjadřovat, Jiří Paroubek redakci TN.cz dal k dispozici své prohlášení, včetně osobní korespondence manželů.

Ztracená Míša a Otakar S.
17.02.
TN.CZ EXKLUZIVNĚ Ztracená Míša

Matka otevřeně o Otakarovi S.: Hrůza, že jsem nepoznala pedofilii

Policie neustále pátrá po nezvěstné Michale Patricii Muzikářové, která zmizela 11. ledna. Kriminalisté opakovaně vyslýchali otčíma dívky Otakara S., který ale vzápětí spáchal sebevraždu. Jeho maminka nyní otevřeně promluvila o poměrech v rodině i pozdní lítosti, že nepoznala, že její syn je "nemocný".

Ztracená Míša a Otakar S.
aktualizováno 11.02.
Najdou ji?

Zlom v případu Míša: Otakar prý nechal dva dopisy na rozloučenou

Čím dál víc to vypadá, že klíčem k nalezení dvanáctileté Míši bude sebevražda Otakara S. Expřítel Míšiny matky podle informací TV Prima zanechal hned dva dopisy na rozloučenou. Ty údajně policisty zavedly do lesů na Kralovicku, které v pátek pročesávali.

Dopis - ilustrační foto
aktualizováno 06.06.
Hrubá nedbalost

Dopisy v ohrožení! Psaní z bank a pojišťoven se válela na chodbě

Desítky dopisů, včetně výpisů z bank nebo pojišťoven se našly volně odložené v jednom z panelových domů v Jihlavě. Zásilky klientům doručovala soukromá firma. Její pracovnice tam podle všeho zásilky zapomněla, nebo osobně nepřevzala od kurýra.

Petr Kramný , milenka
aktualizováno 07.01.
šokující přiznání

Unikly dopisy Kramného z vězení: Intimní vyznání milence

Už zítra vynese Ostravský soud rozsudek nad Petrem Kramným, který je obžalovaný z vraždy manželky a dcery na dovolené v Egyptě v červenci roku 2013. A den právě dnes se přitom na veřejnosti objevilo několik dopisů, které před závěrem procesu posílal Kramný z vězení své přítelkyni.