Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stromový dům
16.04.
galerie stromový dům

Bydlení na dovolené: Ubytovat se můžete v domě na stromě! FOTO

Těch pár dní v roce, kdy můžete vyrazit na zaslouženou dovolenou, by mělo být výjimečných. A dopomoci tomu může například i toto výjimečné dovolenkové ubytování na stromě.

Hotel ve tvaru ptačího hnízda
10.02.
galerie bydlení na stromě

Neobvyklé ubytování: Za 8,5 tisíce můžete bydlet v ptačím hnízdě!

Hotely a penziony po celém světě se dnes předhánějí v originalitě. Většinu z nich ale s přehledem strčí do kapsy malý stromový domek ve tvaru ptačího hnízda na severu Francie.

Stromodům v Karibiku - 3
aktualizováno 12.11.
bydlení v přírodě

Bydlení mezi opicemi: Za okny Karibik i neprostupná džungle

Nenápadný dům vyrostl uprostřed džungle v exotické Panamě. Stojí vysoko v korunách stromů, takže nabízí úchvatný pohled nejen k sousedům - opicím, ale i na nedalekou pláž a otevřené tyrkysové moře.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Kancelář v korunách stromů - 7
30.10.
úžasná terasa

Microsoft postavil zaměstnancům dům na stromě! Kvůli kreativitě

Některé společnosti se snaží svým zaměstnancům stále zlepšovat pracovní podmínky. Firma Microsoft se zaměřila i na prostředí – postavila moderní dům na stromě s prostornou terasou. Společnost věří, že tak podpoří nadšení pro práci a kreativitu.

Stromový dům
14.10.
přírodní bydlení

Stromový dům se solárními panely funguje jako hotel. Stojí u pláže

V Mexiku stojí krásný stromový domek, do kterého se sjíždí lidé z celého světa. Originální ubytování je velmi ekologické, má solární panely.

Luxusní stromový dům
aktualizováno 10.10.
bydlení v přírodě

Za stromový dům utratili majlant. Z investice jsou nadšení

Majitelé luxusního glampingového kempu postavili pro hosty velkolepý nový stromový dům ve městě Eastbourne, který stojí téměř stejně jako průměrný domov v Británii.

Bydlení v korunách stromů - 3
29.11.
To je nádhera!

Tento domek by chtěl na zahradě snad každý. Slouží i jako hotel!

Pokud jste někdy snili o skrýši v korunách stromů, tak si můžete svůj sen splnit i v dospělosti. Německá firma vyrábí neuvěřitelné domky, které vám poslouží jako úžasné místo k odpočinku. Jestli nemáte pro svou vlastní skrýš strom, tak nemusíte zoufat! Život v nich si můžete vyzkoušet - firma nabízí i ubytování uprostřed lesa.

Luxusní stromový dům
26.09.
Inspirace pro vás

Stromodům: V korunách stromu se dá i pohodlně žít!

Chcete žít mezi nebem a zemí? Na stromě si nemusíte postavit jen domeček na hraní pro děti, ale i krásné obydlí, ve kterém vám nebude nic chybět.

Tree house
aktualizováno 25.09.
nový trend

Zpátky na stromy! Bydlení ve větvích kousek od Benešova

Mít svůj domek v korunách stromů je snem snad každého dítěte. Někomu tento sen vydrží i do dospělosti, někdo si ho nakonec i splní. Po letech, kdy jsme se za podobným způsobem bydlení museli vydat do vzdálených exotických destinací, se stromové domy pomalu dostávají i do Čech.