Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch v budově vojenské ubytovny ve Vyškově - 1
21.09.
Vyšetřovatelé mlčí

Výbuch ve Vyškově: Byl granát kradený? Armáda má problém!

Granát, který vybuchl ve vyškovských kasárnách, neměl ve sklepě ubytovny co dělat. Mohl ho tam přinést jeden z vojenských policistů, kteří u exploze byli, nebo ukradenou munici ukryli vojáci po výcviku. Vyšetřovatelé i armáda odmítají k případu cokoliv sdělit.

Ve Vyškově pokračuje vyšetřování výbuchu
aktualizováno 20.09.
Exploze ve Vyškově

Vybouchl v kasárnách granát? Policie ani vojáci nechtějí nic říct!

Vojenská policie pokračuje ve vyšetřování včerejšího výbuchu ve vyškovských kasárnách. Jeden voják tam přišel o život a další utrpěl těžká zranění. Policie ani vojáci případ nechtějí komentovat. A zatím není jasné ani to, co ve sklepě ubytovny explodovalo.

Výbuch v budově vojenské ubytovny ve Vyškově - 1
aktualizováno 19.09.
vojenská akademie

U Brna vybouchl granát a roztrhal jednoho vojáka. Další je zraněný

Jednoho mrtvého vojáka a několik zraněných si vyžádal výbuch granátů v budově vojenské ubytovny Jugo ve Vyškově. Nehoda se stala před devátou hodinou ráno. Místo bylo uzavřeno.

Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Úhyn ryb 2
aktualizováno 07.04.
podivný úhyn

Tajemný rybník: Záhadně zemřela polovina ryb, druhá si vesele plave

Policisté na Vyškovsku vyšetřují záhadný úhyn obrovského množství ryb. Rybáři těsně před výlovem chovného rybníka zjistili, že polovina ryb plave břichem nahoru. Zvláštní je, že zbytek ryb nemá žádné zdravotní potíže. Škody se odhadují na milion korun.

Chemická jednotka hasičů
aktualizováno 13.11.
tajná základna?

VIDEO: Ve Vyškově školí vojáky NATO proti chemickým zbraním

V Česku má být jedno z center pro výcvik odborníků na boj proti chemickým útokům. Tuto informaci zveřejnila ve videu na svých sociálních sítích Severoatlantická aliance. Právě chemickými zbraněmi může podle NATO zaútočit Islámský stát. K výcviku zahraničních vojáků používají terénní pracoviště u Vyškova.

1922550
24.10.

STŘEPINY: Dobrovolné vojenské cvičení ve Vyškově

Tři dny v maskáčích s plnou polní a nabitým samopalem. Jak přežila reportérka Střepin dobrovolný vojenský výcvik?

prasata
aktualizováno 06.06.
30 zvířat uteklo!

Prasata na dálnici. Dopravu na D1 zastavila nehoda kamionu

Dálnici D1 u Stříbrnice na Přerovsku ve směru z Vyškova na Kroměříž uzavřela v pondělí dopoledne nehoda kamiónu převážejícího prasata.

Americký konvoj v Praze - 3
28.05.
konvoj v Česku

Americký konvoj vyrazil směr Vyškov: Prohlédněte si ho zblízka! 

Americký vojenský konvoj, který míří na cvičení Saber Strike do Pobaltí, má za sebou první noc na české půdě. Vojáci přespali v kasárnách na ruzyňském letišti, nyní je ale čeká další zastávka - Vyškov. Protože konvoj jede na devět etap s asi půlhodinovými rozestupy, můžete se s nimi lehce setkat.

Tragická nehoda u Vyškova - 1
aktualizováno 17.09.
Srážka na D1

Masakr u Vyškova! Při nehodě zemřelo pět lidí, další jsou zranění

K obrovskému neštěstí došlo dnes odpoledne na dálnici D1 u Vyškova. Při srážce nákladního auta s dodávkou tady zemřelo pět lidí. Dálnice je v místě nehody uzavřena.