Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přízrak v čepici

Dívenka se fotila na rybách. Na snímku se objevil černý duch!

Hrozivý černý přízrak se objevil na fotografii dívky, která vyrazila na ryby. Její rodina ale tvrdí. Kromě nás tam nikdo jiný nebyl!

video Děsivé záběry

Přeběhne vám mráz po zádech: Kamera zachytila řádění ducha!

Španělská stránka zabývající se záhadami zveřejnila pěkně děsivé video. Na něm si hraje malá holčička s panenkami, když se začne jedné panence v rohu hýbat hlava. Domácí kamery zachytily i následující události, při kterých v obývacím pokoji začaly létat různé předměty. Posedl snad dům poltergeist?

Duch - ilustrační foto
Aktualizováno 14.12. 2016 19:42
Stalo se vám to také?

Existuje nadpřirozeno? Lidé popsali své děsivé zážitky!

Tisíce lidí na sociální síti Reddit popisují své děsivé zážitky s nadpřirozeným světem. Vzpomínají, jak se uprostřed noci probudili a na svém krku cítili ledový dech. Jiní zase píší o tajemných krocích, které v pokoji slyšeli.

Prásk.tv píše:

Duchové existují?
čtěte o tématu duch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Strašidelné video

Děsivé VIDEO: V muzeu řádil poltergeist. Z polic padaly věci

Zaměstnanci muzea ve městečku Torquay na západě Anglie prožili něco, z čeho běhá mráz po zádech. Když si prohlédli záběry z bezpečnostních kamer, nabyli přesvědčení, že přímo před jejich očima řádil poltergeist.

VÍKEND: Pátrání po záhadách s lovci duchů

Vyvracejí mýty a fámy. Lovci duchů, kteří se nebojí ničeho. Adéla Klingohrová vyrazila s Paranormal týmem na hřbitov. Co vypátrali?

Děsivé video

Mrazivé záběry: Duše ženy opouští tělo po smrtelné nehodě

Na youtube se objevilo hodně děsivé video. Na záběrech smrtelné motocyklové nehody se totiž objevila černá silueta, která nápadně připomíná ženskou postavu. Jde o duši unikající z těla?

Duše opouští tělo
Aktualizováno 15.8. 2016 18:51
děsivá skutečnost

Zemřeli a znovu se narodili: Pacienti popsali život po smrti!

Existuje život po smrti? A opouští lidská duše tělo? Tyto otázky jsou základním kamenem mnoha náboženství. Lidé hledají pravdu o posmrtném životě už stovky let. A britští experti přicházejí s přelomovým zjištěním.

tajemný duch

Rodina si v kině udělala selfie. Na fotce se objevila mrtvá holčička!

"Máme kino jen pro sebe," chtěla se pochlubit maminka se třemi dětmi. Až doma si ale všimla, že se jim do snímku připletl ještě někdo další.

pozoruhodné záběry

VIDEO: Duch opouští tělo! Důkaz o existenci posmrtného života?

Velký zájem na sebe strhlo video zveřejněné před několika dny na Youtube. Zachycuje údajného ducha v nemocnici v Číně. Lidé se nad záběry dohadují, jestli jsou pravé a pokud ano, jestli to je důkaz o životě po smrti.

pomsta ze záhrobí?

Záhadné úmrtí lovce duchů: Na krku měl tajemné černé znamení!

Celý život se věnoval honbě za duchy a vysvětlováním paranormálním aktivit, až se mu to nejspíš stalo osudným. Gaurava Tiwariho našli mrtvého s podivným znamením na krku.