Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Průzkum voleb
aktualizováno 05.12.
Volební preference

Babiš ani kvůli synovi podporu neztrácí. ANO by drtivě vyhrálo

Zveřejnění reportáže o synovi premiéra Andreje Babiše, kde Babiš mladší říkal, že byl zavlečen na Krym, a následné hlasování o nedůvěře vládě, hnutí ANO nepoškodily. To naopak ve volebních preferencích posílilo a téměř sahá po tom, aby samo mělo ve sněmovně většinu.

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
aktualizováno 02.11.
Oblíbenost politiků

Pirát Bartoš se propracoval mezi nejoblíbenější politiky! VÝSLEDKY

Andrej Babiš (ANO) si stále drží místo nejoblíbenějšího politika. Na záda mu dýchají Ivan Bartoš (Piráti) a Tomio Okamura (SPD). Ve svém průzkumu to zveřejnila agentura STEM.

Nemocnice
30.10.
strach z chorob

Které nemoci děsí Čechy nejvíc? Většina vůbec neví, co je cukrovka

Největší obavy mají Češi z rakoviny a mrtvice. Naopak cukrovku vidí jako poměrně neškodnou nemoc a dokonce si velká část lidí myslí, že se dá léčit. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK, který zjišťoval znalosti Čechů o diabetu.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Babiš a volební průzkum STEM - říjen 2018
aktualizováno 26.10.
volební model

ANO by v říjnu drtivě porazilo konkurenci. Uspělo by osm stran

Volby by v říjnu drtivě vyhrálo hnutí ANO před ODS a Piráty. Do Sněmovny by se dostalo celkem osm stran. Na pětiprocentní hranici by nedosáhla TOP 09. Vyplývá to z volebního průzkumu agentury STEM.

Miroslav Kalousek, Andrej Babiš
01.08.
Výzkum popularity STEM

Babišova popularita klesá, Kalousek si překvapivě polepšil!

Přestože byl Andrej Babiš v červnu nejlépe hodnoceným politikem, ztratil svou dřívější většinovou podporu obyvatel. Druhý skončil Jaroslav Faltýnek, třetí pirát Ivan Bartoš. Překvapivě se ale vytáhl jeden z Babišových největších rivalů, Miroslav Kalousek. Přestože je pořád nejneoblíbenějším politikem, procento jeho podporovatelů roste.

Andrej Babiš - 3
04.07.
volební model stem

Volby by drtivě vyhrálo hnutí ANO. TOP 09 a STAN totálně propadly

Jen sedm stran by se podle červnového výzkumu společnosti STEM dostalo do parlamentu. Volby by vyhrálo s velkým náskokem hnutí ANO, následovala by ODS a Piráti. TOP 09 ani STAN by nepřekročily pětiprocentní hranici. Volební účast by se pohybovala kolem 55 %.

Evropská unie
03.07.
zajímavé výsledky

Průzkum: Češi by znovu vstoupili do EU, národ je ale rozdělený!

Poté, co Británie rozhodla o odchodu z Evropské unie, se i v Česku hlasitě mluví o případném referendu o setrvání v EU. Pokud by se ovšem hlasování konalo nyní, Česko by v Unii zůstalo, ukázal průzkum agentury STEM.

Vildumetzová, Čunek, Šimek Krnáčová
aktualizováno 28.06.
anketa průzkum oblíbenosti

Jste spokojeni s lídrem kraje? Tito od vás mají nejlepší hodnocení!

Ačkoli jsou někteří ve svých funkcích už dlouhé roky, téměř polovina Čechů stále nezná svého hejtmana. Kdo z šéfů krajů se mezi lidmi zapsal nejlépe a koho hodnotí občané nejhůř, zjišťovala agentura STEM/MARK. Ta nyní zveřejnila výsledek výzkumu.

Lidé na ulici
aktualizováno 03.06.
ČEHO SE BOJÍTE?

Češi v průzkumu řekli, co nejvíce ohrožuje naši zemi! ANKETA

Hlavními ohroženími pro naši zemi jsou podle názorů české veřejnosti islámský fundamentalismus, mezinárodní organizovaný zločin, terorismus a příliv uprchlíků. Oproti roku 2015 se oslabil pocit ohrožení vývojem situace na Blízkém východě. Vyplývá to zprávy agentury STEM.

Volební model na duben 2018
10.05.
volební model

Do Sněmovny by neprošly TOP 09 ani STAN. Jak dopadl váš favorit?

TOP 09 ani Starostové a nezávislí by se podle dubnového volebního modelu STEM do Poslanecké sněmovny nedostali. Jen těsně by proklouzli lidovci. Volby by naopak s přehledem vyhrálo hnutí ANO, které si dlouhodobě udržuje vysokou podporu.