Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Havárie malého letadla na letišti Schiphol v Amsterdamu
Aktualizováno 24.2. 2017 11:09
video horké chvilky

VIDEO: Pasažéři zažili velmi tvrdé přistání, letadlu se zlomilo kolo

Horké chvilky si zažilo 59 lidí na palubě menšího dopravního letadla, kterému se při přistání na letišti Schiphol v prudkém větru zlomilo zařízení držící kolo. Podle vyjádření letiště se při nehodě nikdo nezranil a další lety mohly brzy pokračovat.

Co se to děje?

Blázniví řidiči: Jeden jel po ráfku, druhý odjel s botičkou. FOTO

Dva těžko uvěřitelné případy řešili o víkendu policisté. Na Znojemsku zastavila hlídka řidiče fordu, kterému chyběla pneumatika. Na silnici se vydal jen na ráfku. Jeden řidič v Praze se zase rozjel i přesto, že mu strážníci nasadili botičku. Ta mu poškodila nárazník.

upadlá kola

Rozbité sanitky: Za upadlá kola podle policie můžou řidiči!

Policie ukončila vyšetřování říjnové nehody sanitky v pražských Holešovičkách. Vozu přímo za jízdy upadlo kolo. Vedení záchranné služby chtělo podat trestní oznámení na neznámého pachatele.

Prásk.tv píše:

Trapas v přímém přenosu
čtěte o tématu kolo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Upadlé kolo
Aktualizováno 3.10. 2016 13:03
Vážné zranění

V Havířově uletělo jedoucímu autu kolo. Vážně zranilo ženu

V neděli odpoledne se v Havířově za jízdy osobnímu autu uvolnilo levé přední kolo. To zasáhlo ženu procházející po chodníku. Záchranáři ji s těžkými zraněními převezli do nemocnice.

Bike Cup Mikulov
Aktualizováno 12.9. 2016 17:19
na kola do Mikulova

TV Nova opět vyráží na cyklistické závody Bike Cup

“Novácký“ závod horských kol pro širokou veřejnost s názvem Nova Cup přivítá na startu české a slovenské elitní jezdce a známé tváře televize Nova. Největší ze závodů podniku Mercedes-Benz Bike Cup 2016 nabídne 24. září v Mikulově pohodové tratě na 24 a 55 km. Vítězové závodu získají hodnotné prize money a věcné ceny, oceněni budou také vítězové celého seriálu. Připraven bude nabitý doprovodný program pro účastníky závodu i veřejnost ve stylu tradičních moravských slavností, zakončený koncerty známých kapel.

Nehoda dítěte
Aktualizováno 8.9. 2016 20:46
vážná nehoda

Ve Zruči nad Sázavou srazilo auto dítě! Pro chlapce přiletěl vrtulník

Ve Zruči nad Sázavou se stala vážná nehoda. Krátce po 18. hodině tu řidič Octavie srazil malé dítě. Co přesně se na místě stalo, je předmětem dalšího šetření.

Cyklospeciál

Monínec nabízí krásný bikepark i jezero. A to jen hodinku od Prahy!

Letní cyklospeciál zakončíme českým Moníncem. Ten se svými službami snaží zaujmout celou rodinu, takže nestaví jen na bikeparku jako samotném, ale doplňuje ho atrakcemi pro děti jako je tubing, lanové centrum nebo trampolíny a výhodou je v letních nedaleký Pilský rybník, kterému jsme v horkém odpoledni ani my neodolali!

Středisko Krvavec - Slovinsko - 17
Aktualizováno 26.8. 2016 17:17
cyklospeciál

Bikepark nebo večeře v lanovce? Obojí nabízí slovinský Krvavec!

Slovinsko je zemí vyhledávanou hlavně dobrodruhy. Věděli jste ale, že se tu na Krvavci vzdáleném 20 minut od Lublaně koná například ojedinělá zážitková večeře přímo v kabinkové lanovce? Kromě romantiky tu samozřejmě najdete i adrenalin, a to v bikeparku, v lanovém centru nebo na kárách a koloběžkách.

Cyklospeciál: Bachledová na Slovensku - 16
Aktualizováno 23.8. 2016 12:39
cyklospeciál

Rychlá bobovka, rodinná trať, discgolf i výlety. To je Bachledová!

Bachledová je dalším slovenským letním centrem, kde kromě bikeparku najdete i vyžití pro celou rodinu. V případě Bachledky jde o další letní aktivity jako je turistika, pátrací hra pro děti, bobová dráha, tubing, trampolíny, a hlavně nejrychlejší bobová dráha, na které jsme kdy jeli!

Vychytávky na kolo - 7
Aktualizováno 21.8. 2016 15:04
výlety do přírody

Vychytávky na kolo aneb pohodlí a grilování všude na cestách!

Jestliže patříte mezi výletníky fajnšmekry, chcete si dát kdekoli dobré jídlo nebo si kdekoli udělat pohodlí, může vás tento článek zajímat. Představíme vám přenosný solární gril a nafukovací pytel, ve kterém si můžete pohodlně odpočinout, jakmile třeba vyšlápnete na kole kopec.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s Mary Kay