Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

volební kampaň

Naschvály a kritika: Boj o křeslo francouzského prezidenta zostřuje

Souboj o křeslo francouzského prezidenta se vyostřuje. A vypadá to, že oba kandidáti si dělají naschvály. Posledním příkladem může být továrna na severu Francie. Schůzku s odbory tam měl domluvenou Emmanuel Macron, ale ještě před ním tam přijela nečekaně Marine Le Penová a poštvala dělníky proti němu.

Útok v Paříži - 1
Aktualizováno 21.4. 2017 13:50
teror ve francii

Kandidáti na prezidenta ukončili kvůli útoku v Paříži kampaň

Kvůli teroristickému útoku, který se stal ve čtvrtek v Paříži, zrušili kandidáti na francouzského prezidenta své mítinky v závěru kampaně, naplánované na dnešek. Média píší, že místo útoku bylo zvoleno symbolicky - u Vítězného oblouku.

Billboardy - Rekonstrukce státu - 2
Aktualizováno 30.3. 2017 14:50
galerie proti korupci

Kampaň zesměšňuje poslance. Dělá z nich kouzelníky s penězi

Nejen politici a politické strany promluví do více méně zahájené předvolební kampaně. Se svým hlasem přijde a vlastně už přišla také iniciativa Rekonstrukce státu. Vylepila první čtyři billboardy zesměšňující poslance, kteří koncem února totálně rozbili zákon o registru a zveřejňování smluv.

Prásk.tv píše:

Kulečníková koule na Facebooku
čtěte o tématu kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Jared Kashner a Ivanka Trump
Aktualizováno 28.3. 2017 07:06
volební kampaň

Kolem prezidenta Trumpa to vře: Jeho zetě a poradce čeká výslech!

Zetě prezidenta Donalda Trumpa čeká výslech ve výboru pro tajné služby amerického Senátu. Jared Kushner má zodpovědět několik otázek souvisejících s vyšetřováním kontaktů volebního štábu Donalda Trumpa s Ruskem.

Donald Trump
Aktualizováno 20.3. 2017 20:12
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

François Fillon
Aktualizováno 13.3. 2017 07:32
drahé dary

Francouzský kandidát na prezidenta má další problém

Francouzský prezidentský kandidát pravice François Fillon čelí dalšímu problému, který ovlivňuje veřejné mínění před volbami. Podle týdeníku Le Journal du Dimanche (JDD) si nechával od nejmenovaných přátel kupovat drahé obleky. Fillon na darech nevidí nic špatného, ale už tak mu výrazně uškodil skandál ohledně zaměstnávání rodinných příslušníků.

Erdogan
Aktualizováno 12.3. 2017 21:02
chce neomezenou moc

Hrozba! Turecký prezident Erdogan vyhrožuje Nizozemsku

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan dnes prohlásil, že Nizozemsko zaplatí za "nestoudné zacházení" s tureckou ministryní, kterou Nizozemci vyhostili ze země. Situace vyústila podle agentury AP v bezprecedentní diplomatickou roztržku mezi oběma státy.

osudy političek

Holky z kalendáře VV: Už spolu ani nepromluví, z politiky odešly

Pamatujete ještě na stranu Věci Veřejné? Vít Bárta a Radek John slibovali před šesti lety, že zatočí s politickými dinosaury. Heslo ale zabralo. A s ním nepochybně i billboard s kandidátkami v plavkách a později erotický kalendář se šesti členkami Věcí Veřejných. Jak skončily? Kde jsou dnes?

Tony Blair
Aktualizováno 17.2. 2017 20:13
Třenice nekončí

Zastavte brexit, burcuje Brity expremiér Tony Blair

Podání oficiální žádosti o vystoupení Británie z Evropské unie se blíží mílovými kroky, a tak se na britských ostrovech na poslední chvíli rozjíždí kampaň namířená proti Brexitu.

nová zjištění

Trumpovi lidé jednali s ruskými agenty! Důkaz mají být nahrávky

Členové volebního týmu Donalda Trumpa byli během prezidentské kampaně v kontaktu s představiteli ruských tajných služeb a ruské vlády. Podle dnešní zprávy amerického listu The New York Times (NYT) to vyplývá z nahrávek telefonních hovorů, o kterých ho informovali čtyři současní i bývalí vysoce postavení představitelé Spojených států.