Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vášnivá žena
aktualizováno 21.03.
Pocit viny

Překvapivý průzkum: Sexu na jednu noc lituje až třetina Češek

Ženy litují sexu na jednu noc více, než muži. Vyplývá to z nového průzkumu Norské univerzity vědy a technologie. Podle odborníků ženy však sexu nelitují, pokud ho iniciovaly ony a byly uspokojeny.

Operace
16.03.
Zázračná metoda

Unikátní operace ledvin: Takhle zachraňují pacienty bez naděje!

Netradiční operační výkon zachraňuje některé pacienty s nemocnými ledvinami před dialýzou. Tzv. autotransplantace ledvin je metoda, při které lékaři pacientovi vyjmou ledvinu, mimo tělo ji ošetří a pak ji vrátí zpátky. Tento náročný úkon se u nás provádí jen výjimečně.

Masturbace
aktualizováno 14.03.
výsledky průzkumu

Muži promasturbují 46 hodin ročně! Jak jsou na tom ženy?

Muži masturbují v průměru čtyřikrát týdně, ženy dvakrát týdně. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu farmaceutické firmy Superdrug. Nejlépe je pak k sebeuspokojování naladí porno. A to zdaleka nejsou jediná zajímavá fakta, která výzkum odhalil.

Prásk.tv píše:

Obyvatelé vesnice prý mají skvěly milostný život - 1
čtěte o tématu výkon na Prásk.tv
SuperStar - Matěj a jeho liška
23.02.
Bizarní vystoupení

Matěj zaskočil porotu SuperStar: "Co bereš?" ptali se! VIDEO

Už v sobotu odstartuje boj o titul další SuperStar! V prvních dílech budou diváci sledovat castingy, na které dorazily tisíce zájemců. A zatímco některá vystoupení byla téměř dokonalá, jiná vehnala porotcům do očí slzy smíchu.

Úklid
12.08.
Evropské nařízení

Další zákaz z Bruselu! Už brzy neseženete výkonný vysavač

Po pomazánkovém másle a žárovkách se blíží další nařízení Evropské unie, které ovlivní každodenní životy nás všech. Tentokrát se týká vysavačů - ty výkonné již brzy nebudou k sehnání.

Marta Kubišová o vystoupení Marty Issové v Tváři
aktualizováno 12.05.
video jasný názor

Issová zpívala v Tváři píseň Marty Kubišové. Co na to řekla legenda?

Martha Issová předvedla v semifinále show Tvoje tvář má známý hlas skvělý výkon, díky kterému jen upevnila svou pozici v postupové čtyřce. Vystřihla si hit Marty Kubišové (74) Nechte zvony znít a zpěvačka je nadšená.

Martha Issová jako Marie Rottrová
aktualizováno 11.04.
rozhovor byla nadšená

Rottrová se viděla ve Tváři. Toto řekla na výkon Marthy Issové

Herečka Martha Issová zazářila v nedělním vydání soutěže Tvoje tvář má známý hlas 3. "Převtělila" se do legendární Marie Rottrové. Populární zpěvačka prozradila, co si o výkonu Issové myslí, a nešetřila chválou!

Roman Vojtek jako Helena Vondráčková
18.10.
rozhovor tvoje tvář má známý hlas

Helena Vondráčková o Tváři: Vojtek mě napodobil skvěle, ale...

V minulém díle soutěže Tvoje tvář má známý hlas jsme byli svědky parádního výkonu herce a zpěváka Romana Vojtka! Los mu tentokrát přidělil nelehkou proměnu, a to v populární českou zpěvačku Helenu Vondráčkovou! Co na Vojtkův výkon říká sama ikona čeké pop-music?

Spokojená rodina
25.10.
Rodina v pohodě

Jak vybírat kvalitní spotřebiče? Nekoukejte jen na cenu!

Levné elektronické spotřebiče se rychle opotřebují a potenciál úspor údajně lákavých nabídek je často zavádějící. Někteří výrobci totiž záměrně posilují své prodeje výrobou produktů s krátkou životností. Kvalitní výrobky stojí více, avšak díky jejich trvanlivosti ušetříte z dlouhodobého hlediska peníze. Přinejmenším tehdy, věnujete-li při nákupu např. vysavače pozornost nejdůležitějším kritériím kvality.

Vysavač
07.10.
Příkaz EU

Zákaz výkonných vysavačů? Jak správně číst energetické štítky

Jednotné energetické štítky pro domácí spotřebiče, které postupně zavádí Evropská unie, si stále hledají cestu do našich domácností. Po chladničkách a myčkách nádobí došlo v září roku 2014 také na vysavače. Cílem energetických štítků je umožnit domácnostem lepší přehled o spotřebě a příkonu vysavačů a podpořit tím prodej těch energeticky úsporných, což ve výsledku pomůže snížit energetickou spotřebu našich domácností.