Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pláž v Monterosso
20.06.
výhled počasí

Jedete do Itálie? Podívejte se, jak tam bude! LETNÍ PŘEDPOVĚĎ

Sezóna letních dovolených se pomalu ale jistě rozjíždí. Stovky Čechů i letos zamíří k moři, hned po Chorvatsku je nejoblíbenější zemí na koupání Itálie. Bude tam letos hezky?

Dítě se opaluje
17.05.
dlouhodobý výhled

PŘEDPOVĚĎ NA LÉTO: Odborníci řekli, jaké počasí nás letos čeká

Východní Evropa se podle meteorologů musí připravit na hodně suché léto. Na západě zase kvůli vysokým teplotám hrozí požáry. Jižní a střední Evropu naopak čekají časté bouřky, které mohou v Itálii a na Balkáně dokonce způsobit povodně.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 13.05.
měsíční předpověď

POČASÍ: Konec letních dnů? Po neděli už vedra příliš nečekejte!

Po nadprůměrném konci dubna a začátku května se počasí opět vrátí k normálu. Meteorologové očekávají, že v následujících třech týdnech se teploty přes den budou pohybovat kolem 20 °C a výrazněji oteplit by se mělo až v červnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi počasí, kterou zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Počasí - léto - 2
aktualizováno 14.04.
Dlouhodobý výhled

Vydrží hezké počasí? ČHMÚ vydal předpověď do poloviny května

Mírný pokles teplot a denní průměr v rozmezí od 16 do 21 °C a častější srážky než v uplynulých dvou týdnech předpokládají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Vyplývá to z dlouhodobého výhledu počasí, který ČHMÚ zveřejnil v sobotu.

Počasí - zima_4
17.02.
měsíční předpověď

Zima se ještě zdaleka nevzdává! Dočkáme se tuhých mrazů i sněhu

Nadcházející čtyři týdny budou teplotně i srážkově průměrné až slabě podprůměrné. Maximální denní teploty postupně porostou, příští týden bude průměr ještě kolem nuly. Druhá polovina předpovídaného období bude teplejší. Nejvíce srážek očekávají meteorologové v posledním týdnu. Vyplývá to z měsíční předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který ji dnes zveřejnil na webu.

Počasí - Petr Dvořák
aktualizováno 25.01.
video předpověď počasí

Dočkáme se ještě zimy v nížinách? Meteorolog řekl, jak to bude!

Zima ještě není rozhodně u konce. Přesto není vůbec jisté, že si ještě užijeme sněhové nadílky. Jak bude v následujících měsících, nám prozradil meteorolog!

Počasí v Evropě
aktualizováno 19.10.
mírná, či tuhá?

Meteorologové vydali předpověď počasí na celou zimu! Jaká bude?

Do začátku zimy sice ještě zbývají více než dva měsíce, mnoho lidí ale už teď zajímá, jaké nás čeká počasí. Dočkáme se Vánoc na sněhu, nebo na blátě? S předpovědí počasí na celou zimu přišel meteorologický web AccuWeather.

Počasí - teplo/ zima
aktualizováno 12.07.
měsíční výhled

Teplo, nebo další déšť? Odborníci řekli, jaké budou příští týdny

Počasí si s námi v posledních dnech hraje. Někde teploty stoupají nad třicet stupňů, jinde se potýkají s přívalovými dešti a krupobitím. Bude bláznivé počasí pokračovat i v následujících týdnech?

Koupání
03.06.
Výhled počasí

Předpověď na příští čtyři týdny: Bude nám teplo, slibuje ČHMÚ

Meteorologové z ČHMÚ na webu uveřejnili dlouhodobou předpověď na následujících 30 dní. A vypadá to, že se mohou radovat především milovníci tepla.

Počasí - léto - 1
aktualizováno 26.06.
Dlouhodobá předpověď

Vedra končí, počasí se vrátí k normálu! V červenci bude 25 °C

Po tropickém týdnu se počasí v příštích čtyřech týdnech vrátí k normálu. Podle dlouhodobé předpovědi počasí ČHMÚ se budou teploty pohybovat kolem průměru. Bude mezi 20 a 25 stupni, pršet by mělo průměrně.