Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mitas Gočárovy schody
aktualizováno 10.08.
Nova Cup 2018

Mitas Gočárovy schody opět 28. září

Mitas Gočárovy schody opět 28. září. Kromě tradičních cyklistů okusí okruh i běžci

Nehoda
aktualizováno 10.08.
Nezvyklá nehoda

Náklaďáku u Jičína za jízdy odlétlo kolo, zranilo člověka v jiném autě!

Nezvyklá nehoda zkomplikovala v pátek ráno provoz na hlavním tahu mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Projíždějícímu nákladnímu autu tu za jízdy uletělo jedno z kol a zasáhlo osobní auto.

Prodej majetku města Děčín
23.07.
nabídka z děčína

Město se zbavuje nevyzvednutých věcí, k mání jsou kola i motorky

Město Děčín se rozhodlo provětrat sklady a prodává věci ze ztrát a nálezů, které si několik let nikdo nevyzvedl a nepřihlásil se k nim. Ty totiž automaticky propadají a stávají se majetkem města.

Prásk.tv píše:

Biker
čtěte o tématu kolo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Cyklista narazil do stromu
06.07.
velká rána

Syn jí zemřel ve stejný den jako muž: Kuba (†24) se zabil na kole!

S tragickou zprávou o smrti svého syna se musí v těchto dnech vyrovnávat žena z Horní Súče na Slovensku. Jakub (24) se zabil na kole, když jel od kamaráda domů. Celá věc je o to smutnější, že zemřel na den přesně jako jeho otec.

Cyklista narazil do stromu
04.07.
zemřel bez pomoci

Kuba (†24) jel domů na kole, náhle změnil směr. Našli až jeho mrtvolu!

Tragicky skončila cesta domů pro čtyřiadvacetiletého mladíka z Horní Súče na Slovensku. Jakub večer pomáhal kamarádovi opravovat dům, když bylo hotovo, vydal se domů na kole. Cestou však z neznámých důvodů strhl řídítka a narazil do stromu. Mrtvé tělo mladého muže našli lidé až ráno.

Kolo - ilustrační foto
14.06.
Neuvěřitelný případ

Opilec poničil kolo malému klukovi, teď mu hrozí léta vězení!

Neuvěřitelný případ řeší policisté z Luhačovic. Jeho hlavními aktéry jsou jedenáctiletý chlapec se svým zánovním kolem a opilý recidivista, který se chtěl projet.

Cyklista nerespektující dopravní předpisy
03.06.
nejčastější prohřešky

Nehodu většinou zaviní cyklisti! Často nemají ani povinnou výbavu

Silnice i cyklostezky jsou plné cyklistů, podle dopravních expertů ale řada z nich zbytečně ohrožuje životy své i druhých. Nerespektují dopravní předpisy a nemají povinnou výbavu. Každý rok přibývá mrtvých a statistiky nejsou příznivé ani v počtu dopravních nehod, které cyklisté způsobí.

Vladyka a kolo
aktualizováno 11.05.
pomozte ho najít

Herec Vladyka nabízí odměnu za pomoc! Přišel o legendární kolo

Oblíbený herec Miroslav Vladyka řeší krádež svého kola, se kterým si dokonce zahrál ve filmu Román pro muže. Podle jeho slov jde sice o starý ošuntělý bicykl, ale má k němu silný citový vztah, takže na sociálních sítích požádal o pomoc při hledání. Do toho už se zapojily desetitisíce lidí.

Zraněného cyklistu z lesa transportovali hasiči 3
07.05.
údolí peklo

Cyklista se zranil a zůstal v lese, na pomoc museli vyrazit hasiči!

Pondělní výlet v náchodském údolí Peklo se pro cyklistu (46) změnil v drama. Muž si při pádu z kola poranil nohu a nemohl se z lesa dostat bez pomoci. Na místo tak vyrazili záchranáři a hasiči, kteří zraněného cyklistu snesli po prudké cestě na silnici. Muž skončil v nemocnici.

Venkov - ilustrační foto
25.04.
Alkohol u cyklistů

Na kolo budeme moct i po dvou pivech! Senát kývl na novelu

Horní komora podpořila nový senátorský návrh, aby cyklisté nebyli pokutováni za jízdu pod mírným vlivem alkoholu. Zrušení nulové tolerance k alkoholu za řídítky bicyklů by se mělo vztahovat na cyklostezky i silnice třetí třídy, což část senátorů kritizovala.