Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pokrok?

Krásná hospoda jde k zemi, musí ustoupit opravě silnice!

V Novém Hrozenkově na Vsetínsku startuje demolice objektu bývalé místní hospody. Malebná stavba musí jít k zemi kvůli rekonstrukci silnice. Prý proto, že u ní stojí příliš blízko.

GALERIE úžasná přestavba

Otec se synem úžasně přestavěli starý bazén! Překvapili i sousedy

Rodina měla na pozemku starý bazén, který se jim ale nelíbil. Zároveň však nechtěla investovat do nového, když ten původní stále neztratil svou funkčnost. Otec se rozhodl, že ho zkusí přestavět. Pomáhal mu jeho syn.

Ministr dopravy otevřel opravený úsek D1
Aktualizováno 20.7. 2017 14:59
Přehled úseků

Ťok otevřel opravený úsek D1! Dalšími ale řidiči stále neprojedou

Opravený úsek dálnice D1 mezi Devíti kříži a Velkou Bítěší ve směru na Prahu se otevřel. V pravém pruhu mohou řidiči jezdit už od středy ráno, ten levý se otevřel ve čtvrtek ve 13:00. Silničáři ale stále pracují na modernizaci šesti úseků.

Prásk.tv píše:

Rekonstrukce domu
čtěte o tématu rekonstrukce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

nevšední přestavba

Originální bydlení ve válečné helikoptéře! Můžete ho využít i vy

Stará helikoptéra se proměnila ve stylové bydlení. Majitel ji pronajímá turistům ve skotském Stirligu. I když je prostor malý, je kompletně vybavený.

galerie rekonstrukce obličeje

Nádor vzal muži půl obličeje, díky náročné operaci má znovu naději

Muži zůstala jen polovina obličeje poté, co mu čelistí prorostl velmi vzácný nádor. I když se ho podařilo doktorům odstranit, jeho tělo odmítlo všechny pokusy o rekonstrukci obličeje, až nyní mu svitla naděje. I když jeho současná podoba přitahuje pozornost, jeho životní úroveň výrazně stoupla.

GALERIE bydlení v přírodě

Manželé přestavěli starou chalupu. Výsledek vás překvapí!

Rodina z Maďarska toužila na víkendy uniknout z ruchu města do přírody. Zakoupila si starou chatu, kterou přestavěla podle svých představ.

Oprava silnice
Aktualizováno 28.6. 2017 23:27
stavby a opravy

Léto na silnicích bude peklo! Tady se bude stavět! PŘEHLED

Během letních prázdnin plánuje ministerstvo dopravy řadu oprav na dálnicích i silnicích I. třídy. Největší komplikace mohou řidiči čekat na několika úsecích dálnice D1, na dálnici D2 do Bratislavy, na plzeňské D5 či ústecké D8.

Muzea
Aktualizováno 23.6. 2017 14:29
Dotace pro muzea

Regionální muzea dostanou od ministerstva 1,6 miliardy!

Ministerstvo pro místní rozvoj schválilo dotace 1,6 miliardy korun pro rekonstrukce regionálních muzeí. Dotace budou čerpány z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) a budou se týkat 39 projektů.

GALERIE úzká stavba

Tento dům je široký pouze 2,5 metru! Interiér vás však překvapí

V Londýně stojí velmi úzký domek, který je ale po zásahu architekta velmi dobře vyřešený. I přes stísněný prostor nabízí moderní bydlení.

Kauza sportovních dotací
Aktualizováno 13.6. 2017 22:56
sportovní dotace

Kauza dotací ve sportu: Projekty místopředsedy budí pozornost!

Kauza sportovních dotačních afér se pomalu rozplétá. Fotbalová asociace sice přišla o předsedu Miroslava Peltu, ale nového šéfa zatím nemá a řídí ji tak dvojice místopředsedů. Jedním z nich je Roman Berbr. Jeho jméno se přitom skloňuje i v případě několika staveb, na které šly dotační peníze a to v řádech několika desítek milionů.