Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Celebrity, které přiznaly sexuální obtěžování
aktualizováno včera 15:45
kampaň mě taky

Jako dítě mě zneužili, šokovala Helena Houdová! A není jediná

Hollywoodem stále otřásá aféra Harveyeho Weinsteina. Producent byl obviněn ze sexuálního obtěžování více než čtyřiceti slavnými herečkami. Jejich odvaha promluvit veřejně o tabuizovaném tématu inspirovala ženy po celém světě. Díky tomu vznikla na sociálních sítích kampaň MeToo (mě taky). Více než milion žen se během 48 hodin přiznalo, že byly sexuálně obtěžovány nebo napadeny.

Volby
včera 05:55
Předvolební kampaň

Kolik stojí kampaň: Strany uvádějí jiná čísla než experti

Předvolební kampaň vrcholí, volební místnosti se otevřou už zítra. A tak není na škodu podívat se na to, kolik jednotlivé politické strany za agitaci před volbami utrácejí a jak moc se o nich mluví.

Volby
11.10.
volby 2017

Volební videoklipy: Humor, emoce i kuriozity. Podívejte se sami

Volební kampaň vrcholí a volby do Poslanecké sněmovny se nezadržitelně blíží. Politické strany vyslaly do světa předvolební klipy, ke kterým má každá strana svůj osobitý přístup. Některé sází na humor, jiné kladou důraz na představení svého programu. Strany se často vymezují vůči svým volebním oponentům.

Prásk.tv píše:

Modelky bez retuše - 4
čtěte o tématu kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 01.10.
volební kampaň

Volby se rychle blíží! Strany a hnutí sází na volební klipy

Za necelé tři týdny se dozvíme, kdo se na další čtyři roky usídlí ve Sněmovně. Kromě kontaktních kampaní, kdy se politikové snaží oslovit voliče přímo, letos sází strany a hnutí na volební klipy.

Miloš Zeman - peníze
aktualizováno 04.09.
peníze na kampaň

Prezidentští kandidáti zveřejnili účty. Podívejte, kolik na nich mají

Kandidáti, kteří usilují o prezidentské křeslo, si do dnešního dne museli zřídit transparentní účet k financování své kampaně. Nově zveřejnil konto také současný prezident Miloš Zeman a okamžitě na něj začaly chodit peníze.

Pohlednice pro nejhledanější zločince
aktualizováno 04.08.
galerie uvnitř vtipné pohlednice

Europol píše hledaným zločincům. Čecha láká na pivo, Švéda na IKEA

Evropský policejní úřad (Europol) přišel s velmi originálním a vtipným způsobem, jak dát nejhledanějším zločincům najevo, že jsou na policii vždy vítáni a mohou tudíž kdykoliv bez obav přijít. Lákají je prostřednictvím pohlednic, nasadili přitom zbraně nejtvrdšího kalibru.

Kolik stojí volby
03.07.
Maximálně 90 milionů

Strany mají problém s limitem na kampaň. Vyčerpaly už celé miliony

Do podzimních voleb zbývají necelé čtyři měsíce a většina stran i hnutí už odstartovala svou kampaň. Letos poprvé jsou jejich rozpočty omezeny ze zákona na 90 milionů korun. Zatímco někteří plánují využít maximální částku, jiní jsou více při zemi.

Daňové přiznání - 1
29.06.
předvolební kampaň

Strany před volbami VSADILY NA DANĚ! Tohle všechno vám slibují

Předvolební kampaň je v plném proudu a politici se svými sliby rozhodně nešetří. Letos jsou hitem daně. Většina stran už prozradila své hlavní volební taháky a bude z čeho vybírat. Například hnutí ANO chce zavést superhrubou mzdu nebo snížit DPH na potraviny, ČSSD zase láká na progresivní zdanění.

Pražský hrad. Ilustrační foto
aktualizováno 18.06.
kandidáti na prezidenta

Prezidentské volby se blíží, kandidáti shání miliony na kampaň

Lidé, kteří se ucházejí o prezidentský úřad, potřebují nejen padesát tisíc podpisů, ale také využijí miliony korun na kampaň. Miloš Zeman volební kampaň podle svých slov nechystá. To jeho soupeř Jiří Drahoš peníze vybírá na transparentním účtu. A před pár dny mu tam například přistály darem dva miliony. Takové částky jsou ale mimořádné, na druhou stranu někteří prezidentští kandidáti o finanční dary prý vůbec nestojí.

Programová konference ČSSD
aktualizováno 17.06.
volební program

Do pěti let bude průměrný plat 40 tisíc korun, slibuje ČSSD

ČSSD slibuje voličům průměrný plat 40.000 korun měsíčně, progresivní zdanění i určitou formu milionářské daně nebo rychlejší zdravotní péči. Program s názvem Dobrá země pro život dnes představila v rámci konference v Praze. Při minulých sněmovních volbami ČSSD slibovala, že prosadí dobře fungující stát.