Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

foto jako důkaz

Děsivý úkaz: Rodině na Ústecku se ve dveřích domu zjevil duch!

Děsivá podívaná se naskytla čtenářům TN.cz z Ústecka. V odrazu dveří se jim zjevil duch tajemné postavy. Všechno se jim podařilo nafotit.

Co to?

K synovi do postýlky vyšplhal duch, tvrdí žena. Foto jako důkaz

Rodiče namontovali rok a půl starému Sebastianovi do pokoje kameru, protože se hoch pokusil minulý měsíc vylézt z postýlky. Rozhodně ovšem nečekali to, co na záběrech později objevili!

Přízrak v čepici

Dívenka se fotila na rybách. Na snímku se objevil černý duch!

Hrozivý černý přízrak se objevil na fotografii dívky, která vyrazila na ryby. Její rodina ale tvrdí. Kromě nás tam nikdo jiný nebyl!

Prásk.tv píše:

Děsivá fotografie rodičů - 1
čtěte o tématu duch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

video Děsivé záběry

Přeběhne vám mráz po zádech: Kamera zachytila řádění ducha!

Španělská stránka zabývající se záhadami zveřejnila pěkně děsivé video. Na něm si hraje malá holčička s panenkami, když se začne jedné panence v rohu hýbat hlava. Domácí kamery zachytily i následující události, při kterých v obývacím pokoji začaly létat různé předměty. Posedl snad dům poltergeist?

Duch - ilustrační foto
Aktualizováno 14.12. 2016 19:42
Stalo se vám to také?

Existuje nadpřirozeno? Lidé popsali své děsivé zážitky!

Tisíce lidí na sociální síti Reddit popisují své děsivé zážitky s nadpřirozeným světem. Vzpomínají, jak se uprostřed noci probudili a na svém krku cítili ledový dech. Jiní zase píší o tajemných krocích, které v pokoji slyšeli.

Strašidelné video

Děsivé VIDEO: V muzeu řádil poltergeist. Z polic padaly věci

Zaměstnanci muzea ve městečku Torquay na západě Anglie prožili něco, z čeho běhá mráz po zádech. Když si prohlédli záběry z bezpečnostních kamer, nabyli přesvědčení, že přímo před jejich očima řádil poltergeist.

VÍKEND: Pátrání po záhadách s lovci duchů

Vyvracejí mýty a fámy. Lovci duchů, kteří se nebojí ničeho. Adéla Klingohrová vyrazila s Paranormal týmem na hřbitov. Co vypátrali?

Děsivé video

Mrazivé záběry: Duše ženy opouští tělo po smrtelné nehodě

Na youtube se objevilo hodně děsivé video. Na záběrech smrtelné motocyklové nehody se totiž objevila černá silueta, která nápadně připomíná ženskou postavu. Jde o duši unikající z těla?

Duše opouští tělo
Aktualizováno 15.8. 2016 18:51
děsivá skutečnost

Zemřeli a znovu se narodili: Pacienti popsali život po smrti!

Existuje život po smrti? A opouští lidská duše tělo? Tyto otázky jsou základním kamenem mnoha náboženství. Lidé hledají pravdu o posmrtném životě už stovky let. A britští experti přicházejí s přelomovým zjištěním.

tajemný duch

Rodina si v kině udělala selfie. Na fotce se objevila mrtvá holčička!

"Máme kino jen pro sebe," chtěla se pochlubit maminka se třemi dětmi. Až doma si ale všimla, že se jim do snímku připletl ještě někdo další.