Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Auto papeže Františka se vydražilo za 18 milionů
aktualizováno 13.05.
balík peněz

Unikátní aukce: Papež František prodal svůj sporťák za 18 milionů!

Papež František prodal své luxusní lamborgini, které mu darovala italská automobilka. Unikátní bílý model, který papež vlastnoručně podepsal, se o víkendu v Monte Carlu vydražil v přepočtu za necelých 18 milionů korun. Výtěžek z celé aukce daruje František na charitu.

Stephen Hawking
03.04.
Krásné gesto

Splnili poslední Hawkingovo přání! Tisíce lidí to rozplakalo

Krásné poslední přání světoznámého vědce Stephena Hawkinga se podařilo splnit jedné z charit v univerzitním města Cambridge. Hawking si přál, aby byl z jeho úspor zaplacen oběd pro lidi bez domova. Charita FoodCycle Cambridge tak v sobotu nakrmila zhruba padesátku bezdomovců.

Při požáru zemřely tři děti
aktualizováno 13.03.
Požár na Znojemsku

Rodina, která přišla v ohni o 3 děti, dostane peníze. Pomáhá obec

Obec Oleksovice na Znojemsku, kde včera při požáru zemřely tři děti, chce pomoci jejich rodině. Vyhlásila proto sbírku. Dům vyhořel a rodiče a prarodiče dětí už dostali náhradní bydlení.

Prásk.tv píše:

Patrik Děrgel
čtěte o tématu charita na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Prostituce
13.02.
platila prostitutky

Sexuální skandál! Organizace za peníze na charitu pořádala orgie

Jedna z největších britských charitativních organizací čelí skandálu. Někteří její pracovníci si totiž z peněz na charitu platili prostitutky a byly mezi nimi zřejmě i nezletilé dívky. Vše se odehrálo po ničivém zemětřesení na Haiti a možná nejen tam. Vypadá to, že vedení organizace se problémy snažilo krýt. Šéfa Oxfamu v úterý ještě navrch zatkla policie kvůli korupci.

Marušce pomohla Nadace Nova
21.01.
Statečná bojovnice

Maruška trpí mozkovou obrnou. Nadace Nova jí splnila velké přání

Nadace Nova už druhým rokem pomáhá dětem. Jedním z nich je i šestnáctiletá Maruška, která prodělala dětskou mozkovou obrnu a navíc trpí částečnou vadou zraku. Přestože život s jejím hendikepem je náročný, Maruška a její rodina to nevzdávají. A aby se dívka mohla lépe vzdělávat, mimochodem je to velmi pilná a šikovná studentka, nadace Nova jí pomohla.

Andrej Babiš a Monika Babišová
aktualizováno 13.12.
nejstarší premiér

Babiš už má právo na důchod! Řekl, komu chce peníze přenechat

Premiér Andrej Babiš už má ve svých 63 letech asi měsíc nárok na penzi. Novinářům sice tvrdil, že to sám do úterka vůbec netušil, už má ale plán, jak s penězi naloží.

Těhotná Kate na veřejnosti tančila a smála se - 3
16.10.
Už je jí lépe

Těhotná Kate září! Na veřejnosti tančila, smála se a ukázala bříško

Vévodkyně Kate se celé týdny skrývala před veřejností, kvůli těhotenství musela také zrušit mnoho akcí. Teď už se jí ale daří líp a užívá si pozornosti poddaných i médií. Naposledy se s rostoucím bříškem objevila v londýnském metru, kde se smála a dokonce tančila s pohádkovou postavičkou.

Bill Gates
23.04.
vzácný dar

Milionářské děti, které ostrouhají: "Peníze? Zapoměňte," vzkazují rodiče

Mezi nejbohatšími lidmi světa jsou i tací, kteří nic ze svého jmění nechtějí nechat svým potomkům. A důvody k tomu mají různé.

Sbírka peněz
31.03.
Obelstil lidi

To je zrůda! Cizinec vybíral peníze na charitu. Sbírka byla falešná

Nelegální charitativní sbírky řešili v tomto týdnu pražští strážníci. Mladý cizinec se snažil od lidí v centru Prahy vylákat peníze na postižené děti. Obnos si ale zřejmě chtěl nechat pro sebe.

Účastníci Robinsonova ostrova potěšili malého Tobiáška - 7
28.03.
robinsoni pomáhají

Petra z Robinsona se ukázala s dítětem! Udělala krásnou věc

O těhotenství Petry z Robinsonova ostrova se dlouho spekulovalo. A i když se nakonec ukázalo, že za její nevolností stály nachlazené močové cesty, dítě by Petře slušelo. Přesvědčte se sami.