Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Loď smetla člun u Dubrovníku
Aktualizováno 26.4. 2017 14:54
galerie nehoda na moři

Tragédie u Dubrovníku: Loď srazila člun! 3 mrtví, další hledají

Nejméně tři lidé zemřeli a po dalších čtyřech osobách záchranáři pátrají poté, co u břehu Chorvatska narazila loď LK Dubrovník do gumového člunu. Námořní nehoda se stala v době, kdy se loď účastnila záchranářské akce na ostrově Mljet, informují tamní média.

Nákladní loď - Ilustrační foto
Aktualizováno 25.4. 2017 12:12
mezinárodní záchranná akce

Nákladní lodí v Atlantiku otřásla silná exploze! 1 mrtvý, 3 zranění

Mezinárodní záchranná akce odstartovala poté, co se v Atlantiku na palubě dopravní lodi Tamar ozvala mohutná exploze. Jeden člověk při výbuchu zemřel, další tři utrpěli vážné popáleniny. Co přesně na lodi vybuchlo, ukáže až vyšetřování.

Výpadek proudu?

VIDEO: Trajekt narazil přímo do stěny přístavu! 13 zraněných

Neuvěřitelné video ukazuje moment, kdy obrovský trajekt narazil do přístavní zdi na Kanárských ostrovech. Nejméně třináct lidí se zranilo, včetně jednoho dítěte. Podle španělských médií postihl loď výpadek elektřiny.

Prásk.tv píše:

Tuleň utekl před kosatkami
čtěte o tématu loď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

rekonstrukce bydlení na lodi

Na první pohled omšelá loď, ale interiér vám vyrazí dech! GALERIE

Bydlení na lodi má své kouzlo a lidé to vědí už desítky let. V současnosti se dají na trhu pořídit luxusní designové hausbóty nabité technologiemi a jejich prodeje již nějaký pátek celosvětově stoupají. Tohle je ale jiný případ!

Letecká záchranná služba
Aktualizováno 14.4. 2017 22:36
převrácená loď

Dva rybáři se na Velký pátek topili v sečské přehradě, jeden nepřežil

Ani velký pátek se neobešel bez tragédie. V sečské přehradě se odpoledne topili dva rybáři, jeden se zachránil, druhého resuscitovali záchranáři marně. Hasiči po asistenci u resuscitace vytáhli člun, na kterém se rybáři potopili. Případ vyšetřuje policie.

demonstrace síly

Odpověď na provokace: Ke KLDR se přesouvá letadlová loď USA

Ke Korejskému poloostrovu se přesouvá útočná skupina amerického námořnictva, jejíž součástí je letadlová loď Carl Vinson. Je to americká reakce na vojenské provokace a testy střel severokorejské diktatury.

Výroba historických lodí
Aktualizováno 29.3. 2017 17:09
foto+video historické lodě

Hra o trůny, Letopisy Narnie. Lodě pro kultovní filmy vznikají v Česku

Účinkují v celosvětově známých filmech a seriálech s rozpočty v řádech desítek milionů dolarů, přesto vznikají v nenápadné garáži v srdci Moravy. Řeč je o historických lodích z dílny Radima Zapletala a jeho spolupracovníků. Jak tyto skvosty vznikají, jsme se vyrazili podívat do Lipníka nad Bečvou!

Unikátní záchrana

Trajekt vytahují z mořského dna! Pozůstalí pořád neví, co se stalo

Jihokorejci vytahují potopený trajekt, na kterém zemřelo 304 lidí. Pozůstalí doufají, že v něm objeví 9 dosud pohřešovaných těl. Následná prohlídka vraku by také mohla potvrdit, že za tragédii mohlo přetížení a špatné ukotvení nákladu. Vrak ležel v hloubce 44 metrů téměř tři roky.

GALERIE Úžasná podívaná

Luxus na moři: Obří jachta uvnitř vypadá jako přepychový hotel

Majitel se rozhodl prodat čtvrtou největší jachtu na světě. Její luxusní vybavení lidem vyráží dech - mluví se o ní jako o jedné z nejkrásnějších.

únos plavidla

Piráti znovu útočí: Vtrhli na palubu lodi, ta pak zmizela z radarů

Somálští piráti v pondělí unesli nákladní loď, která se plavila pod vlajkou Srí Lanky. Mají s ní namířeno k pobřeží Somálska. Piráti přepadli obchodní loď poprvé od roku 2012.