Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

úžasná proměna

Vášnivý cyklista si splnil sen. V autě si postavil bydlení i kancelář

Mladý Američan vyměnil klasickou pracovní dobu v městské kanceláři za pojízdné pracoviště. Ve svém autě si vybudoval obydlí i s pracovnou.

NOVA CUP 2017 pokračuje závodem Kronaby Sweden ve Stolových horách

Druhou květnovou neděli se pro účastníky druhého závodu seriálu horských kol NOVA CUP 2017 otevřou nádherná panoramata Stolových hor.14. května přivítá Machov v okrese Náchod druhý díl seriálu horských kol NOVA CUP 2017 pod názvem Kronaby Sweden Stolové hory. Pro účastníky jsou stejně jako na úvodním díle v Hradci Králové připraveny celkem tři trasy s dech beroucími panoramatickými vyhlídkami.

VÍKEND: Bláznivé dorty

Dort, který vypadá jako živý jezevčík. Dort - planeta, po které se prochází Malý princ. Nebo také dort Víkend, na němž sedí jedna blonďatá moderátorka.

Prásk.tv píše:

Trapas v přímém přenosu
čtěte o tématu kolo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Ukradené kolo za 235 tisíc korun
Aktualizováno 10.4. 2017 14:19
Drahý bicykl

Drzý zloděj ukradl kolo za čtvrt milionu, majitel nabízí odměnu!

Pořádnou dávku drzosti předvedl zatím neznámý zloděj, který na konci března na výstavišti v pražských Letňanech ukradl horské kolo za bezmála čtvrt milionu korun. Drahý speciál odnesl přímo ze stánku.

Havárie malého letadla na letišti Schiphol v Amsterdamu
Aktualizováno 24.2. 2017 11:09
video horké chvilky

VIDEO: Pasažéři zažili velmi tvrdé přistání, letadlu se zlomilo kolo

Horké chvilky si zažilo 59 lidí na palubě menšího dopravního letadla, kterému se při přistání na letišti Schiphol v prudkém větru zlomilo zařízení držící kolo. Podle vyjádření letiště se při nehodě nikdo nezranil a další lety mohly brzy pokračovat.

Co se to děje?

Blázniví řidiči: Jeden jel po ráfku, druhý odjel s botičkou. FOTO

Dva těžko uvěřitelné případy řešili o víkendu policisté. Na Znojemsku zastavila hlídka řidiče fordu, kterému chyběla pneumatika. Na silnici se vydal jen na ráfku. Jeden řidič v Praze se zase rozjel i přesto, že mu strážníci nasadili botičku. Ta mu poškodila nárazník.

upadlá kola

Rozbité sanitky: Za upadlá kola podle policie můžou řidiči!

Policie ukončila vyšetřování říjnové nehody sanitky v pražských Holešovičkách. Vozu přímo za jízdy upadlo kolo. Vedení záchranné služby chtělo podat trestní oznámení na neznámého pachatele.

Upadlé kolo
Aktualizováno 3.10. 2016 13:03
Vážné zranění

V Havířově uletělo jedoucímu autu kolo. Vážně zranilo ženu

V neděli odpoledne se v Havířově za jízdy osobnímu autu uvolnilo levé přední kolo. To zasáhlo ženu procházející po chodníku. Záchranáři ji s těžkými zraněními převezli do nemocnice.

Bike Cup Mikulov
Aktualizováno 12.9. 2016 17:19
na kola do Mikulova

TV Nova opět vyráží na cyklistické závody Bike Cup

“Novácký“ závod horských kol pro širokou veřejnost s názvem Nova Cup přivítá na startu české a slovenské elitní jezdce a známé tváře televize Nova. Největší ze závodů podniku Mercedes-Benz Bike Cup 2016 nabídne 24. září v Mikulově pohodové tratě na 24 a 55 km. Vítězové závodu získají hodnotné prize money a věcné ceny, oceněni budou také vítězové celého seriálu. Připraven bude nabitý doprovodný program pro účastníky závodu i veřejnost ve stylu tradičních moravských slavností, zakončený koncerty známých kapel.

Nehoda dítěte
Aktualizováno 8.9. 2016 20:46
vážná nehoda

Ve Zruči nad Sázavou srazilo auto dítě! Pro chlapce přiletěl vrtulník

Ve Zruči nad Sázavou se stala vážná nehoda. Krátce po 18. hodině tu řidič Octavie srazil malé dítě. Co přesně se na místě stalo, je předmětem dalšího šetření.