Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod v autě
12.11.
Pomozte je najít

Hledají se andělé! Vzali stopaře, žena porodila na zadním sedadle

Skvělý příběh o svém narození bude mít malý Karlík z Chomutova. Maminka ho porodila na zadní sedačce auta, které ji i tatínka vezlo do porodnice. Tam to ale nestihli a Karlík přišel na svět na cestě. Rodiče teď hledají dva zachránce.

Matka s dítětem
31.10.
Vyšetří příčinu

Ve Francii přibývá dětí, které se rodí bez rukou. Nikdo neví proč

Ve Francii řeší, proč se děti na některých místech rodí bez rukou nebo se zdeformovanými končetinami. Spekuluje se o tom, že postižení souvisí s toxinem ve vodě, vzduchu nebo potravinách. Zabývat se tím bude i celostátní úřad.

Bloggerka Maria - 8
aktualizováno 23.10.
Slavná blogerka

Měsíc po porodu trojčat: Maminka ukázala, co zbylo z obřího břicha!

Norka Maria, která se proslavila neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu. Maria měla trojčátka a teď ukázala svou postavu po jejich narození. Maminky po celém světě jí fandí a chválí ji za její upřímnost.

Prásk.tv píše:

Tereza Vítů - 1
čtěte o tématu narození na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Nikol a Lukáš - Malé lásky
aktualizováno 03.10.
Malé lásky

Těhotná Nikol řešila rozvod! Po porodu zjistili dceři vážnou nemoc

Příběh Nikoly a Lukáše byl jako z červené knihovny. Za jediný rok se stihli vzít, koupit byt a zrekonstruovat ho a hlavně si pořídit miminko. Jak péči o malou Miu zvládají? A mají stále tak harmonický vztah?

Modelka porodila těsně po přehlídce - 1
17.09.
Chlapeček je v pořádku

To bylo o fous! Těhotná modelka začala rodit přímo na molu

Modelka Slick Woods porodila jen pár hodin poté, co na molu předvedla odvážné spodní prádlo z kolekce zpěvačky Rihanny. Už při předvádění modelu zažívala kontrakce a poté zamířila sanitkou rovnou do nemocnice. Vše dobře dopadlo.

Svatba - ilustrační
11.09.
sňatků přibývá

Je něco ve vzduchu? Svatby letos překonaly devět let starý rekord!

Počet obyvatel Česka se v 1. pololetí zvýšil zhruba o 15 400 na 10 625 449 lidí. Přírůstek zajistila zahraniční migrace, zejména z Ukrajiny a Slovenska. Více lidí zemřelo, než se narodilo. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad.

Alfie Evans - 2
02.09.
Šťastná zpráva

Rodiče zesnulého Alfieho se radují! Narodil se jim druhý syn

Jsou to teprve čtyři měsíce, co zemřel Alfie Evans, a jeho rodiče už mají nového syna. Alfieho příběh obletěl celý svět, když lékaři i přes přání rodiny nařídili jeho odpojení od přístrojů. Snad teď rodičům Kate a Tomovi novorozený synek pomůže konečně se přes jeho smrt přenést.

Komplikovaný porod
29.08.
Porod v centru Plzně

"Asi rodím," volala žena sanitku. Chlapec dostal neobvyklé jméno

Krátce před polednem žena z Plzně nahlásila na tísňovou linku probíhající porod. Operátorka radila mamince, co dělat, dokud nepřijeli záchranáři. Chlapeček přišel na svět během pár minut a dostal jméno Antonio.

Spící miminko
25.08.
Složitá pravidla

Jaké dostane dítě příjmení? Ani po jednom z rodičů to být nemusí!

Čím dál víc párů řeší, po kterém z rodičů by se mělo jejich dítě jmenovat. Dlouhodobě totiž přibylo dvojic, které spolu žijí, ale ne v manželství. Zároveň vzrostl také počet rozvodů, po kterých je udělení příjmení také ošemetné. Víte, podle čeho se dává?

Maxim měl při narození 5,5 kila
aktualizováno 24.08.
Cvalík z Trenčína

Chlapec při porodu šokoval rodiče i lékaře! Dostal příhodné jméno

Ve slovenském Trenčíně se narodil chlapeček s rekordní váhou. Maxim měl při porodu 5,5 kila a měřil 56 centimetrů. Překvapil nejen své rodiče, ale také zdravotníky na sále. Porod přitom proběhl bez komplikací.