Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Svatba
aktualizováno 26.11.
Šťastný den

Numeroložka prozradila magická data pro svatbu! Zaručí vám štěstí

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů našeho života. Ke svatbě patří také řada věcí, které musí partneři zorganizovat. Místo konání, seznam hostů, svatební šaty či oblek. Důležitý je však i výběr vhodného termínu. Podle numeroložky bude ideální například 15. březen nebo 21. červen.

Miliony v opuštěném skladu - 2
24.11.
Úžasný nález

Muž koupil opuštěný sklad za 11 tisíc. Uvnitř našel hotový poklad!

Muž v americké Kalifornii odkoupil skladovací jednotku za 500 dolarů (asi 11,5 tisíce korun). Ač se to tak nejdříve nezdálo, bylo to skvělé rozhodnutí. Uvnitř totiž našel 7,5 milionu dolarů! Nechá si ale jen část peněz.

Loterie - ilustrační foto - 1
24.10.
Pohádkové bohatství

Padl rekordní jackpot 36 miliard korun! Vítěz se zatím nepřihlásil

Ve Spojených státech padl rekordní jackpot. V úterý se vyšplhal na 1,6 miliardy dolarů, což vychází na 36 miliard korun, a ve středu ráno se potvrdil jeden výherní lístek!

Prásk.tv píše:

Kylie Jenner - 1
čtěte o tématu bohatství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Fred a Lesley Higgins
02.08.
pohádkové bohatství

Manželé vyhráli 1,6 miliardy v loterii! Prodavač jim roztrhal tiket

V přepočtu více než miliardu a půl vyhráli Fred (67) a Lesley (57) Higginsovi z Aberdeenshire ve Skotsku. O peníze ale mohli přijít, prodavač totiž jejich tiket roztrhal a hodin do koše. Díky penězům si splní celoživotní sen.

Město Perthus
24.07.
Co za tím stojí?

Vesnice ve Francii ruší daně pro občany. Je prý příliš bohatá

Kuriózní situaci řeší francouzská vesnice Perthus ležící na španělské hranici. Je totiž tak bohatá, že se rozhodla, že její občané nebudou muset platit daně ani žádné místní poplatky. Za rozhodnutím ale stojí spory na místní radnici.

Nejmladší miliardáři na světě
16.03.
žebříček Forbes

Tohle jsou nejmladší miliardáři světa! Z jejich jmění se točí hlava

Světový magazín Forbes uveřejnil žebříček nejbohatších lidí světa pro rok 2018. Vybral i pět nejmladších, o jejichž majetku se vám ani nesnilo. Do této pětice se dostaly hned dvě ženy.

Nejbohatší města
03.03.
Nejbohatší města světa

Kde žije nejvíce boháčů? Najdete v seznamu 15 nejbohatších měst

Přibližně 11% světového soukromého bohatství je soustředěno v 15 městech světa. Podle průzkumu společnosti New World Wealth žije nejvíce bohatých lidí v New Yorku, Londýně a Tokiu. Z evropských měst se do TOP 15 dostaly ještě Frankfurt a Paříž. Seznam skýtá překvapení.

Dcery Viktora Koženého
aktualizováno 14.02.
život v přepychu

Viktor Kožený je na mizině, jeho dcery si užívají luxusu! GALERIE

V Česku obral lidi o miliardy, pak uprchnul a dnes si Viktor Kožený užívá sluníčka na Bahamách. Podle vlastních slov je ale na mizině, finančně ho vysálo několik rozvodů. Jeho dcery si ale podle fotek na facebooku užívají luxusu.

Zlatá mládež z Albánie - 5
13.01.
galerie luxusní auta, kupy peněz

Bohatá mládež z Albánie se chlubí svým bohatstvím, takhle si žije

Vany plné peněz, super auta, tygři jako mazlíčci, tím vším se chlubí zlatá mládež z Albánie na sociálních sítích. Mnoho z nás na začátku roku bilancuje a snaží se zlepšit svou životní úroveň, to se ale netýká těchto mladých lidí, kteří jsou v ukazování svého bohatství skutečně vynalézaví.

Bezdomovkyně ze Slovenska
aktualizováno 25.10.
prokleté dědictví

Bezdomovkyně zdědila miliony, rodina ji po smrti ani nepohřbila

Milionářka zpod Tater se nedočkala klidu ani po smrti. Bezdomovkyně (†80), která na sklonku života zdědila pozemky v hodnotě asi jeden milion eur (25 milionů korun), zůstala i po smrti odvržená rodinou. Informuje o tom televize Markíza.