Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Werichova vila
Aktualizováno 17.3. 2017 08:27
opravená památka

Nahlédněte do Werichovy vily! Exkluzivní záběry před otevřením

Po dlouhých patnácti letech je Werichova vila, kterou vážně poničily povodně, opravena. Štáb televize Nova dnes mohl jako první nově zrekonstruované prostory jedné z nejslavnějších vil na pražské Kampě exkluzivně navštívit.

Měření rychlosti
Aktualizováno 16.3. 2017 20:28
zrádný úsek

Pozor na pokuty! Na D1 začalo nové úsekové měření rychlosti

Na 55. kilometru dálnice D1 instalují silničáři systém pro úsekové měření rychlosti. Ještě dnes by měl být zahájen zkušební provoz. Pozor by si tedy nově měli řidiči dát mezi Psáři a Souticemi.

Nemocnice chátrají, miliardové opravy má zaplatit tabák a alkohol
Aktualizováno 3.3. 2017 21:21
rozsáhlé rekonstrukce

Nemocnice chátrají, opravy má zaplatit daň z tabáku a alkoholu

Ministerstvo zdravotnictví chystá revoluci ve financování oprav a modernizace nemocnic. Kvůli zanedbanosti nemocnic na to budou potřeba v následujících letech desítky miliard korun. Podle návrhu, který začalo ministerstvo připravovat, by peníze měly putovat ze spotřební daně na alkohol a tabák.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
čtěte o tématu rekonstrukce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

galerie dárek pro otce

OBRAZEM: Sestry dokonale přestavěly starou maringotku!

Dvě mladé sestry přestavěly na Vysočině starou maringotku na nádherné rekreační bydlení. Ze starého omšelého vozu je tak nyní moderní a přesunovatelná chatka!

Oprava silnice
Aktualizováno 1.3. 2017 20:09
Opravy i nové úseky

Stavaři se po zimní pauze vracejí na silnice a dálnice! MAPY

Po krátké zimní přestávce, kdy ze silnic kvůli nízkým teplotám zmizely stavební stroje i dělníci, se čety s krumpáči a lopatami vracejí v plné síle.

David Rath u soudu
Aktualizováno 1.3. 2017 13:44
David Rath

Naděje pro Ratha: Soud vrátil policii i jeho druhou kauzu

Krajský soud v Praze vrátil policii k došetření druhou větev korupční kauzy kolem bývalého hejtmana Davida Ratha kvůli nezákonně pořízeným odposlechům. Uvedl to dnes Český rozhlas (ČRo). Případ se týká manipulace veřejných zakázek Středočeského kraje a krajských nemocnic, kriminalisté v něm navrhli obžalovat devět lidí a osm firem včetně stavební společnosti Metrostav.

Uzavřená dílnice
Aktualizováno 25.2. 2017 23:51
objízdné trasy

Dálniční peklo: Opravy omezí provoz na D1! PŘEHLED ÚSEKŮ

V sobotu odstartovala část generální rekonstrukce dálnice D1. Už od rána byl kvůli přípravám stavby nového mostu omezený provoz v obou směrech na úseku mezi Velkou Bíteší a Domašovem. V noci bude dálnice několik hodin zcela uzavřena směrem na Brno kvůli osazení nosníků nového mostu. Opravovat se letos bude nejvíce úseků D1 v historii - hned devět najednou.

video krásné bydlení

Rodina žije v autobuse. Vlastníma rukama s ním dokázala zázraky!

Mladá americká rodinka byla znechucena vysokými cenami za bydlení. Situaci se rozhodla vyřešit po svém - přestavěli školní autobus na bydlení.

Opravy za 600 milionů

Stát chystá velké opravy nádraží! Ministr prozradil, kde se dočkají

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) bude letos investovat do oprav a rekonstrukcí nádraží kolem 600 milionů Kč. Loni po převzetí nádraží od Českých drah (ČD) zahájila opravy za 102 milionů korun. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl ministr dopravy Dan Ťok (za ANO).

bydlení v přírodě

Jak se žije v bývalé kapli? Podívejte se na luxusní přestavbu

Ve Velké Británii již není bydlení v bývalé kapli nebo kostelíku nic divného. Nahlédněte s námi do moderně zařízené kapličky ve městě Little Packington, která je nyní na prodej.