Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pil a řídil

Namol opilý řidič zdemoloval, co mohl. Pak nadýchal přes 3 promile

Jako jednočlenná demoliční četa si v úterý večer počínal opilý cizinec za volantem červeného peugeotu. Ve Staré Pace na Jičínsku bezohlednou jízdou poničil, co mohl. A pak policistům skoro strhnul alkoholtester.

Nebezpečné předjíždění
Aktualizováno 20.6. 2017 18:20
Nebezpečné předjíždění

VIDEO: Řidič se na padesátce řítil jako blázen, těsně minul kamion

Tachovská dopravní policie se od pondělí zabývá nebezpečným manévrem řidiče černého SUV. Ten o víkendu na silnici mezi Kočovem a Chodovou Planou ve vysoké rychlosti při nebezpečném manévru jen těsně minul protijedoucí kamion.

Nehoda autobusu a auta na Mělnicku
Aktualizováno 19.6. 2017 11:50
potvrzeno závěry policie

Řidič Passatu se u Mělníka honil s kamárady! Zranil lidi v autobusu

Nehodu autobusu a osobního auta na Mělnicku způsobil podle policie řidič vozu Volkswagen Passat. Ten při závodění s dalšími auty v noci na neděli vjel do protisměru, kde se srazil s autobusem. Dva lidi lehce zranil, sám zůstal zaklíněný. S těžkým zraněním hlavy byl transportován do nemocnice.

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu řidič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

dojemná zpověď

Tomáše (†17) zastřelila policie: "Honili je jako vrahy!" pláče matka

Příbuzní oplakávají Tomáše (†17), kterého při víkendové honičce zastřelili policisté na Slovensku. Ti spustili palbu, když čtyřčlenná posádka odmítala zastavit, Tomáše jedna z kulek zasáhla. Podle matky byla jeho smrt naprosto zbytečná.

ceny pohonných hmot

Jedete na dovolenou? Podívejte se, kde natankujete nejlevněji

Jedete autem na dovolenou? Pak se jistě v zahraničí nevyhnete tankování. Kde jsou pohonné hmoty nejlevnější?

dopravní komplikace

Chystáte se k moři? Těmto místům se vyhněte, neprojedete tudy

Doba dovolených pomalu ale jistě startuje a mnoho Čechů se i letos vydá k moři po vlastní ose. Aby bylo cestování pro české řidiče co nejpříjemnější, vydává Ústředí automotoklub (ÚAMK) každý týden přehled upozornění, kterým místům je lepší se vyhnout.

poradil odborník

Jak se vyhnout pokutám a kudy jet k moři zadarmo? Finty odborníka

Pokud cestujete na dovolenou autem, měli byste si vždy dopředu zjistit, jestli se dopravní předpisy v zahraničí neliší od těch českých. Na co si dát při cestách do ciziny pozor a pomocí jakých fint si můžete cestování zpříjemnit?

Je vážně zraněná

Žena si skřípla ruku ve dveřích trolejbusu! Řidič si nevšiml, jel dál

V Ústí nad Labem málem uvláčel trolejbus důchodkyni. Když vystupovala z vozu, šofér si jí nevšiml, skřípnul jí ruku do dveří a rozjel se. Než si chybu uvědomil, utrpěla žena vážná zranění. Policie teď hledá svědky celé nehody.

Cestování
Aktualizováno 13.6. 2017 22:26
odborník na chatu

Na co si dát pozor při cestě autem k moři? Odpovídal expert z ÚAMK

Chystáte se letos na dovolenou autem? Pak vás jistě bude zajímat, jaké novinky na vás na zahraničních silnicích čekají. Na vaše dotazy ohledně cestování v úterý večer odpovídal mluvčí Ústředního automotoklubu (ÚAMK) Petr Vomáčka.

Poplatky na dálnicích
Aktualizováno 12.6. 2017 08:39
rady pro řidiče

Kolik zaplatíte za dálniční známku a mýto v zahraničí? PŘEHLED

Pokud se chystáte na dovolenou autem, jistě vás bude zajímat, kolik zaplatíte na zahraničních dálnicích. Zatímco někde budete potřebovat dálniční známku, jinde zaplatíte poplatek za ujeté kilometry. Jak vysoké jsou ceny letos?