Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Laura Jackson
aktualizováno 05.01.
Podpora charity

Chlupatý leden! Dívka se přestala holit a přidávají se k ní další...

V posledních letech se rozmohl u žen trend neholit si podpaží nebo nohy. Dodržují to i některé celebrity, jako je například zpěvačka Miley Cyrus nebo herečka Bella Thorne. To samé se rozhodla dělat i britská studentka Laura Jackson, která rozjela rovnou celou kampaň s názvem "Chlupatý leden". Cílem je vybrat, co nejvíce peněz, které poputují na charitu.

Michael Cohen v doprovodu policie
12.12.
uplácení

Špinavá kampaň? Bývalý právník Donalda Trumpa jde do vězení

Soud na newyorském Manhattanu dnes poslal Michaela Cohena, bývalého osobního právníka Donalda Trumpa, na tři roky do vězení. Usvědčil ho, že během prezidentské volební kampaně v roce 2016 uplácel dvě někdejší milenky budoucího prezidenta, aby o poměru s ženatým Trumpem mlčely. Podle soudu šlo o porušení pravidel pro financování volební kampaně.

Evropský parlament
09.12.
Evropská unie

Evropské volby se blíží. Někteří politici už začali kampaň

Do evropských voleb zbývá ještě téměř půl roku, už teď se ale začala objevovat první jména lídrů kandidátek. Startují i volební kampaně na sociálních sítích. Podle politologů jejich vliv stále stoupá a dokazuje to i aktivita politiků.

Prásk.tv píše:

TV Nova už pošesté spouští společnou kampaň s nadací Dobrý anděl - 1
čtěte o tématu kampaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

V Irsku lidé protestují proti rozsudku soudu
17.11.
Protesty v Irsku

Podle soudu si dívka o znásilnění říkala. Měla totiž tanga! Lidé zuří

Sociální sítě doslova zaplavily fotky dámských kalhotek, které jsou reakcí na absurdní rozsudek irského soudu. Ten zprostil viny muže, který znásilnil 17letou dívku. Argumentem obhajoby bylo, že si o to říkala, protože na sobě měla vyzývavé spodní prádlo.

Kampaň proti modernímu otroctví
08.11.
Poznáte to?

Policie sdílí tuto fotku ženy myjící okna. Varuje před skrytým rizikem

Britští policisté sdílí na sociálních sítích "nevinnou" fotku mladé ženy, která uvnitř domu myje okna. Podle policistů se ale za podobnou scénou, kterou běžně můžete na ulici spatřit, skrývá něco, co na první pohled nevidíme. A žena může být ve velkém nebezpečí.

Volby - policie
aktualizováno 22.10.
Senátní volby 2018

Úřad potrestal strany za kampaň, rozdal pokuty ve výši 280 tisíc

Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran rozdal pokuty za nesrovnalosti ve volební kampani k senátním a komunálním volbám. Celkem musí strany a koalice zaplatit 280 500 korun.

Nová kampaň propagující Brno
aktualizováno 13.10.
netradiční klip

Brno smrdí, nejezděte sem! Láká město v nové kampani turisty

Radnice Brna přišla s poměrně netradiční kampaní, jak představit město a přilákat více lidí. Se známou českou zpěvačkou, která se navlékla do kroje a nazpívala o městě rozporuplnou píseň, se snaží nalákat více turistů. Reakce se různí, některé to pobavilo, jiným se například nelíbí, že zpěvačka podle nich haní kroj.

TOP 09 chce v Praze koncertní síň
03.10.
Komunální volby v Praze

TOP 09 slibuje Praze koncertní síň. Je to plýtvání peněz, tvrdí opozice

Už za 2 dny se otevřou volební místnosti, a tak vrcholí kontaktní kampaň. Výjimkou není ani Praha. Volební koalice TOP 09 a STAN například přislíbila, že v případě volebního úspěchu postaví v hlavním městě novou koncertní síň. Někteří protikandidáti to ale považují za zbytečné.

Tomio Okamura na konferenci SPD
aktualizováno 14.09.
volební kampaň

SPD v kampani sází hlavně na péči o seniory a více obecních bytů

Další stranou, jejíž kampaň před říjnovými volbami je už v plném proudu, je hnutí Svoboda a přímá demokracie. SPD se chce zaměřit především na sociální témata. Kandidátky podalo ve více než dvou stech obcích a městech.

Pavel Bělobrádek
13.09.
volby se blíží

Dostupné bydlení pro všechny, lidovci naplno spouští kampaň

Lidovci dnes odpoledne oficiálně zahájí horkou fázi kampaně před nadcházejícími komunálními a senátními volbami. Mají v plánu zaměřit se především na dostupnost bydlení v celé České republice.