Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oteplení
21.12.
Výhled počasí

Slunovratem začíná zima, teploty ale budou jarní. Sníh bude vzácný

Chvíli před páteční půlnocí nastane zimní slunovrat a odstartuje tak astronomická zima. Pokud stále doufáte, že se slunovratem přijdou mrazíky a budou bílé Vánoce, máme pro vás špatnou zprávu. Letošní zima totiž bude připomínat spíš jaro a zvlášť v nížinách bude sníh nedostatkové zboží.

Podzim
aktualizováno 13.10.
Měsíční předpověď

Babího léta si ještě užijeme! Experti řekli, kdy se ochladí

I příští týden vydrží slunečné počasí většinou bez deště, teploty dosáhnou až 24 stupňů. Další týdny budou průměrné teploty klesat, pršet moc nebude. Vypývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu.

Počasí o Vánocích
aktualizováno 12.10.
dlouhodobý výhled

Na sněhu, nebo na blátě? Expertka nastínila, jaké budou Vánoce

I když to venku ještě vypadá na léto, meteorologové už teď předpovídají, jaké by mohli být letošní Vánoce. Dočkáme se sněhu, nebo budou opět na blátě?

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Podzim
aktualizováno 17.08.
dlouhodobá předpověď

Ochladí se? Meteorologové vydali předpověď počasí na celý podzim!

Po extrémně horkém létě očekávají meteorologové také velmi teplý podzim. Ve Skandinávii budou nadále hrozit požáry, naproti tomu jih Evropy musí počítat se zvýšeným množstvím srážek. Česko čeká podle dlouhodobé předpovědi nadprůměrně teplé podzimní počasí.

Pláž v Monterosso
20.06.
výhled počasí

Jedete do Itálie? Podívejte se, jak tam bude! LETNÍ PŘEDPOVĚĎ

Sezóna letních dovolených se pomalu ale jistě rozjíždí. Stovky Čechů i letos zamíří k moři, hned po Chorvatsku je nejoblíbenější zemí na koupání Itálie. Bude tam letos hezky?

Dítě se opaluje
17.05.
dlouhodobý výhled

PŘEDPOVĚĎ NA LÉTO: Odborníci řekli, jaké počasí nás letos čeká

Východní Evropa se podle meteorologů musí připravit na hodně suché léto. Na západě zase kvůli vysokým teplotám hrozí požáry. Jižní a střední Evropu naopak čekají časté bouřky, které mohou v Itálii a na Balkáně dokonce způsobit povodně.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 13.05.
měsíční předpověď

POČASÍ: Konec letních dnů? Po neděli už vedra příliš nečekejte!

Po nadprůměrném konci dubna a začátku května se počasí opět vrátí k normálu. Meteorologové očekávají, že v následujících třech týdnech se teploty přes den budou pohybovat kolem 20 °C a výrazněji oteplit by se mělo až v červnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - léto - 2
aktualizováno 14.04.
Dlouhodobý výhled

Vydrží hezké počasí? ČHMÚ vydal předpověď do poloviny května

Mírný pokles teplot a denní průměr v rozmezí od 16 do 21 °C a častější srážky než v uplynulých dvou týdnech předpokládají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Vyplývá to z dlouhodobého výhledu počasí, který ČHMÚ zveřejnil v sobotu.

Počasí - zima_4
17.02.
měsíční předpověď

Zima se ještě zdaleka nevzdává! Dočkáme se tuhých mrazů i sněhu

Nadcházející čtyři týdny budou teplotně i srážkově průměrné až slabě podprůměrné. Maximální denní teploty postupně porostou, příští týden bude průměr ještě kolem nuly. Druhá polovina předpovídaného období bude teplejší. Nejvíce srážek očekávají meteorologové v posledním týdnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který ji dnes zveřejnil na webu.

Počasí - Petr Dvořák
aktualizováno 25.01.
video předpověď počasí

Dočkáme se ještě zimy v nížinách? Meteorolog řekl, jak to bude!

Zima ještě není rozhodně u konce. Přesto není vůbec jisté, že si ještě užijeme sněhové nadílky. Jak bude v následujících měsících, nám prozradil meteorolog!