Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Honička: Cyklista prchal před policejní hlídkou
Aktualizováno 15.6. 2017 18:37
kuriózní honička

Cyklista (65) zběsile prchal před policií, nedokázal vysvětlit proč

Nezvyklou policejní honičku mají za sebou brněnští strážníci. Snažil se jim ujet pětašedesátiletý cyklista. Před služebním autem vjel minimálně pětkrát do jednosměrky nebo zákazu vjezdu, přitom než začal ujíždět, dopustil se přestupku, za který by dost možná nebyl ani pokutován.

Velociped
Aktualizováno 11.6. 2017 21:05
převratný vynález

Bicykl slaví 200 let! Jaká je jeho historie? A jaká budoucnost?

Jízdnímu kolu bude zítra přesně 200 let. Jak vůbec kolo vypadalo, jak se změnilo za dvě století, jaké jsou současné trendy a jak bude vypadat za sto let? Čtěte dál...

VÍKEND: Krkolomné kousky Dirt Jumperů

Mají kolo, na kterém jezdí i létají zároveň. Tak by se dal ve zkratce popsat dirt-džampink. Sportovní disciplína, které se v Čechách věnuje tak málo lidí, že ani nemá český název.

Prásk.tv píše:

Chlapec ukradl kolo - 1
čtěte o tématu kolo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Nova Cup 2017 - Sázava - 4
Aktualizováno 5.6. 2017 15:27
Vyrazte na kolo

Třetí díl Nova Cupu nabídne tři trasy v malebném prostředí Sázavy

Trek Sázava, v pořadí již třetí závod seriálu Nova Cup, nabídne 17. června 2017 ve městě Sázava vyznavačům mountainbikingu tři lákavé tratě. Závody Trek Sázava jsou situované do Středočeského kraje a lákají milovníky horské cyklistiky nejen vyšperkovanou tratí, ale především úchvatnou krajinou řeky Sázavy.

VÍKEND: Holky na terénních kolech

Představte si sjezdovku v létě. Nebo zalesněnou horu. A na ní úzké cestičky plné klopených zatáček a drobných kopečků.

NOVACUP: Nova jízda - ocenění - 3
Aktualizováno 1.6. 2017 12:52
NOVA CUP

Nova jízda přináší exkluzivní ceny

Závodit na cyklistickém seriálu Nova Cup na trase Nova jízdy se vyplatí! Proč? Výherci Nova jízdy v kategorii juniorek, juniorů, žen a mužů získají hodnotné ceny. Výherce kategorie juniorek a juniorů ocení Kamerov.cz, který věnuje sportovní kameru Niceboy® VEGA.

úžasná proměna

Vášnivý cyklista si splnil sen. V autě si postavil bydlení i kancelář

Mladý Američan vyměnil klasickou pracovní dobu v městské kanceláři za pojízdné pracoviště. Ve svém autě si vybudoval obydlí i s pracovnou.

NOVA CUP 2017 pokračuje závodem Kronaby Sweden ve Stolových horách

Druhou květnovou neděli se pro účastníky druhého závodu seriálu horských kol NOVA CUP 2017 otevřou nádherná panoramata Stolových hor.14. května přivítá Machov v okrese Náchod druhý díl seriálu horských kol NOVA CUP 2017 pod názvem Kronaby Sweden Stolové hory. Pro účastníky jsou stejně jako na úvodním díle v Hradci Králové připraveny celkem tři trasy s dech beroucími panoramatickými vyhlídkami.

VÍKEND: Bláznivé dorty

Dort, který vypadá jako živý jezevčík. Dort - planeta, po které se prochází Malý princ. Nebo také dort Víkend, na němž sedí jedna blonďatá moderátorka.

Ukradené kolo za 235 tisíc korun
Aktualizováno 10.4. 2017 14:19
Drahý bicykl

Drzý zloděj ukradl kolo za čtvrt milionu, majitel nabízí odměnu!

Pořádnou dávku drzosti předvedl zatím neznámý zloděj, který na konci března na výstavišti v pražských Letňanech ukradl horské kolo za bezmála čtvrt milionu korun. Drahý speciál odnesl přímo ze stánku.