Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pobodaná Češka
27.07.
Smrt v Hurghadě

Pitva Češky proběhla už v Egyptě! Tělo převezou na začátku týdne

Pitva Češky, která zemřela po útoku v egyptské Hurghadě, už proběhla. Čeští lékaři teď čekají na výsledky. Tělo zesnulé by mohlo být převezeno z Egypta začátkem příštího týdne.

Premiérka Theresa Mayová
09.06.
dopad voleb

Slabé vítězství ohrožuje Mayovou i dohodu s EU! Libra padá

Britská premiérka Theresa Mayová se možná kvůli výsledku čtvrtečních voleb vydá ve stopách svého předchůdce Davida Camerona a stane se obětí vlastního osudového rozhodnutí. Zatímco Cameron doplatil na to, že vypsal referendum o odchodu Británie z Evropské unie, které nedopadlo podle jeho představ, Mayové se vymkly z rukou předčasné volby, které měly být drtivým vítězstvím. Místo toho, aby z nich vyšla posílená pro vyjednávání o vztazích s EU, je nyní její pozice výrazně slabší a britští analytici hovoří o jejím neodvratném konci v roli premiérky i o ohrožení dohody s unií. Libra se v reakci na nečekaně slabý výsledek konzervativců ve volbách propadla až o dvě procenta na nejnižší úroveň od dubna, část ztrát pak smazala.

Magdalena - 2
31.05.
galerie smrtící dovolená

Výsledky pitvy jsou venku! Lékaři řekli, jak zemřela Magda v Egyptě

Krásná Polka Magdalena Zuková (†27), která v dubnu zemřela na dovolené v Egyptě, se udusila. Potvrzují to výsledky pitvy provedené v Egyptě. Dívka si poranila plíce při pádu z okna, závěry polských lékařů ještě nejsou známé.

Prásk.tv píše:

Početní hádanka - 1
čtěte o tématu výsledky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Písemná zkouška - 3
aktualizováno 19.05.
výsledky maturit

U maturit letos propadlo 10 tisíc studentů! Stěžovali si na češtinu

K letošním maturitám letos zamířilo téměř 62 tisíc studentů a co se matematiky týče, oproti loňskému roku se zlepšili. Maturanti si ale stěžovali hlavně na testy z českého jazyka a na to, že se nedaly stihnout. A jak dokazují výsledky, právě v tomto předmětu se studenti opravdu pohoršili.

Písemná zkouška - 1
aktualizováno 18.05.
zkoušky dospělosti

Maturanti: Nechali nás v nejistotě! "Tohle někdo zpackal," zuří

Ústní část maturit je v plném proudu, studenti ale často do poslední chvíle nevědí, jak dopadli jejich písemné práce. A někteří to neví dokonce ani tehdy, kdy už mají ústní zkoušku za sebou. Výsledky písemné části by přitom měli znát ještě předtím, než usednou na potítko.

Tvoje tvář má známý hlas: Jednotlivá vystoupení - 10. díl
aktualizováno 01.05.
Kdo má šanci vyhrát?

Tvář před finále: Jak si vede váš favorit? KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Show Tvoje tvář má známý hlas jde do posledních kol! Soutěžící příští neděli zabojují o poslední dostupné body a bude jasno, která čtveřice postoupí do finále! Jak si vede váš favorit? Podívejte se průběžné výsledky po 10 dílech.

Francie po prezidentských volbách
aktualizováno 24.04.
netradiční vítězové

Malá revoluce: Velké strany při volbách ve Francii utrpěly porážku

Porážku kandidátů tradičních velkých stran, tedy konzervativní pravice a socialistů, ve francouzských prezidentských volbách označují místní sdělovací prostředky za politické zemětřesení nebo malou revoluci. Postup centristy Emmanuela Macrona, který postupuje do závěrečného duelu s nacionalistkou Marine Le Penovou z prvního místa, přirovnává tisk k "velkému třesku", který "knokautoval pravici" a levici srazil k zemi.

Tvoje tvář má známý hlas: 3. díl - 12. 3. 2017
14.03.
anketa průběžné výsledky

Čtvrtina Tváře je za námi: Jak si vede váš favorit? PŘEHLED BODŮ

Soutěžící hvězdné show Tvoje tvář má známý hlas mají za sebou první čtvrtinu a je to pořádná jízda! Diváci mohli svým oblíbencům držet palce celkem už třikrát, aktuálně jsou ve vedení ženy.

Markéta Konvičková jako Pitbull
aktualizováno 12.03.
sestřih tvoje tvář má známý hlas

Třetí díl Tváře ovládl drsný rapper Pitbull! KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Třetí řada populární show Tvoje tvář má známý hlas má za sebou třetí díl a tak logicky musí být znám i jeho vítěz. A tím se tentokrát nestal nikdo jiný než krásná Markéta Konvičková.

Obezita - 2
aktualizováno 20.02.
statistický úřad

Česko vyniká v zaměstnanosti, mnoho lidí ale trpí nadváhou

Česko vyniká v celé řadě statistik, v některých z nich by to čekal jen málokdo. Například míra nezaměstnanosti u mužů je ve srovnání s dalšími zeměmi Evropské unie výrazně nižší, na druhou stranu patříme ke státům s největším podílem obyvatel s nadváhou. Vyplývá to z ročenky o České republice v mezinárodním srovnání, kterou publikoval Český statistický úřad (ČSÚ) v pondělí.