Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Duše
aktualizováno 24.12.
Neuvěřitelný příběh

Rodina pohřbila muže, za půl roku se zjevil ve dveřích! Duch to nebyl

Neuvěřitelný příběh se odehrál v thajské metropoli. Rodina více než půl roku věřila, že jejich příbuzný zemřel, dokonce jeho tělo pohřbili. Když se pak živý zjevil ve dveřích, už už začali věřit na duchy. Všechno ale mělo mnohem jednodušší vysvětlení.

2064830
29.10.
Z toho mrazí

Ve škole podruhé během měsíce řádil duch! Strašidelné VIDEO

Podruhé během října natočily v noci bezpečnostní kamery ve škole Deerpark CBS v irském Corku strašidelné video. Na liduprázdné chodbě se ozývají rány, létají plakáty, padají batohy a samovolně se posouvají židle.

Duch - ilustrační foto
aktualizováno 22.10.
děsivé video

"Čekáš na mě?" Majitelka baru zachytila hlas holčičky ze záhrobí

Michelle Coricová, majitelka baru z Austrálie věří, že v jejím podniku straší duch dívenky, která před patnácti lety zahynula přímo před barem. Na děsivém videu je slyšet dětský hlásek, který se ptá ´Čekáš na mě?´ V ten moment však v baru byla pouze majitelka a její ochranka.

Prásk.tv píše:

Kamera natočila ducha
čtěte o tématu duch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

2053543
06.10.
z toho mrazí

Nejděsivější video roku: Kamera zachytila řádění ducha ve škole!

Děsivou scénu zachytila bezpečnostní kamera ve škole Deerpark CBS v Irsku. V liduprázdné chodbě se totiž uprostřed noci děly hodně podivné věci. Někteří dokonce tvrdí, že jde o řádění ducha!

Duch staré ženy v domě
26.07.
Paranormální jevy

VIDEO: Dívky si v paláci natáčely interiér, v tom se jim zjevil duch!

Někteří na ně věří, jiní jejich existenci jednoznačně popírají. Řeč je o duších, které občas někdo vyfotí nebo natočí na video. Toto video natočily dvě dívky v Tryon Palace v Severní Karolíně a obě tvrdí, že jde o ducha tragicky zemřelé služebnice. Co myslíte vy?

Duch ve dveřích
27.06.
foto jako důkaz

Děsivý úkaz: Rodině na Ústecku se ve dveřích domu zjevil duch!

Děsivá podívaná se naskytla čtenářům TN.cz z Ústecka. V odrazu dveří se jim zjevil duch tajemné postavy. Všechno se jim podařilo nafotit.

Duch v dětské postýlce
25.06.
Co to?

K synovi do postýlky vyšplhal duch, tvrdí žena. Foto jako důkaz

Rodiče namontovali rok a půl starému Sebastianovi do pokoje kameru, protože se hoch pokusil minulý měsíc vylézt z postýlky. Rozhodně ovšem nečekali to, co na záběrech později objevili!

Záhadný muž
01.03.
Přízrak v čepici

Dívenka se fotila na rybách. Na snímku se objevil černý duch!

Hrozivý černý přízrak se objevil na fotografii dívky, která vyrazila na ryby. Její rodina ale tvrdí. Kromě nás tam nikdo jiný nebyl!

Holčička a poltergeist
15.01.
video Děsivé záběry

Přeběhne vám mráz po zádech: Kamera zachytila řádění ducha!

Španělská stránka zabývající se záhadami zveřejnila pěkně děsivé video. Na něm si hraje malá holčička s panenkami, když se začne jedné panence v rohu hýbat hlava. Domácí kamery zachytily i následující události, při kterých v obývacím pokoji začaly létat různé předměty. Posedl snad dům poltergeist?

Duch - ilustrační foto
aktualizováno 14.12.
Stalo se vám to také?

Existuje nadpřirozeno? Lidé popsali své děsivé zážitky!

Tisíce lidí na sociální síti Reddit popisují své děsivé zážitky s nadpřirozeným světem. Vzpomínají, jak se uprostřed noci probudili a na svém krku cítili ledový dech. Jiní zase píší o tajemných krocích, které v pokoji slyšeli.