Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vyšetřování vraždy Antonína Běly
aktualizováno 19.09.
Antonín Běla

Vražda mafiánského bosse bez trestu? Žalobce navrh zproštění!

Vražda bosse tuzemského podsvětí Antonína Běly z roku 1996 nejspíš nebude potrestána. Státní zástupkyně Danuše Krejčová navrhla, aby soud obžalované Pavla Šrytra a Jána Kaca zprostil obžaloby. Zdůvodnila to tím, že existují pochybnosti o jejich vině.

Záhadná vražda
19.10.
Smrt Antonína Běly

Policie má svědky vraždy mafiánského bosse! Po 20 letech

Kriminalisté našli důležité svědky k 20 let staré vraždě mafiánského bosse Antonína Běly, který úzce spolupracoval i s kmotrem Mrázkem. Ze zabití viní bývalého policistu, teď se policii podařilo získat důkazy. Informoval o tom deník MF Dnes.

Mayský chrám v Palenque - 1
31.07.
Cesta duše

Mayský chrám skrýval tajemství! Historici odhalili tunel do podsvětí

Archeologové objevili v lokalitě Palenque na jihu Mexika další unikát. Mayové v Chrámu nápisů vybudovali podzemní vodní tunel, který vedl k hrobce vládce Pakaly. Podzemní pramen měl odvést jeho duši do podsvětí.

Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Záhadná vražda
aktualizováno 24.03.
české podsvětí

Záhada vyřešena? Policisté zřejmě mají vraha mafiánského bosse!

Policisté zadrželi druhého člověka, kterého viní z dvacet let staré vraždy mafiánského bosse Antonína Běly, který byl blízkým spolupracovníkem kmotra Františka Mrázka. Speciální policejní tým Tempus je přesvědčen, že objasnil záhadnou vraždu vlivného člena podsvětí 90. let - jen několik týdnů před jejím promlčením.

Bosové
aktualizováno 26.02.
příběhy boháčů

Vraždy, vězení, luxus: Takhle dopadli bossové českého podsvětí

Ve středu zemřel bývalý majitel Discolandu Sylvie a nekorunovaný král pražského podsvětí 90. let Ivan Jonák. Nebyl ale jediným, kdo kdy české podsvětí ovládal. A někteří z těchto bossů nedopadli vůbec dobře. Připomeňte si osudy těch nejznámějších.

Karim provází podsvětím Prahy - 4
28.08.
město hříchu

Karim provází podsvětím: Drogy, prostituce a mafie v centru Prahy!

Hlavní nádraží, Václavák nebo Karlák. To jsou místa v centru Prahy, kudy denně prochází desetitisíce lidí. Možná i vy. Nejen po setmění jsou ale domovem bezdomovců, narkomanů, prostitutek či drogových dealerů.