Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda prince Philipa
aktualizováno 18.01.
Srážku popsali svědci

"Moje nohy!" křičel princ Philip po nehodě. Zranila se žena s dítětem!

Nehodu prince Philipa popsali svědci, kteří mu pomáhali z poničeného auta. Manžel britské královny vyvázl bez zranění, v druhém autě se lehce zranila zřejmě matka s dítětem a další spolujezdec. Policisté už také zveřejnili předběžnou příčinu srážky.

Tropická bouře Pabuk - 4
aktualizováno 05.01.
tropická deprese

Tropická bouře Pabuk v Thajsku slábne, varování ale stále platí

Tropická bouře Pabuk udeřila v pátek na thajské pobřeží a postupně zeslábla na tlakovou níži, i přesto stále platí varování před velkým množstvím srážek, což může způsobit bleskové povodně. Bouře si podle dostupných informací vyžádala zatím jeden lidský život.

Nemocnice ve Frýdlantu po otravě
aktualizováno 10.12.
septický šok

Po otravě zůstává v nemocnici jedna pacientka, její stav je vážný

V liberecké nemocnici zůstává poslední pacientka, která dostala otravu krve během operace ve frýdlantské nemocnici. Její stav je stále velmi vážný. Oddělení interny dnes odpoledne opustila osmá z devíti hospitalizovaných. Podle specialistů na odškodnění mají všichni poměrně velkou šanci uspět při žádostech o finanční kompenzaci. Mohlo by jít o miliony korun.

Prásk.tv píše:

Jan Musil - 1
čtěte o tématu následky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Následky hurikánu Michael Florida 2018 - 1
16.10.
Přírodní katastrofa

Počet obětí hurikánu Michael stále stoupá. Úřady hlásí 20 mrtvých

Týden po hurikánu Michael, který udeřil na Floridě, našli záchranáři další oběť. Psi objevili ve městě Mexico Beach tělo muže. Počet obětí tak stoupl na dvacet. Hurikán na Floridě napáchal obrovské škody, někteří nemohou stále do svých domovů.

Následky hurikánu Michael Florida 2018 - 1
13.10.
Michael udeřil

Záchranáři nachází další mrtvé! Hurikán v USA si vyžádal 17 životů

Jihovýchod Spojených států odstraňuje škody, které napáchal hurikánu Michael. Záchranáři, kterých je v terénu asi 1700, stále nacházejí mrtvé. Počet obětí se už vyšplhal na 17. Nejvíce mrtvých je na Floridě. Oblasti, kterými se přehnal, stále sužují výpadky proudu.

Následky bouřek - popadané stromy - 4
11.10.
zásahy hasičů

Silný vítr lámal stromy, lanovka na Ještěd se musela zastavit

I když na většině míst v Česku se dnes lidé radovali z babího léta, byly oblasti, kde dnešní počasí působilo starosti a škody. Byl to především silný vítr, který se přehnal Libereckem.

Následky zemětřesení a tsunami v Indonésii
02.10.
následky katastrofy

Utíkej, zařvala dívka na sestřenici. Pak je navždy rozdělila tsunami

Mladá dívka jela se svou sestřenicí na motorce, když je zastihlo masivní zemětřesení. Obě spadly z motorky, následně si jedna z nich všimla blížící se vlny. Dvojice se dala na útěk, jedna z dívek ještě chtěla zachránit motorku, v tu chvíli je ale voda rozdělila. Puteri Pratiwi strašlivou katastrofu přežila, o tři dny později zjistila, že její sestřenice nikoliv.

Záplavy v řeckém městě Vrahati
aktualizováno 01.10.
extrémní počasí

Rozvodněné řeky braly auta z ulic, medikán udeřil i v Turecku! VIDEO

Medikán Zorbas udeřil na Řecko a Turecko a napáchal ohromné škody. Přinesl s sebou ohromné množství srážek, díky tomu byly na mnoha místech bleskové povodně, velké škody také způsoboval silný vítr a velmi vysoké vlny. I přes to, že slábne, může medikán v Turecku napáchat ještě velké škody,

Strašlivé tornádo v Kanadě
aktualizováno 23.09.
záběry z místa

V oku tornáda! VIDEO ukazuje strašlivou sílu vzdušného víru

Hlavním městem Kanady se v pátek večer prohnalo tornádo a zanechalo za sebou strašlivou spoušť. Desetitisíce lidí jsou stále bez proudu, vzdušný vír trhal střechy, lámal stromy a převracel auta. Jen v samotné Ottawě skončilo v nemocnici šest lidí, dva jsou v kritickém stavu.

Tornádo v Ottawě
aktualizováno 22.09.
přírodní živel

Tornádo v Kanadě! Zranilo se nejméně 30 lidí, pět bojuje o život

Silné tornádo se v pátek odpoledne prohnalo kanadským městem Ottawa, cestou bralo střechy, ničilo domovy a auta. Celé východní Ontario trápí velmi silné bouřky a prudký vítr.