Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pražský orloj
aktualizováno 08.01.
přijde katastrofa?

Pražský orloj se na půl roku zastavil. Legendy mluví o neštěstí!

Naposledy před plánovanou rekonstrukcí odbil v pondělí dopoledne pražský orloj. Jeho plánované restaurování by mělo trvat přibližně půl roku. Místo něj by na Staroměstské věži mohla být fotostěna nebo obrazovka, která by orloj promítala.

Oprava dálnice - 1
aktualizováno 05.01.
přehled po krajích

Stát dá 5 miliard na nové silnice! Podívejte se, kde je postaví u vás

Více než 5,3 miliardami podpořilo Ministerstvo pro místní rozvoj stavbu silnic II. a III. tříd po celé republice. Nových cest se dočkají celkem na 107 místech.

Přestavěný autobus - 10
aktualizováno 02.01.
GALERIE splnil si sen

Mladík přestavěl autobus na bydlení. Cestuje s ním po světě!

Nahlédněte do unikátního bydlení, které si bloger Michael Fuehrer (25) z New Jersey vytvořil se starého školního autobusu a bez obav s ním vyrazil na cesty.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov
čtěte o tématu rekonstrukce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Oprava D1
30.12.
Práce pokračují

Z tankodromu znovu dálnice. Opravy D1 jedou dál i v roce 2018

Další rok má za sebou generální modernizace dálnice D1. Ta je téměř ve své polovině. 9 úseků už je hotových - dalších 12 se buď staví nebo se stavět začne. V roce 2018 budou muset řidiči projíždět celkem osmi omezeními.

Opravený úsek D1
aktualizováno 20.12.
Bojí se přívalů sněhu

Firma nestíhá modernizaci D1, hrozí i uzavření celého úseku

Ředitelství silnic a dálnic má s modernizovaným úsekem dálnice D1 mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou velké problémy. Stavební firma má na tomto úseku mnohem víc nedodělků, než se původně myslelo, a provoz tak bude výrazně omezen nejspíš celou zimu. Navíc reálně hrozí, že v případě větších přívalů sněhu se bude muset dálnice v tomto úseku kompletně uzavřít.

Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových - 13
07.12.
úchvatná rekonstrukce

PŘED A PO: Takhle se povedla rekonstrukce v bytě Petry z Mise

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tentokrát se tým snažil pomoci mamince, která je celý život na invalidním vozíku. Dosud ale žila v domě, který nebyl bezbariérový.

Dům postavený za 6 hodin - 4
06.12.
ekologické bydlení

Eko dům postaví za 6 hodin! Má dvě patra a láká i cenou

Nové mini domky se dají postavit za šest hodin. Majitelé je mohou jednoduše přestěhovat z místa na místo. Velkou výhodou je i jejich cena.

Proměna z Mise nový domov
30.11.
galerie mise nový domov

Z ruiny krásné bydlení: Dokonalá proměna za jediný týden!

Diváci pořadu Mise nový domov měli tento týden možnost shlédnout doslova neuvěřitelnou přestavbu. Co vše se dá stihnout za jediný týden, se můžete přesvědčit v tomto článku!

Mise nový domov: Tuny suti komplikovaly rekonstrukci
aktualizováno 29.11.
mise nový domov

Otec zanechal Michalovi nevítaný dárek. Může ho stát až 200 tisíc

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Tentokrát budou pomáhat Michalovi, kterému zemřel otec, což byl jediný příbuzný, kterého měl.

Bydlení
20.11.
Opravte nemovitost

Rekonstrukce bytu se nyní vyplatí

Realitní bublina vyšponovala ceny majetku na špici. Úroky jsou však výhodné, proto se vyplatí rekonstrukce.