Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt Čechů v Nízkých Tatrách - 1
aktualizováno 29.11.
smrt skialpinistů

Osudové chyby stály v Tatrách Čechy život: Před smrtí se objímali

Tragicky skončila o víkendu túra dvou Čechů v Nízkých Tatrách. Hanka (†47) a Jan (†60) umrzli pod vrcholem Chopku. Pitva prokázala, že zemřeli na podchlazení. Jejich těla našli v objetí.

Smrt Čechů v Nízkých Tatrách - 6
aktualizováno 27.11.
Smrt skialpinistů

Policie už ví, proč Češi v Tatrách zemřeli! Znají výsledky pitvy

Slovenští policisté dál vyšetřují smrt českých skialpinistů. Dvojice zemřela v noci na neděli, jejich těla našli druhý den polští turisté. Vyšetřovatelé už znají příčinu smrti a pravděpodobný scénář, co se stalo.

Smrt Čechů v Nízkých Tatrách - 1
aktualizováno 27.11.
umrzli pod vrcholem

Smrt Čechů v Tatrách je záhadou: Od záchrany je dělilo jen pár minut

Smrt dvou českých turistů v Nízkých Tatrách halí záhada. Muž a žena nejspíš podlehli vyčerpání a umrzli. Záchranáři z horské služby nechápou, proč si dvojice nepřivolala pomoc, od horské chaty je přitom dělilo jen několik minut chůze.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Slovensko
09.07.
letní dovolená

Dovolená na Slovensku: Vyrazte na túru nebo třeba za koupáním

Poslední část třídílného miniseriálu o dovolené na Slovensku okolo Liptova je tu. Tentokrát nám Ondřej Špalek prozradí, kam se tam dá vyrazit na túry a kde relaxovat.

Požár domu v Lhotě na Rychnovsku
aktualizováno 06.10.
fotky a video oheň zabíjel

Jeden mrtvý po požáru domu ve Lhotě, další ve vyhořelém hotelu

V Kostelceké Lhotě u Rychnova nad Kněžnou vyhořel rodinný dům. Hasiči na místě našli jednoho člověka bez známek života. Oheň zabíjel i v hotelu v lyžařském středisku Jasná pod Chopkem.