Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena našla ve skříni muže
11.02.
Mizely jí věci

Dívka si myslela, že má doma ducha. Pravda byla ještě děsivější!

Dívka ze Severní Karolíny se bála, že v jejím bytě straší. Pravidelně jí mizelo oblečení, na kachličkách v koupelně našla otisky prstů a občas zaslechla zvláštní zvuky. S přáteli vtipkovala, že má v pokoji ducha, pravda byla ale ještě děsivější.

Duchové vojáků první světové války u svých hrobů - 6
10.11.
galerie první světová válka

Slzy se derou do očí: Na hřbitově "ožili" duchové mrtvých vojáků

Tisíce lidí zasáhly fotografie mladé ženy z Slimbridge na západě Anglie. Hřbitov vojáků z první světové války tu v posledních dnech obstoupily postavy „duchů“. Sochy připomínají muže padle v bojích před 100 lety.

Romana Hanzalová
02.06.
temná energie

Temné síly v bytě? Takhle se dají vymýtit, radí kartářka! VIDEO

Služby kartářek a vědem bývají různé. Málokterá z nich ale nabízí také čištění domova od duchů a negativních energií. Romana Hanzalová ano. O tom, že má schopnost vidět a komunikovat s duchy, ví už dávno.

Prásk.tv píše:

Jennifer Hodge - 2
čtěte o tématu duch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Vlak duchů na nádraží v Číně
17.03.
Jen pro otrlé

Nejstrašidelnější nádraží na světě! K peronu přijel vlak duchů. VIDEO

I zkušené železničáře překvapilo video, které natočily bezpečnostní kamery v severočínském městě Pao-tchou. Na jedno z nástupišť přijel vlak duchů. Objevily se totiž jen čelní světla a silueta vlaku. Ten zastavil a po chvíli zase odjel. Lovci záhad jsou z videa u vytržení.

Sopka Sinabung chrlí popel -
aktualizováno 19.02.
Hora na Sumatře

Sopka chrlí oblaka kouře, lidé se obávají zlého ducha! VIDEO

Na Sumatře znovu vybuchla sopka Sinabung. Chrlí obrovská oblaka kouře i kamení, které zaznamenali až pět kilometrů daleko. Špatná viditelnost kvůli dýmu způsobuje problémy v letecké dopravě. Místní ale vidí v oblacích různé symboly včetně božských obrazů.

Amanda Teague
16.02.
Netradiční manželství

Žena se vdala za ducha z 18. století. Bojí se, že je těhotná!

Přijde vám svatba s duchem nemožná? Pětačtyřicetiletá Irka by vám řekla opak. V roce 2016 se totiž prý vdala za piráta z 18. století. Teď se žena strachuje, že je s ním těhotná.

Duše
aktualizováno 24.12.
Neuvěřitelný příběh

Rodina pohřbila muže, za půl roku se zjevil ve dveřích! Duch to nebyl

Neuvěřitelný příběh se odehrál v thajské metropoli. Rodina více než půl roku věřila, že jejich příbuzný zemřel, dokonce jeho tělo pohřbili. Když se pak živý zjevil ve dveřích, už už začali věřit na duchy. Všechno ale mělo mnohem jednodušší vysvětlení.

2064830
29.10.
Z toho mrazí

Ve škole podruhé během měsíce řádil duch! Strašidelné VIDEO

Podruhé během října natočily v noci bezpečnostní kamery ve škole Deerpark CBS v irském Corku strašidelné video. Na liduprázdné chodbě se ozývají rány, létají plakáty, padají batohy a samovolně se posouvají židle.

Duch - ilustrační foto
aktualizováno 22.10.
děsivé video

"Čekáš na mě?" Majitelka baru zachytila hlas holčičky ze záhrobí

Michelle Coricová, majitelka baru z Austrálie věří, že v jejím podniku straší duch dívenky, která před patnácti lety zahynula přímo před barem. Na děsivém videu je slyšet dětský hlásek, který se ptá ´Čekáš na mě?´ V ten moment však v baru byla pouze majitelka a její ochranka.

2053543
06.10.
z toho mrazí

Nejděsivější video roku: Kamera zachytila řádění ducha ve škole!

Děsivou scénu zachytila bezpečnostní kamera ve škole Deerpark CBS v Irsku. V liduprázdné chodbě se totiž uprostřed noci děly hodně podivné věci. Někteří dokonce tvrdí, že jde o řádění ducha!