Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Úklid
12.08.
Evropské nařízení

Další zákaz z Bruselu! Už brzy neseženete výkonný vysavač

Po pomazánkovém másle a žárovkách se blíží další nařízení Evropské unie, které ovlivní každodenní životy nás všech. Tentokrát se týká vysavačů - ty výkonné již brzy nebudou k sehnání.

Marta Kubišová o vystoupení Marty Issové v Tváři
aktualizováno 12.05.
video jasný názor

Issová zpívala v Tváři píseň Marty Kubišové. Co na to řekla legenda?

Martha Issová předvedla v semifinále show Tvoje tvář má známý hlas skvělý výkon, díky kterému jen upevnila svou pozici v postupové čtyřce. Vystřihla si hit Marty Kubišové (74) Nechte zvony znít a zpěvačka je nadšená.

Martha Issová jako Marie Rottrová
aktualizováno 11.04.
rozhovor byla nadšená

Rottrová se viděla ve Tváři. Toto řekla na výkon Marthy Issové

Herečka Martha Issová zazářila v nedělním vydání soutěže Tvoje tvář má známý hlas 3. "Převtělila" se do legendární Marie Rottrové. Populární zpěvačka prozradila, co si o výkonu Issové myslí, a nešetřila chválou!

Prásk.tv píše:

Obyvatelé vesnice prý mají skvěly milostný život - 1
čtěte o tématu výkon na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Roman Vojtek jako Helena Vondráčková
18.10.
rozhovor tvoje tvář má známý hlas

Helena Vondráčková o Tváři: Vojtek mě napodobil skvěle, ale...

V minulém díle soutěže Tvoje tvář má známý hlas jsme byli svědky parádního výkonu herce a zpěváka Romana Vojtka! Los mu tentokrát přidělil nelehkou proměnu, a to v populární českou zpěvačku Helenu Vondráčkovou! Co na Vojtkův výkon říká sama ikona čeké pop-music?

Spokojená rodina
25.10.
Rodina v pohodě

Jak vybírat kvalitní spotřebiče? Nekoukejte jen na cenu!

Levné elektronické spotřebiče se rychle opotřebují a potenciál úspor údajně lákavých nabídek je často zavádějící. Někteří výrobci totiž záměrně posilují své prodeje výrobou produktů s krátkou životností. Kvalitní výrobky stojí více, avšak díky jejich trvanlivosti ušetříte z dlouhodobého hlediska peníze. Přinejmenším tehdy, věnujete-li při nákupu např. vysavače pozornost nejdůležitějším kritériím kvality.

Vysavač
07.10.
Příkaz EU

Zákaz výkonných vysavačů? Jak správně číst energetické štítky

Jednotné energetické štítky pro domácí spotřebiče, které postupně zavádí Evropská unie, si stále hledají cestu do našich domácností. Po chladničkách a myčkách nádobí došlo v září roku 2014 také na vysavače. Cílem energetických štítků je umožnit domácnostem lepší přehled o spotřebě a příkonu vysavačů a podpořit tím prodej těch energeticky úsporných, což ve výsledku pomůže snížit energetickou spotřebu našich domácností.