Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod na zahradě
aktualizováno včera 22:41
domácí porod

Ženin porod na zahradě vidělo 1,4 milionu lidí, kolem si hrálo pět dětí

Matka z Německa se rozhodla, že bude svůj porod bez jakékoliv lékařské pomoci sdílet na internetu. Jednalo se už o šesté dítě, všechny porodila mimo nemocnici. Celý bolestivý porod už vidělo více než 1,4 milionu lidí. Na internetu sklízí slova podpory i tvrdou kritiku.

Znásilnění - 3
13.07.
Chlípný lékař

Doktor na Písecku se měl pokusit znásilnit pacientku! Řeší to policie

Lékař na Písecku se měl pokusit znásilnit svou pacientku! Ženu údajně osahával a líbal po těle. Když se ho snažila odstrčit, měl ji zalehnout. Nakonec se z ordinace dostala a vše nahlásila na policii.

Richard Harris - 1
aktualizováno 11.07.
Záchrana v Thajsku

Lékař zůstal s chlapci v jeskyni, po záchraně ho postihla tragédie!

Australský lékař Richard Harris hrál v záchraně thajských chlapců zásadní roli. Právě on rozhodl o tom, že ven z jeskyně nejdříve půjdou nejslabší děti. Podle záchranářů jim tím zachránil život. Z úspěšné akce se ale neradoval dlouho.

Prásk.tv píše:

Dítě u lékaře
čtěte o tématu lékař na Prásk.tv
Bolest břicha
28.06.
první pomoc

Vyhněte se na dovolené nemocem. Lékař poradil jednoduchý trik!

Tisíce Čechů každý rok zamíří za exotikou. Naše tělo si ale někdy není schopno poradit s místní stravou. Po návratu do Česka pak místo vstřebávání zážitků plní čekárny u lékařů. Existuje přitom jednoduchá první pomoc.

Pražská záchranka se loučí s Jiřím Franzem
25.06.
smutné oznámení

Záchranku zasáhla smutná zpráva, zemřel vynikající lékař Jiří Franz

České lékařství postihla v pondělí smutná zpráva, opustil nás dlouholetý vynikající lékař Jiří Franz. Jednalo se o důležitou osobu například pražské záchranné služby, kde působil už od roku 1990, donedávna se jednalo o vedoucího lékaře v oblasti.

Akiyoshi Kitaoka - optické iluze
22.06.
Otestujte se!

Hýbe se vám tento obrázek? Navštivte lékaře, varuje psycholog

Japonský psycholog Akiyoshi Kitaoki zveřejnil jednu ze svých dalších optických iluzí, která by měla určit míru stresu, kterému jste vystaveni. Jak vidíte obrázek vy? Pokud se vám kruhy hýbou až nebezpečně rychle, je možné, že se nevyhnete péči lékařů!

Poliklinika v Lučenci
19.06.
Opilý doktor

Lékaře z pohotovosti odvedla policie! Pacienty ošetřoval namol

Na pohotovosti ve slovenském Lučenci sloužil opilý lékař. Není to zřejmě poprvé, kdy měl problémy s alkoholem, tentokrát ho ale zadržela policie. Muž odmítl dechovou zkoušku na alkohol, skončil na policejní stanici.

Bolest břicha
18.06.
zákeřná nákaza

Češi na dovolené riskují zdraví: Sahají na věc špinavější než WC

Zdravotní obtíže nejsou při cestách ničím výjimečným. Lehčí komplikace musel už během letní dovolené řešit každý třetí Čech. Často se přitom nakazí úplně zbytečně, sahají totiž na věc, která je mnohonásobně špinavější než záchodové prkénko.

Gynekolog George Tyndall
30.05.
Nechutné prohlídky

Gynekolog osahával pacientky, fotil si je! Zneužil nejméně 52 žen

Americká policie vyšetřuje gynekologa, který měl sexuálně obtěžovat nejméně 52 pacientek. Za svou kariéru ošetřovat tisíce žen, které vyšetřovatelé vyzvali, aby případné zneužívání také nahlásily. Kromě toho měl lékař některým ženám rasisticky nadávat.

Lékař
29.05.
Krize na ústecku

Bude málo lékařů? Obvoďáky nutí ohledávat mrtvoly, tak radši končí

Na Děčínsku hrozí, že skončí třetina z 32 praktických lékařů. Ústecký kraj po nich požaduje, aby ve svém volnu sloužili zadarmo jako koroneři. V praxi by to znamenalo, že by ohledávali mrtvá těla, například po dopravních nehodách nebo vraždách. Lékaři, kteří jsou často v důchodovém věku, s tím ale nesouhlasí.