Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uzavření mostu
07.04.
Nejen Praha

V havarijním stavu jsou tisíce lávek a mostů! Kdo je má opravit?

V dezolátním stavu nejsou jen silnice, ale i řada mostů. Na silnicích druhých a třetích tříd je na tom špatně každý čtvrtý, celkem jde o 3400 mostů. Oprava by vyšla na desítky miliard. A problém je i s lávkami pro pěší, jak ukázal případ v pražské Tróji, kde se v prosinci zranili čtyři lidé.

Lávka Troja - 1
aktualizováno 03.12.
MOSTY NA SPADNUTÍ?

Lávku v Troji přesunou a postaví znovu, nahradí ji asi ponton

Zřícení lávky se čtyřmi lidmi v pražské Troji okamžitě vyvolalo mnoho otázek o technickém stavu dalších mostů v Praze. Podle hodnotících zpráv Technické správy komunikací (TSK) na tom nejsou mosty v metropoli vůbec dobře.

Krnáčová k pádu lávky
aktualizováno 02.12.
Zřícený most v Troji

Krnáčová svolala kvůli pádu lávky zvláštní jednání. Chce vysvětlení

Pražská primátorka Adriana Krnáčová svolala kvůli pádu pěší lávky v Troji na sobotní večer mimořádné jednání. Krnáčová požaduje také detailní prověření ostatních lávek a mostních konstrukcí, informovala ČTK.

Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Pivec - zeď
aktualizováno 09.10.
skandál na Kačerově

Šéf správy komunikací si postavil stěnu proti hluku za domem!

Rušná pražská magistrála ho štvala, tak si nechal postavit protihlukovou stěnu. Protože je ředitelem Technické správy komunikací, dokázal si zajistit i dotace. Nyní má sice v domě klid, obyvatelé okolních domů si ale stěžují. Nejenže nyní koukají do betonu, ale stěna navíc odráží zvuky z dalekého okolí.