Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Auto ke všemu vzalo bokem sloup, nejhůř to tak odnesl řidič a spolujezdec za ním
aktualizováno 28.07.
nehoda v Praze

Auto po smyku prorazilo svodidla a zřítilo se ze srázu vedle mostu

Audi s polskou registrační značkou prorazilo ve čtvrtek v noci svodidla na pražské Jižní spojce a zřítilo se ze srázu vedle mostu. Řidič a jeden ze spolujezdců skočili v nemocnici.

Kolony na Jižní spojce v Praze
18.07.
kompletní zákaz

Praha schválila zákaz kamionů. Nevjedou ani na Jižní spojku!

Praha zakáže nákladním autům nad 12 metrů délky sjíždět z Pražského okruhu do města. Radní dnes zároveň schválili zákaz vjezdu kamionů na Jižní a Štěrboholskou spojku a Spořilovskou, které v současnosti nahrazují nedokončenou jihovýchodní část okruhu.

Dopadený motorkář - 1
10.07.
VIDEO

Honička po Praze: Motorkář jel přes 150 km/h, ani neměl řidičák!

Pražští policisté chtěli minulou středu zastavit na Jižní spojce motorkáře. Jel totiž na stroji, který měl přes rok propadlou technickou. Signál k zastavení ale nerespektoval a mužům zákona začal ujíždět. Policisté mu i v rychlosti 150 km/h nestačili.

Prásk.tv píše:

Gypsy.cz
čtěte o tématu Jižní spojka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Nehoda nákladního vozidla - 3
23.06.
komplikace v praze

Na Jižní spojce se srazily dva kamiony. Na místě se tvoří kolony

K nehodě dvou nákladních aut na Jižní spojce vyjížděli po osmé hodině ráno pražští hasiči. Ke srážce došlo ve směru na Barrandovský most na sjezdu na Spořilov. Na místě se tvoří kolony.

policie na jižní spojce
aktualizováno 19.05.
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

Jižní spojka kolabuje! Dopravu zastavila hromadná nehoda - 5
aktualizováno 11.05.
ranní komplikace

Víko od kanálu způsobilo kolaps dopravy v Praze! Tvoří se kolony

Dopravu v Praze komplikovaly ráno nehody i stavební práce, na mnoha místech bylo proto nutné počítat se zdržením. Stále se řidiči dlouhé minuty načekají hlavně na Jižní spojce, před lanovým mostem ve směru na Barrandovský most se propadlo víko od kanálu, pravý jízdní pruh je uzavřený.

Vybržďovač v Golfu na Jižní spojce
aktualizováno 25.06.
video Zřejmě pospíchal

NEBEZPEČNÝ VYBRŽĎOVAČ! Řidič modrého golfu i couval

Řidič modrého golfu zřejmě na Jižní spojce v Praze pospíchal, nebo se snažil jen oslnit svou přítelkyni. Každopádně na rušné silnici se choval hodně nebezpečně, vybrzdil dodávku se dvěma dělníky.