Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

rekonstrukce bydlení na lodi

Na první pohled omšelá loď, ale interiér vám vyrazí dech! GALERIE

Bydlení na lodi má své kouzlo a lidé to vědí už desítky let. V současnosti se dají na trhu pořídit luxusní designové hausbóty nabité technologiemi a jejich prodeje již nějaký pátek celosvětově stoupají. Tohle je ale jiný případ!

Pražský orloj
Aktualizováno 11.4. 2017 20:58
oprava památky

Dělníci zakryjí pražský orloj. Turisté uvidí jen video na lešení

Dělníci začali stavět lešení před Staroměstskou radnicí v Praze. Orloj totiž čeká sedmiměsíční rekonstrukce. Turistům by ale pohled na orloj měl nahradit videomapping promítaný na lešení.

Exploze v ruském metru - 5
Aktualizováno 6.4. 2017 15:15
špatná oprava?

"Vybuchl byt!" tvrdili svědci z Petrohradu. Byl to falešný poplach

Z Petrohradu přišly ve čtvrtek další děsivé zprávy. Podle ruských médií a svědků měl vybuchnout byt ve 13. patře domu na sídlišti. To ale úřady popřely, podle nich jen vinou nekvalitní opravy spadla část fasády. Nikdo nebyl zraněn.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
čtěte o tématu rekonstrukce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

GALERIE Inspirace pro vás

Na zahradě měli rozpadlou kůlnu. Neuvěříte, jak ji sami přestavěli!

Rodinu trápila polorozpadlá bouda na zahradě. Podle otce vypadala jako "pěst na oko," takže se rozhodl situaci vyřešit. Budovu s pomocí syna přeměnili v úžasný zahradní domek, na který jsou nyní patřičně hrdí. Jejich nápadem se můžete inspirovat i vy!

Werichova vila
Aktualizováno 17.3. 2017 08:27
opravená památka

Nahlédněte do Werichovy vily! Exkluzivní záběry před otevřením

Po dlouhých patnácti letech je Werichova vila, kterou vážně poničily povodně, opravena. Štáb televize Nova dnes mohl jako první nově zrekonstruované prostory jedné z nejslavnějších vil na pražské Kampě exkluzivně navštívit.

Měření rychlosti
Aktualizováno 16.3. 2017 20:28
zrádný úsek

Pozor na pokuty! Na D1 začalo nové úsekové měření rychlosti

Na 55. kilometru dálnice D1 instalují silničáři systém pro úsekové měření rychlosti. Ještě dnes by měl být zahájen zkušební provoz. Pozor by si tedy nově měli řidiči dát mezi Psáři a Souticemi.

Nemocnice chátrají, miliardové opravy má zaplatit tabák a alkohol
Aktualizováno 3.3. 2017 21:21
rozsáhlé rekonstrukce

Nemocnice chátrají, opravy má zaplatit daň z tabáku a alkoholu

Ministerstvo zdravotnictví chystá revoluci ve financování oprav a modernizace nemocnic. Kvůli zanedbanosti nemocnic na to budou potřeba v následujících letech desítky miliard korun. Podle návrhu, který začalo ministerstvo připravovat, by peníze měly putovat ze spotřební daně na alkohol a tabák.

galerie dárek pro otce

OBRAZEM: Sestry dokonale přestavěly starou maringotku!

Dvě mladé sestry přestavěly na Vysočině starou maringotku na nádherné rekreační bydlení. Ze starého omšelého vozu je tak nyní moderní a přesunovatelná chatka!

Oprava silnice
Aktualizováno 1.3. 2017 20:09
Opravy i nové úseky

Stavaři se po zimní pauze vracejí na silnice a dálnice! MAPY

Po krátké zimní přestávce, kdy ze silnic kvůli nízkým teplotám zmizely stavební stroje i dělníci, se čety s krumpáči a lopatami vracejí v plné síle.

David Rath u soudu
Aktualizováno 1.3. 2017 13:44
David Rath

Naděje pro Ratha: Soud vrátil policii i jeho druhou kauzu

Krajský soud v Praze vrátil policii k došetření druhou větev korupční kauzy kolem bývalého hejtmana Davida Ratha kvůli nezákonně pořízeným odposlechům. Uvedl to dnes Český rozhlas (ČRo). Případ se týká manipulace veřejných zakázek Středočeského kraje a krajských nemocnic, kriminalisté v něm navrhli obžalovat devět lidí a osm firem včetně stavební společnosti Metrostav.