Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vladimír Mikuš zabil milenku
aktualizováno 13.02.
odpykává si 14 let

Lékař-vrah chce na svobodu! Zabil milenku, po smrti se mu pomstila

Lékař Vladimír Mikuš, který si odpykává 14letý trest za vraždu milenky, nevzdává snahu dostat se předčasně na svobodu. Jeho žádostí o podmínečné propuštění se opět zabývá soud. Loni ji přitom zamítl. Muž zavraždil svou milenku a tělo hodil v bedně do Orlické přehrady. A skoro by mu to bývalo možná i vyšlo, kdyby o sobě milenka nedala znovu vědět.

Holky pod zámkem - Život po
aktualizováno 25.05.
holky pod zámkem

Konečně spravedlnost: Nevinnou Míšu pustili z vězení! Co vzkázala?

Ve vězení si odseděla dlouhých osm měsíců, i když se ničím neprovinila. Trest si totiž odpykávala za svého partnera. Co vzkázala Míša po svém propuštění z vězení?

Holky pod zámkem - dopis - 2
18.05.
rozhodují o propuštění

Je nevinná, přesto sedí ve vězení. Vše může změnit jediný dopis

Nic neprovedla, stejně si 45letá Míša odpykává 15 měsíců ve vězení. Už brzy by se ale mohla dostat na svobodu. Soud bude rozhodovat o jejím podmínečném propuštění.

Obchodní sdělení

SNOWtour 2016/17: Branná – nový manšestrový vlk!

Branná už dlouhodobě patří mezi naše oblíbená střediska. Tenhle jesenický „koutek“ se vyznačuje tou nejpohodovější atmosférou široko daleko, a to hlavně díky jejímu majiteli Banditovi, který se večer v hospodě u lanovky promění v hlavního baviče s těmi nejvtipnějšími historkami.

Vladimír Mikuš žádá po deseti letech o podmíněné propuštění
aktualizováno 17.03.
zatnuli mi tipec

Vrah v base vystudoval vysokou, jezdil na dovolenou. Chtěl ještě víc

Lékař Vladimír Mikuš, odsouzený za vraždu milenky, zůstane ve vězení. Dopoledne o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 6, který zamítl jeho žádost o podmínečné propuštění.

SOUD - ĎURIČKO
aktualizováno 13.03.
požádal o podmínku

Za ránu pěstí zastřelil muže: Vraha Kočky ve vězení chválí, chce ven!

Kdysi vlivný podnikatel Bohumír Ďuričko, který si odpykává 12,5 roku vězení za vraždu dalšího podnikatele Václava Kočky mladšího, chce na svobodu. Požádal proto o podmínečné propuštění.

Poslanec Roman Pekárek
25.08.
Politici a korupce

Korupce povolena? Pekárek podmínečně propuštěn z vězení

Okresní soud v Hradci Králové dnes podmínečně propustil Romana Pekárka (dříve ODS), který byl odsouzen za korupci spojenou s prodejem pozemku. Z původních pěti let bezpodmínečně je teď na svobodě.