Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pistole
aktualizováno 04.12.
Černý trh

Alarmující zpráva! Získat zbraň nelegálně je v Česku snadné

Podle odhadů odborníků koluje po Česku kolem dvou a půl milionu nelegálně držených střelných zbraní. Jejich počty nesnižuje ani každoroční, takzvaná zbraňová amnestie.

Šéf slovenského podsvětí Róbert Okoličány
aktualizováno 12.04.
Pořádná ostuda

Slovenský mafián dostal doživotí, policii ale pláchnul za hranice!

Slovenská policie má z ostudy kabát. Mužům zákona totiž mezi prsty proklouzl šéf podsvětí Róbert Okoličány. Mafián práskl do bot ve středu krátce poté, co ho soud poslal na doživotí za mříže. A to i přesto, že ho policisté právě z tohoto důvodu sledovali.

Policista - dealer je ve vazbě
09.04.
vyslechl si trest

Prodával informace podsvětí, soud exkriminalistu poslal do vězení!

Na pět let a čtyři měsíce má jít do vězení bývalý ústecký kriminalista, který podle rozsudku prodával informace z vyšetřování podsvětí. Navíc u něj byly při domovní prohlídce nalezeny drogy. Muž dostal od policie výpověď krátce po svém obvinění před necelými čtyřmi lety.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Vyšetřování vraždy Antonína Běly
aktualizováno 19.09.
Antonín Běla

Vražda mafiánského bosse bez trestu? Žalobce navrh zproštění!

Vražda bosse tuzemského podsvětí Antonína Běly z roku 1996 nejspíš nebude potrestána. Státní zástupkyně Danuše Krejčová navrhla, aby soud obžalované Pavla Šrytra a Jána Kaca zprostil obžaloby. Zdůvodnila to tím, že existují pochybnosti o jejich vině.

Záhadná vražda
19.10.
Smrt Antonína Běly

Policie má svědky vraždy mafiánského bosse! Po 20 letech

Kriminalisté našli důležité svědky k 20 let staré vraždě mafiánského bosse Antonína Běly, který úzce spolupracoval i s kmotrem Mrázkem. Ze zabití viní bývalého policistu, teď se policii podařilo získat důkazy. Informoval o tom deník MF Dnes.

Mayský chrám v Palenque - 1
31.07.
Cesta duše

Mayský chrám skrýval tajemství! Historici odhalili tunel do podsvětí

Archeologové objevili v lokalitě Palenque na jihu Mexika další unikát. Mayové v Chrámu nápisů vybudovali podzemní vodní tunel, který vedl k hrobce vládce Pakaly. Podzemní pramen měl odvést jeho duši do podsvětí.

Záhadná vražda
aktualizováno 24.03.
české podsvětí

Záhada vyřešena? Policisté zřejmě mají vraha mafiánského bosse!

Policisté zadrželi druhého člověka, kterého viní z dvacet let staré vraždy mafiánského bosse Antonína Běly, který byl blízkým spolupracovníkem kmotra Františka Mrázka. Speciální policejní tým Tempus je přesvědčen, že objasnil záhadnou vraždu vlivného člena podsvětí 90. let - jen několik týdnů před jejím promlčením.

Bosové
aktualizováno 26.02.
příběhy boháčů

Vraždy, vězení, luxus: Takhle dopadli bossové českého podsvětí

Ve středu zemřel bývalý majitel Discolandu Sylvie a nekorunovaný král pražského podsvětí 90. let Ivan Jonák. Nebyl ale jediným, kdo kdy české podsvětí ovládal. A někteří z těchto bossů nedopadli vůbec dobře. Připomeňte si osudy těch nejznámějších.

Karim provází podsvětím Prahy - 4
28.08.
město hříchu

Karim provází podsvětím: Drogy, prostituce a mafie v centru Prahy!

Hlavní nádraží, Václavák nebo Karlák. To jsou místa v centru Prahy, kudy denně prochází desetitisíce lidí. Možná i vy. Nejen po setmění jsou ale domovem bezdomovců, narkomanů, prostitutek či drogových dealerů.