Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ Charles
14.11.
Zajímavosti o princi

Charles slaví 70. narozeniny! 7 věcí, které jste o něm nevěděli

Princ Charles se nikdy nestal miláčkem britské veřejnosti a rozhodně to nevylepšil sňatkem se svou celoživotní láskou Camillou. Teď slaví 70. narozeniny a slibuje, že jako král, pokud se jím stane, se změní. Přečtěte si, co všechno jste o Charlesovi nevěděli.

Mise nový domov: Tereza Pergnerová překvapila narozeninovým dárkem! - 1
14.11.
mise nový domov

Ochrnutý Láďa byl upoután na lůžko. Hezčí přání dostat nemohl

Už dnes večer můžete sledovat další premiérový díl Mise nový domov. Tereza Pergnerová a její tým splní sen životem hodně zkoušené rodině. A u jednoho su nezůstane.

Paní Markéta je stará jako Československo
aktualizováno 27.10.
V neděli oslaví stovku

Paní Markéta je stejně stará jako republika! Udržuje ji cvičení

Na den přesně se před 100 lety nezrodilo jen Československo, ale narodila se i paní Markéta Neumanová. Ta tak v neděli oslaví životní jubileum a může se pochlubit tím, že je jediným člověk v republice, který je stejně starý jako samotné Československo.

Prásk.tv píše:

Princ Charles s Camillou v Gambii
čtěte o tématu narozeniny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Angela Merkelová
aktualizováno 26.10.
Má k Česku blízko

Merkelová zůstala v Praze i večer. Slavila narozeniny přítele z Čech 

Německá kancléřka Angela Merkelová po setkání s českým premiérem Andrejem Babišem zůstala v Praze až do pátečního večera. Zúčastnila se narozeninové oslavy. V Pražské vile Lanna slavil devadesátiny Rudolf Zahradník, jeden z mentorů Angely Merkelové z dob, kdy v tehdejším Československu studovala.

Na chlapcovu oslavu narozenin nikdo nedorazil
25.10.
Nečekaný dárek

Chlapci na oslavu nikdo nepřišel. Pak se ale stalo něco úžasného!

Malý Teddy prožil na své šesté narozeniny velké zklamání - nikdo nedorazil na jeho oslavu, kterou pořádal v pizzerii. Srdcervoucí fotka smutného dítěte sedícího u prázdného velkého stolu oběhla sociální sítě a dojala spoustu lidí - mezi nimi i amerického rapera DJ Khaleda nebo basketbalový tým Phoenix Suns, kteří se rozhodli chlapci nepovedenou oslavu vynahradit.

Adriana Krnáčová slaví 58. let
aktualizováno 26.09.
Krnáčová rekapituluje

Primátorka Krnáčová slaví 58 let! Jak hodnotí roky v politice?

Pražská primátorka Adriana Krnáčová dnes slaví 58. narozeniny. Proslula jako politička, která nešla pro ostřejší slova daleko a kritici jí také vyčítají řadu problémů, například kolem pronájmů městských budov nebo tunelu Blanka. Štáb televize Nova za primátorkou vyrazil a zajímalo je nejen to, jak by zhodnotila své působení v čele Prahy.

Technopárty u Únanova
aktualizováno 17.09.
Musela zasáhnout policie

Oslava narozenin se rozjela v technoparty. Dorazilo 700 lidí

Několik dní doslova nedala spát obyvatelům obce Únanov na Znojemsku technoparty. Ta byla původně nahlášená jako oslava narozenin. Oslavenci ale přišlo gratulovat 700 lidí a hlasitá hudba se rozléhala okolím až do noci ze soboty na neděli, kdy "zdroj hluku" policisté účastníkům zabavili.

Madonna koncertovala v pražské O2 areně
16.08.
sexuální symbol

Ze servírky královnou popu a skandálů. Madonna slaví 60 let!

Královna popu Madonna slaví šedesáté narozeniny. Zpěvačka, která píše historii hudby už 36 let. Stejně dlouho plní bulvární plátky svými skandály. Vlastním jménem Madonna Louise Veronica Ciccone začínala jako servírka, dnes je jednou z nejvýraznějších a také nejvlivnějších postav světového showbyznysu.

Meghan a Harry na svatbě přátel - 1
07.08.
Svatební oslava

Meghan ukázala, co neměla! Tento knoflíček měl zůstat zapnutý

Místo oslavou trávila vévodkyně Meghan své narozeniny na svatbě. Znovu se ukázala v elegantním outfitu, který vypadal bezchybně. Jenže Meghan rozepla až moc knoflíčků na košili...

Malá Meghan Markle
aktualizováno 04.08.
zajímavosti pikantnosti ze života

Poznáte členku královské rodiny? Slaví narozeniny! Top zajímavosti

Právě 4. srpna slaví narozeniny žena, jejíž jméno bude už navždy spjato s britskou královskou rodinou. Bývalé herečce a současné vévodkyni ze Sussexu je 37 let, žádná velkolepá oslava ji ale tento den nečeká. Meghan narozeniny oslaví na svatbě.