Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan a Harry - svatba - 6
aktualizováno 20.05.
Příběh jako z pohádky

Meghan snila o královské svatbě už v dětství! FOTO jako důkaz

Příběh Američanky, která si vzala britského prince, dojal tisíce lidí po celém světě. Je totiž přímo pohádkový! A jako takový ho také prezentují americká média. Upozorňují, že Meghan se už před 22 lety podívala k Buckinghamskému paláci - jako turistka.

Dům, ve kterém Donald Trump prožil dětství
12.08.
galerie k pronájmu

Tohle je dům, kde vyrůstal Donald Trump! Můžete v něm přenocovat!

Zajímavá nabídka ke krátkodobému pronájmu se vyskytla na portálu Airbnb. Ubytovat se můžete v domě, ve kterém vyrůstal současný prezident Spojených států Donald Trump!

Barbie Gabriel - 11
03.03.
líbí se vám?

Česko má vlastní živou Barbie! Má za sebou hodně tvrdé dětství

I v Česku máme živé panenky Barbie. Jednou z nich je i Gabriel Jiráčková, která jako by blonďaté panence z oka vypadla. A ačkoli je z ní dnes úspěšná zpěvačka, v životě to neměla vždycky úplně jednoduché.

Prásk.tv píše:

Emily Ratajkowski - 1
čtěte o tématu dětství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Neuvěřitelná proměna - 5
07.01.
Vyrostli do krásy

Dechberoucí proměny: Z ošklivých kačátek jsou krasavci!

Spousta lidí se nerada chlubí fotkami z dětství, protože na nich mají třeba rovnátka, starobylé brýle, akné nebo otřesné účesy. Někteří se ale navzdory tomu všemu naopak pochlubí rádi - a mají k tomu dobrý důvod.

Holka - energy drinky
19.01.
zkažený život

Dívka pila několik energy drinků denně. Má doživotní následky

Dion Parratt (18) pila v dětství pět energetických drinků denně. Nyní je pod neustálým dohledem lékařů, její srdce totiž vypovídá službu. Bez kardio přístrojů se neobejde. Nyní varuje ostatní, aby se nesnažili získávat energii tímto způsobem, následky jsou smrtelné.

Hra na babu
aktualizováno 19.12.
Retro

10 her, které jsme v mládí hráli pořád! Znají je vůbec dnešní děti?

Dnešní děti už nejspíš neznají hry, které venku hrávali jejich rodiče. Některé z nich by jim možná dokonce připadaly hodně zvláštní. Všechny byly ale hodně populární a vzpomíná se na ně dodnes.

SuperStar 2015 - Finalisté jako děti - Kovalicek, Drobna, Slepcik
aktualizováno 27.11.
finále v neděli

Ti mají ránu! Poznali byste finalisty SuperStar na fotkách z dětství?

Finalisté SuperStar zalovili ve svých fotoalbech a ukázali dětské fotografie! Čtyři zbývající finalisté jsou na snímcích opravdu rozkošní a možná byste je ani nepoznali! Dá se ale s jistotou říct, že celá čtyřka vyrostla do krásy.

Rodný dům Angeliny Jolie je na prodej
07.10.
podívejte se

KRÁSNÝ DOMEČEK na prodej: Tady vyrůstala Angelina Jolie!

Chtěli byste bydlet jako jedna z největších celebrit celého světa? Tak pokud máte přebytečných pár milionů, můžete bydlet v domě Angeliny Jolie. Nemáte? Tak se aspoň podívejte na fotografie.

stavebnice Infento
24.09.
Sen všech rodičů

VIDEO: Geniální! Všechna dětská vozítka v jedné stavebnici

Jízda na čemkoliv, tak by se velice jednoduše dala popsat stavebnice, kterou přivedlo na svět duo nizozemských tvůrců. Infento, jak se vynikající hračka jmenuje, vydrží vaší ratolesti celé dětství.