Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
Aktualizováno 20.3. 2017 20:12
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

François Fillon
Aktualizováno 13.3. 2017 07:32
drahé dary

Francouzský kandidát na prezidenta má další problém

Francouzský prezidentský kandidát pravice François Fillon čelí dalšímu problému, který ovlivňuje veřejné mínění před volbami. Podle týdeníku Le Journal du Dimanche (JDD) si nechával od nejmenovaných přátel kupovat drahé obleky. Fillon na darech nevidí nic špatného, ale už tak mu výrazně uškodil skandál ohledně zaměstnávání rodinných příslušníků.

Erdogan
Aktualizováno 12.3. 2017 21:02
chce neomezenou moc

Hrozba! Turecký prezident Erdogan vyhrožuje Nizozemsku

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan dnes prohlásil, že Nizozemsko zaplatí za "nestoudné zacházení" s tureckou ministryní, kterou Nizozemci vyhostili ze země. Situace vyústila podle agentury AP v bezprecedentní diplomatickou roztržku mezi oběma státy.

Prásk.tv píše:

Kulečníková koule na Facebooku
čtěte o tématu kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

osudy političek

Holky z kalendáře VV: Už spolu ani nepromluví, z politiky odešly

Pamatujete ještě na stranu Věci Veřejné? Vít Bárta a Radek John slibovali před šesti lety, že zatočí s politickými dinosaury. Heslo ale zabralo. A s ním nepochybně i billboard s kandidátkami v plavkách a později erotický kalendář se šesti členkami Věcí Veřejných. Jak skončily? Kde jsou dnes?

Tony Blair
Aktualizováno 17.2. 2017 20:13
Třenice nekončí

Zastavte brexit, burcuje Brity expremiér Tony Blair

Podání oficiální žádosti o vystoupení Británie z Evropské unie se blíží mílovými kroky, a tak se na britských ostrovech na poslední chvíli rozjíždí kampaň namířená proti Brexitu.

nová zjištění

Trumpovi lidé jednali s ruskými agenty! Důkaz mají být nahrávky

Členové volebního týmu Donalda Trumpa byli během prezidentské kampaně v kontaktu s představiteli ruských tajných služeb a ruské vlády. Podle dnešní zprávy amerického listu The New York Times (NYT) to vyplývá z nahrávek telefonních hovorů, o kterých ho informovali čtyři současní i bývalí vysoce postavení představitelé Spojených států.

Ručí vlastním majetkem

Okamurovi jde o všechno! Kvůli volbám si půjčil miliony

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura své straně před nadcházejícími sněmovními volbami věří. Na kampaň si hnutí půjčilo 18 milionů korun. Okamura a místopředseda hnutí Radim Fiala ručí za úvěr vlastním majetkem.

Pes
Aktualizováno 16.1. 2017 15:31

STŘEPINY: Psí útulky jsou plné! Tohle video vás dojme

Velmi emotivní spot, který má za úkol odradit majitele od případné myšlenky opustit svého čtyřnohého přítele. Že se to bohužel děje často, o tom svědčí plné psí útulky.

Znásilnění - 1
Aktualizováno 3.12. 2016 10:28
Znásilnění v Česku

"Může si za to sama!" Češi často věří mýtům o zneužívání

"Koledovala si o to." "Nemá se oblékat vyzývavě a chodit sama." "Udělal to nějaký úchyl." Kolem znásilnění panuje řada mýtů, které společnost přijímá jako čistou pravdu. Vyvrátit předsudky a předcházet dalším případům chce nová kampaň.

Michal Horáček
Aktualizováno 20.10. 2016 13:44
kandidatura potvrzena

Horáček bude kandidovat na prezidenta! Shání dobrovolníky

Michal Horáček, textař, spisovatel a podnikatel, bude kandidovat na úřad českého prezidenta v roce 2018. Je prvním, který to zatím oznámil. Hledá dobrovolníky a chce naplno rozjet kampaň. Uvedl to pro deník Právo.