Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ed Sheeran
16.10.
turné v ohrožení

Ed Sheeran se projížděl na kole v Londýně a srazilo ho auto!

Populárního zpěváka srazilo auto, když projížděl Londýnem na kole. Ke srážce došlo v pondělí ráno a hvězda byla převezena do nemocnice se zlomeninou pravé ruky. Ta by mohla ohrozit i jeho současné turné po Asii.

Nova Cup
16.09.
skvělá akce

NOVA CUP: Tři stovky cyklistů a krásný dárek pro postiženou dívku

Na poslední závod Nova Cupu v Mikulově přijelo asi tři sta cyklistů. Odstartoval je zpěvák Jan Maxián, kterého znáte z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nadace Nova pak předala speciální vozík postižené holčičce, aby si mohla s rodiči a bráškou užívat výlety.

ústavní soud
13.09.
Kontroverzní případ

Fotka krádeže poškodila zloděje! Ústavní soud pokutu schválil

Ústavní soud minulý týden smetl ze stolu stížnost firmy prodávající elektrokola. Společnost před šesti lety na svém facebooku zveřejnila fotku zloděje, který odnesl z obchodu kolo. Později za to firma dostala pokutu od Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu kolo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Venkov - ilustrační foto
03.09.
Cyklisté pozor!

Za jízdu v opilosti padají vysoké pokuty. Břetislav zaplatí 25 tisíc!

Za poslední měsíc se kvůli opil opilým cyklistům stalo 120 dopravních nehod. Mnoho z nich ani netuší, jakou pokutu riskují. Po pár pivech můžou zaplatit až 50 tisíc korun.

2037899
aktualizováno 25.08.
Silniční slalom

Kamionu za jízdy uletělo kolo, zdemolovalo dodávku! VIDEO

Jako šílení museli u slovenského Prešova kličkovat řidiči na zdejší čtyřproudé silnici. Kamionu se tu totiž za jízdy utrhlo kolo a ve velké rychlosti vletělo do protisměru.

Kolo z kombajnu skončilo v protisměru
aktualizováno 09.08.
naštěstí bez zranění

Kolo z kombajnu zasáhlo auto v protisměru! Řidič dostal pokutu

Zemědělci u Vysokého Mýta za jízdy upadlo kolo z kombajnu a pokračovalo do protisměru, kde narazilo do osobního auta. Škoda je nejen na vozidle, ale i na silnici, stroj totiž poničil i povrch vozovky.

Kradená kola - 2
aktualizováno 04.08.
povedený chlapík

Muž jel na drogách, bez řidičáku, s kradenými koly i značkami auta

Kvůli rozbitému přednímu světlu zastavili pražští policisté třicetiletého řidiče. Co ale přišlo potom, připomíná laciný vtip. Nejenže muž neměl řidičák, ale vozidlo mělo falešnou registrační značku, v kufru vezl kradená kola a byl zfetovaný.

Cyklistka
15.07.
Pozor na to

Lékaři varují cyklistky: Jízda na kole ohrožuje váš milostný život!

Že z jízdy na kole bolí zadek i intimní partie, není žádná novinka. Cyklistky by si ale měli dávat pozor i na další potíže. Časté vyjížďky mohou dokonce ohrozit jejich milostný život.

Honička: Cyklista prchal před policejní hlídkou
aktualizováno 15.06.
kuriózní honička

Cyklista (65) zběsile prchal před policií, nedokázal vysvětlit proč

Nezvyklou policejní honičku mají za sebou brněnští strážníci. Snažil se jim ujet pětašedesátiletý cyklista. Před služebním autem vjel minimálně pětkrát do jednosměrky nebo zákazu vjezdu, přitom než začal ujíždět, dopustil se přestupku, za který by dost možná nebyl ani pokutován.

Velociped
aktualizováno 11.06.
převratný vynález

Bicykl slaví 200 let! Jaká je jeho historie? A jaká budoucnost?

Jízdnímu kolu bude zítra přesně 200 let. Jak vůbec kolo vypadalo, jak se změnilo za dvě století, jaké jsou současné trendy a jak bude vypadat za sto let? Čtěte dál...