Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman napadený u voleb - 5
aktualizováno 12.01.
Profil Co je zač?

Tohle je žena, která zaútočila na prezidenta! Nebyl to její první atak

Prezidenta Miloše Zemana napadla ve volební místnosti ukrajinská aktivistka Anželina Diašová. Ta je zkušenou aktivistkou ukrajinského feministického hnutí FEMEN, v minulosti se svlékla třeba na setkání prezidentů Ukrajiny a Běloruska nebo na fotbalovém zápase.

Gruzínský prezident Michail Saakašvili
aktualizováno 09.12.
Podruhé v jednom týdnu

Saakašvili znovu v poutech. Podle žalobce bere špinavé peníze

Ukrajinské bezpečnostní složky zadržely bývalého gruzínského prezidenta a opozičního politika Michaila Saakašviliho. Saakašvili byl zatčen už v úterý, z policejní dodávky ho ovšem osvobodil početný dav jeho příznivců.

V Kyjevě se pokusili zatknout gruzínského exprezidenta Saakašviliho
aktualizováno 05.12.
Dramatické chvíle

VIDEO: Dav přepadl policejní auto a osvobodil zatčeného politika

Hodně rušno bylo v úterý ráno v ukrajinském Kyjevě. Agenti kontrarozvědky SBU si do bytového domu přišli pro opozičního politika a bývalého gruzínského prezidenta Michaila Saakašviliho. Zásah se ale ani zdaleka nevyvíjel podle představ tajné služby.

Prásk.tv píše:

Elena Ivanickaya nechala potetovat kočku - 1
čtěte o tématu Ukrajina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Výbuch u soudu na Ukrajině - 5
30.11.
Jednání o vraždě

Horor u soudu! Otec oběti odpálil přímo v soudní síni dva granáty!

Brutální závěr mělo soudní jednání o vraždě v ukrajinském Nikopolu. Otec oběti přinesl do soudní síně dva granáty, které odpálil. Sám zemřel, dalších sedm lidí zranil.

KOŘENÍ: Ukrajinský street food
26.11.

KOŘENÍ: Ukrajinský street food

Když vás na ulici v Kyjevě přepadne hlad, nemusíte se smířit s párkem a chlebem.

Oksana Berčenko přežila nehodu v Charkově
aktualizováno 22.11.
nehoda na Ukrajině

Přežila jízdu smrti dcery oligarchy. Po probuzení z kómatu zažila šok!

Oksana (27) přežila tragickou nehodu, při které Aljona Zajceva usmrtila šest lidí. Po probuzení z kómatu zjistila, že její manžel a sestra už takové štěstí neměli. Zdrcená pozůstalá promluvila o svém zármutku a obavách, aby si dcera milionáře nezajistila úplatky svobodu.

Výbuch v Kyjevě - 2
aktualizováno 26.10.
foto + video teroristický čin?

Atentát na ukrajinského politika! Útočníci dali do auta bombu

Ukrajinský poslanec Ihor Mosijčuk se ve středu stal terčem teroristického útoku. Tak prezentují nešťastnou událost, při které hrála hlavní úlohu nástražná výbušnina, tamní média. Poslanec je po atentátu zraněný, jeho bodyguard zemřel.

Nehoda v Charkově
19.10.
Horor v Charkově

Dcera milionáře zabila autem 6 lidí, před davem ji chránili bodyguardi

Tragickou nehodu v ukrajinském Charkově má zřejmě na svědomí dvacetiletá Alyona Zajcevová, dcera milionáře Vasilije Zajceva. Podle svědků se na mladou řidičku po nehodě chtěli vrhnout kolemjdoucí, tomu ale zabránili její ozbrojení bodyguardi, kteří se hned objevili na místě nehody a dav od Zajcevové odehnali. Dívce za zabití hrozí až 10 let ve vězení.

Auto v Charkově po nehodě usmrtilo chodce
aktualizováno 19.10.
Tragédie v Charkově

Řidič projel červenou a vletěl do chodců - zabil pět lidí, šest zranil

Pět mrtvých, šest zraněných. Taková je bilance středeční děsivé nehody v ukrajinském Charkově, kde velké SUV po nehodě vjelo do skupiny chodců. Řidič podle policie bezprostředně před tragédií ignoroval červenou na semaforu.

Miloš Zeman - prezident
12.10.
Výroky o Krymu

Zeman je blázen, naznačil premiér Ukrajiny. Ovčáček: "Neandrtálci!"

Ukrajinský premiér Volodymyr Hrojsman nepřímo označil českého prezidenta Miloše Zemana za psychicky nemocného člověka. Prezidentův mluvčí reagoval prohlášením, že jde o "skřeky z neandrtálské jeskyně".