Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obří žralok
aktualizováno 20.01.
VIDEO obdivuhodná odvaha

Potápeči se setkali tváří tvář s největším žralokem bílým na světě

Dva výzkumníci světu dokázali, že mají opravdu velkou odvahu. Při potápění se dostali extrémně blízko proslulému žralokovi Deep Blue, který je považován za největšího bílého žraloka na světě.

Zachránění chlapci na tiskové konferenci
15.01.
Pravda odhalena

Potápěči o záchraně chlapců z jeskyně lhali! Teď řekli, jak to bylo

Záchranu thajských chlapců ze zatopené jeskyně sledoval před půl rokem celý svět. Média informovala o tom, že každý z malých fotbalistů proplave spolu s potápěči ven, doopravdy to ale bylo jinak. Chlapci byli pod sedativy a navíc spoutáni.

V Indonésii se zřítilo letadlo - 5
14.01.
Indonéský boeing

Potápěči našli druhou skříňku ze zříceného letadla. Po 3 měsících

Indonéské úřady oznámily, že pátrací týmy objevily druhou černou skříňku z Boeingu 737 MAX, který se v říjnu zřítil do Jávského moře. Na palubě bylo 189 lidí, nikdo nepřežil. Potápěči našli hlasový záznamník z kokpitu.

Prásk.tv píše:

Potápěči jezdili na žralokovi
čtěte o tématu potápěči na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

2226145
30.12.

VIDEO: Takhle slaví vánoce ruští potápěči

Skupina potápěčů v kazaňské oblasti Ruska nazdobila vánoční stromek pod vodou. Ukotvili ho 6 metrů pod hladinou a nechyběl ani přípitek šampaňským v téměř zamrzající vodě.

Delfín
28.08.
Ohrožoval plavce

Nadržený delfín dorážel na turisty! Starosta zakázal koupání v moři

Týden platil zákaz koupání v moři u městečka Landévennec na západě Francie. Delfín jménem Zafar se začal příliš přibližovat k plavcům a potápěčům. Měl období páření a nablízku žádnou samičku, proto panovaly obavy, že by mohl usilovat o kontakt s lidmi.

Saman Gunan položil za záchranu chlapců život
aktualizováno 11.07.
záchrana v Thajsku

Lidé truchlí pro padlého hrdinu, za záchranu chlapců položil život!

Potápěči, kteří se podíleli na záchraně dvanácti chlapců a jejich trenéra z komplexu jeskyní v Thajsku, jsou oslavováni jako hrdinové. Globální spolupráce nakonec vedla k ohromnému úspěchu, kdy se naděje změnila ve skutečnost a všechny se podařilo dostat v pořádku ven. Bohužel celá operace má i stinnou stránku, jeden z potápěčů položil svůj život.

Fotbalový tým, uvězněný v jeskyni v Thajsku
aktualizováno 10.07.
Záchranná akce

Dobře to dopadlo! Všichni chlapci i trenér jsou z jeskyně venku!

Potápěči dostali z jeskyně v Thajsku všech dvanáct chlapců i jejich trenéra. Osm jich už vyprostili v minulých dnech. Podle odborníků je dnešek a zítřek poslední nadějí, poté začne prudce pršet.

První zachráněné děti z jeskyně v Thajsku veze sanitka do nemocnice
aktualizováno 10.07.
Jsou v dobrém stavu

Děti z jeskyně mají infekci! V nemocnici zůstanou aspoň týden

Všech osm chlapců, které se dosud podařilo zachránit z jeskyně na severu Thajska, je v dobrém fyzickém i psychickém stavu. V nemocnici budou muset mladí fotbalisté zůstat nejméně týden, dva z nich mají plicní infekci. Zbylé čtyři chlapce a jejich trenéra se pokusí záchranáři vyprostit dnes.

Sanitka odváží chlapce z jeskyně
aktualizováno 09.07.
Záchrana v Thajsku

Z jeskyně venku je osm chlapců! Zbylí čtyři a kouč čekají do rána

Potápeči dostali z jeskyně už osm chlapců. V neděli se jim podařilo evakuovat čtyři fotbalisty, v pondělí další čtyři, kteří ve skalním komplexu uvázli se svým trenérem před více než dvěma týdny. Poslední čtveřice a jejich trenér musí počkat do zítra.

Zásah potápěčů - ilustrační foto
aktualizováno 27.06.
Záchranná akce

U Teplic zmizeli potápěči, policisté poslali specialisty až z Brna

Od úterního dopoledne záchranáři pátrali v zatopeném lomu Barbora nedaleko Teplic po dvojici potápěčů, kteří se ponořili pod hladinu, ale na povrch se později už nevrátili.