Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

jiné dopravní předpisy

Neriskujte pokutu! 7 předpisů jiných v Německu než u nás

Blíží se čas, kdy se budeme vydávat na delší jarní nebo letní cesty po Evropě a velmi často část naší trasy povede po německých dálnicích. 7 rad, co je na nich povoleno, a naopak zakázáno, připravili odborníci Ústředního automotoklubu (ÚAMK) ve spolupráci s německým partnerským autoklubem ADAC.

Opilý řidič
Aktualizováno Předevčírem 13:45
Varování pro ostatní

Opilý kamioňák nemohl ani chodit! Půjde za mříže, i když neboural

Opilý řidič kamionu, kterého chytili celníci koncem dubna na dálnici D2, půjde do vězení, i když nezpůsobil žádnou nehodu. Soud rozhodl o přísném trestu, aby varoval ostatní řidiče. Opilec totiž ohrozil desítky lidí.

STŘEPINY

Agresoři za volantem silných aut. Co jsou zač a proč se tak chovají?

Agresivita na silnicích. I přes vysoké tresty je v Česku i ve světě stále větším problémem.

Prásk.tv píše:

Chyba v provozování auta
čtěte o tématu řidič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

video jízdy 18+ neudržel slzy

Vjel do lidí v New Yorku, popsal, co se dělo: "Hledal jsem pomoc!"

Šílený řidič, který vjel do lidí na newyorském náměstí Times Square, poskytl novinářům rozhovor přímo z vazební věznice. Z incidentu si prý příliš nepamatuje, když se dozvěděl, že zabil 18letou dívku, rozplakal se.

Nehoda u Tiché u Frenštátu pod Radhoštěm
Aktualizováno 21.5. 2017 21:34
smrtelná nehoda

Sebevražda? Auto u Tiché narazilo do domu, řidič na místě zemřel!

Policisté prošetřují smrtelnou nehodu v obci Tichá na Novojičínsku, kde řidič (36) Škody Superb narazil do domu. Svým zraněním na místě podlehl, podle policie může jít o sebevraždu.

video 18+ 1 mrtvá, 22 zraněných

Pro silné žaludky: Jízdu řidiče v New Yorku natočily kamery! VIDEO

Zběsilý útěk, boj o holý život - tak vypadala situace na newyorském náměstí ve chvíli, kdy auto s mladým řidičem vjelo do davu lidí. Vůz srazil každého, kdo mu stál v cestě. Divokou jízdu nepřežila 18letá dívka. Je obrovským zázrakem, že obětí nebylo víc.

policie na jižní spojce
Aktualizováno 19.5. 2017 18:29
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

dramatická honička

Zfetovaný řidič ujížděl policistům. Po jeho havárii použili taser

Pražští policisté zveřejnili záběry z další divoké automobilové honičky. Ulicemi metropole se jim snažil ujet až stopadesátikilometrovou rychlostí zdrogovaný řidič, který projel několik křižovatek na červenou. Nakonec v Radlicích havaroval.

video náhlý kolaps

Řidič odtahovky omdlel za jízdy a způsobil nehodu! 2 ženy se zranily

Za volantem vozu odtahové služby v úterý odpoledne zkolaboval v pražských Strašnicích řidič. Naboural nejméně tři auta, která měl před sebou, pak vjel na tramvajový pás. Skončil v nemocnici, příčinu nehody vyšetřují policisté. Při nehodě se lehce zranily i dvě ženy.

video policejní honička

Mohl uhořet, řidič ale nechtěl z auta. Dostávali ho ven taserem!

Divokou policejní honičku v Praze ukončil v pondělí ráno až tvrdý náraz pronásledovaného auta do pouliční lampy. Ačkoli se z motoru vozu začal valit dým, řidič odmítal auto opustit. Aby policie muže dostala do bezpečí, musela použít donucovací prostředky.