Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

policie na jižní spojce
Aktualizováno 19.5. 2017 18:29
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

Jižní spojka kolabuje! Dopravu zastavila hromadná nehoda - 5
Aktualizováno 11.5. 2017 12:35
ranní komplikace

Víko od kanálu způsobilo kolaps dopravy v Praze! Tvoří se kolony

Dopravu v Praze komplikovaly ráno nehody i stavební práce, na mnoha místech bylo proto nutné počítat se zdržením. Stále se řidiči dlouhé minuty načekají hlavně na Jižní spojce, před lanovým mostem ve směru na Barrandovský most se propadlo víko od kanálu, pravý jízdní pruh je uzavřený.

Vybržďovač v Golfu na Jižní spojce
Aktualizováno 25.6. 2014 09:31
video Zřejmě pospíchal

NEBEZPEČNÝ VYBRŽĎOVAČ! Řidič modrého golfu i couval

Řidič modrého golfu zřejmě na Jižní spojce v Praze pospíchal, nebo se snažil jen oslnit svou přítelkyni. Každopádně na rušné silnici se choval hodně nebezpečně, vybrzdil dodávku se dvěma dělníky.

Prásk.tv píše:

Gypsy.cz
čtěte o tématu Jižní spojka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.