Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kubík z Kadaně, první dítě Česka 2018
aktualizováno 01.01.
noví občánci

První české dítě se letos na svět usmálo necelou minutu po půlnoci

Stačilo jen pár desítek vteřin od vstupu do nového roku a na svět už se začalo smát první české dítě, které se narodilo v porodnici v Kadani. Chlapce Jakuba pak těsně následovala Eliška, která se narodila v pražské porodnici dvě minuty po půlnoci.

Stoletý pedofil Douglas Hammersley
aktualizováno 06.12.
po 40 letech!

Muž slavil sté narozeniny. Vnučka ho udala za sexuální zneužívání

Nicole Caroliová čekala čtyřicet let, než se odhodlala nahlásit svého dědu na policii. Muž, který nyní oslavil sté narozeniny, svou vnučku zneužíval, když jí bylo pět let. K udání ji dohnala fotka, na které si její příbuzný připíjí ke svému zdraví.

sms
03.12.
Čtvrtstoletí zpráv

Esemesky slaví 25 let: Měnily dějiny, mohou ranit i zabíjet!

Dnes je to přesně dvacet pět let, kdy poprvé v mobilním telefonu pípla textová zpráva. Od těch dob se hodně změnilo, ale "esemesky" pořád přežívají. Jen o Vánocích jich Češi pošlou dokonce několik desítek milionů.

Prásk.tv píše:

Dara Rolins a Rytmus - 1
čtěte o tématu narozeniny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Nejstarší nosorožec
aktualizováno 20.11.
pořádná oslava

VIDEO: Takhle to vypadá, když má oslavu nejstarší nosorožec v ČR!

Nejstarší nosorožec v Česku v pondělí slavil narozeniny. Samici Zambě z ústecké zoologické zahrady je přibližně 47 let. Přibližně proto, že byla odchycena ve volné přírodě a přesné datum narození tak není známé. Zamba je patrně i třetím nejstarším nosorožcem v Evropě.

Zuzku srazilo auto, když vystupovala z autobusu
aktualizováno 27.10.
srazilo ji auto

Zuzka měla slavit 13. narozeniny, místo toho bojuje ve špitále o život

Den před svými třináctými narozeninami se vydala Zuzka koupit kamarádům sladkosti, domů už se ale nevrátila. Když vystupovala z autobusu, srazilo ji auto. V nemocnici teď bojuje o život.

Seniorka oslavila 94. narozeniny tandemovým seskokem
24.10.
nebyla nejstarší

Seniorka oslavila 94. narozeniny tandemovým seskokem

S velkou dávkou adrenalinu se rozhodla oslavit své 94. narozeniny Američanka Ejla. Úctyhodný věk slavila netradičně a stylově, a to tandemovým seskokem. Rekordmankou ale není. Nejstaršímu člověku, který takto seskočil, bylo 101 let.

Nosorozčí mládě
aktualizováno 04.10.
Velký úspěch!

Ve Dvoře Králové se narodilo mládě ohroženého nosorožce!

Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem slaví narození nosorožce dvourohého. Zoo je jedinou v České republice, která tento ohrožený druh nosorožce chová.

Chlapec s autismem promluvil na matčiny narozeniny - 1
26.09.
Dojemný příběh

Hoch (2) nikdy nemluvil, tímhle ohromil na matčiny narozeniny!

Vychovávat dítě s autismem je pro rodiče extrémně náročné. Syna s touto nemocí má i Crystal z amerického Tennessee. Chlapeček nekomunikuje a snaží se vyhýbat jakémukoliv kontaktu. To všechno se ale před nedávnem změnilo - v den Crystaliných narozenin.

František Nedvěd
aktualizováno 19.09.
Legendární písničkář

František Nedvěd slaví kulatiny! Přeji si hlavně zdraví, říká

Legendární písničkář František Nedvěd v úterý oslavil 70. narozeniny. Společně s bratrem Janem tvořili dlouhá léta slavné duo, ale dnes už se prakticky nestýkají.

2045127
14.09.

VÍKEND: Harley Davidson klub Praha slaví kulatiny

Rádi jezdí na silných motocyklech a rádi jezdí spolu. A to už téměř 90 let.