Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Královská rodina
aktualizováno 21.04.
významný den

Velká událost v královské rodině! Británií zněly dělostřelecké salvy

Velkou Británií v sobotu zněly dělostřelecké salvy. Královna Alžběta II. slaví 92. narozeniny a je nejdéle panujícím monarchou v historii země. Den trávila s rodinou, oficiální oslava se bude konat jako vždy v červnu.

Lucie Borhyová - 5
aktualizováno 16.04.
Krásná moderátorka

Lucka Borhyová slaví kulaté narozeniny! Co jí popřál Rey?

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová dnes oslavila kulaté narozeniny! Narodila se 16. dubna 1978 a na obrazovkách televize Nova se objevila poprvé v jednadvaceti letech. Za svou kariéru získala mnoho diváckých a televizních ocenění. K narozeninám jí popřáli kolegové z televize Nova i další známé tváře. Spousta krásných vzkazů přišla také od vás diváků.

Lucie Borhyová - Dobrý Anděl
16.04.
Všechno nejlepší

Lucie Borhyová slaví jubileum. Tohle vzkazuje divákům! VIDEO

Její úsměv znají bez nadsázky všichni v Česku a také velká část obyvatel Slovenska. Lucie Borhyová je bez jakéhokoli přehánění fenomén - do českých obýváků vstupuje už neuvěřitelných 19 let. A právě dnes slaví významné životní jubileum.

Prásk.tv píše:

Týnejdžerka Destiny - 1
čtěte o tématu narozeniny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Nehoda na slovenské D1
13.03.
Manžel bojuje o život

Jana ztratila na narozeniny rodinu! Při nehodě jí zemřel syn i bratr

Obrovská tragédie zasáhla rodinu ze slovenských Hanušovic nad Teplou. Při nehodě přišli o život hned dva příbuzní, další bojuje o život. Krutý byl osud hlavně k Janě, která na své narozeniny ztratila bratra, syna a manžela má v kritickém stavu.

Olga Menzelová a Jiří Menzel
aktualizováno 23.02.
Poslala vzkaz

Režisér Menzel slaví osmdesátku! Manželka má skvělou zprávu

Český Oscarový režisér Jiří Menzel slaví 80. narozeniny. Tvůrce filmů Na samotě u lesa nebo Vesničko má středisková se ale zotavuje po operaci mozku. Daří se mu ale lépe a před dvěma dny mohl opustit nemocnici. Teď je ve specializovaném rehabilitačním zařízení. Štábu TV Nova to řekla manželka režiséra Olga.

Kyrsten Moreno
aktualizováno 10.02.
neskutečná náhoda

Porodila ve speciální den: Šance, že se to stane, je 1 ku 48 milionům

Něco takového se vidí jen málokdy. Maminka porodila syna ve stejný den, kdy ona sama slaví narozeniny. To ale není všechno, narozeniny má ve stejný den také chlapečkova babička.

Stroj času
aktualizováno 04.02.
narozeniny TV Nova

Gumáci, Tabu nebo první vysílání Lucky a Reye! To musíte vidět!

Přesně 24 let uběhne v neděli od chvíle, kdy začala vysílat televize Nova. Připomeňte si její začátky a porovnejte, jak za tu dobu vyrostla!

Dívka, která zemřela na Orlíku
02.02.
nedožité narozeniny

Simona z Orlíku by oslavila 20 let. Smutná zpověď zdrcené mámy

Na maminku Simony, která před téměř dvěma lety tragicky zahynula na Orlíku, teď čekají hodně těžké chvíle. Její dcera by v sobotu oslavila 20. narozeniny. Na její počest pořádá bohoslužbu a doufá, že jí pomůže se přes tragédii konečně přenést.

Kubík z Kadaně, první dítě Česka 2018
aktualizováno 01.01.
noví občánci

První české dítě se letos na svět usmálo necelou minutu po půlnoci

Stačilo jen pár desítek vteřin od vstupu do nového roku a na svět už se začalo smát první české dítě, které se narodilo v porodnici v Kadani. Chlapce Jakuba pak těsně následovala Eliška, která se narodila v pražské porodnici dvě minuty po půlnoci.

Stoletý pedofil Douglas Hammersley
aktualizováno 06.12.
po 40 letech!

Muž slavil sté narozeniny. Vnučka ho udala za sexuální zneužívání

Nicole Caroliová čekala čtyřicet let, než se odhodlala nahlásit svého dědu na policii. Muž, který nyní oslavil sté narozeniny, svou vnučku zneužíval, když jí bylo pět let. K udání ji dohnala fotka, na které si její příbuzný připíjí ke svému zdraví.