Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Odtahovka se srazila se sněžným pluhem
Aktualizováno 21.4. 2017 10:52
slovensko smutný případ

Chtěl pomoct při hrozivé nehodě, po srážce s pluhem přijde o nohu!

Kvůli hromadné nehodě na dálnici mezi Popradem a obcí Spišský Štvrtok se zranil další člověk. Při záchranných pracích se kvůli nepříznivému počasí srazil řidič odtahové služby se sněžným pluhem. Ve vážném stavu skončil v nemocnici, budou mu muset amputovat nohu.

Úprk Prahou

Řidič se strážníkům snažil ujet, skončil ale neslavně! VIDEO

Pražští strážníci v neděli odpoledne pronásledovali ulicemi metropole řidiče, který nejprve málem srazil jejich kolegu na pěší zóně a pak ujížděl několik kilometrů. Při honičce kličkoval v provozu jako šílený.

tresty pro dopravce

Za stávky autobusáků padnou tučné pokuty, půjdou do milionů!

Průběh celostátní stávky řidičů linkových autobusů hodnotí dopravní odbory vcelku pozitivně, na jihu Moravy by se podle nich mohl protest i zopakovat. V některých krajích ale nezůstanou protesty řidičů bez trestu, po dopravci Arriva Morava třeba Olomoucký kraj bude požadovat třímilionovou pokutu.

Prásk.tv píše:

Chyba v provozování auta
čtěte o tématu řidič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Dechová kontrola řidiče
Aktualizováno 30.3. 2017 20:58
před prací se posilnili

Povedená vesnička: Nejdřív se zpil starosta, pak řídil opilý i zástupce

Pověst rekreanty vyhledávané obce Suchý na Blanensku utrpěla další šrám. Necelý rok poté, co tam kvůli alkoholu za volantem odstoupil z funkce starosta, chytili policisté v autě i opilého místostarostu. Ten nadýchal necelé půl promile. Chtěl se kvůli tomu vzdát funkce, ale zastupitelé ho podrželi.

Brutální

Řidič srazil dítě, tři muži ho vyvlekli z auta a zastřelili!

Představte si, že jedete z práce autem a najednou vám před něj vběhne malé dítě. Neubrzdíte a prcka srazíte. Už to je hrozné samo o sobě. Jenže řidiče v USA stálo sražení dítěte život.

Řidič nechal auto uprostřed dálnice - 3
Aktualizováno 25.3. 2017 17:01
Šílená bezohlednost

To hlava nebere! Muž naboural na dálnici, nechal tam auto a utekl!

Řidič na dálnici D10 naboural do svodidel, což ho roztočilo a vyhodilo do hrazení na druhé straně. Nad tím, co udělal potom, zůstává rozum stát. Auto totiž nechal uprostřed silnice a utekl! Do vozu po chvíli narazil jiný řidič.

Nehoda
Aktualizováno 23.3. 2017 21:20
Řidič pod vlivem drog

Nikdy neměl řidičák, půjčil si auto a zboural s ním plot. VIDEO

Hodně nevšední pohled se nabídl všem, kteří projížděli Okrouhlou u Nového Boru na Českolipsku. U cesty totiž stál černý kombík, důkladně "zapíchnutý" do plotu rodinného domku.

Trolejbus
Aktualizováno 21.3. 2017 13:17
skončil v nemocnici

Řidič chtěl vykázat výtržníky z MHD. Tvrdě si to s ním vyřídili

Skupinka cestujících napadla řidiče městské hromadné dopravy v Jihlavě. Chtěl je vykázat z trolejbusu kvůli tomu, že s sebou měli psa bez vodítka a náhubku a neměli jízdenky. Napadený řidič skončil na pohotovosti.

neměl zbraň

Muž sdílel svůj konflikt s policisty na facebooku. Zastřelili ho!

Úřady v americkém státě Tennessee vyšetřují policisty, kteří zastřelili neozbrojeného muže na dálnici v odstaveném autě. Rodney Hess (36) svůj konflikt sdílel online na facebooku. Včetně výstřelu, který znamenal jeho smrt.

1975883
Aktualizováno 17.3. 2017 10:43
měsíce za volantem

Šokující reportáž BBC: Řidiči slovenské firmy žijí jako otroci

Britská veřejnoprávní televize BBC zveřejnila video otřesných pracovních podmínek, které mají řidiči kamionů jezdící pro jednu slovenskou firmu. Na záběrech popisuje rumunský řidič, že několik měsíců tráví prakticky jen v autě za nuzných podmínek. Firma razantně odmítá, že by to v tomto případě bylo zneužívání levné pracovní síly.