Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letadlo sjelo na pardubickém letišti z dráhy
02.08.
Nehoda v Pardubicích

Takhle přistálo letadlo a sjelo z dráhy! VIDEO přímo z paluby

Až do tří hodin ráno vyprošťovali hasiči letadlo, které sjelo na pardubickém letišti z přistávací dráhy. Provoz už byl obnoven, vyšetřování ale dále pokračuje. Příčinou nehody může být mokrá dráha, případně pozdní přistání.

2168859
aktualizováno 01.08.
let pro Travel Service

V Pardubicích sjelo z dráhy letadlo se 168 turisty. Letiště bylo zavřené

Stroj americké společnosti SwiftAir, který si na léto pronajímá i s posádkami česká společnost Travel Service sjel ve středu odpoledne při přistání na pardubickém letišti z dráhy. Nikdo ze 168 cestujících se nezranil a ani letadlo by nemělo být vážně poškozené.

Letiště v Pardubicích - 3
aktualizováno 18.07.
Problém s letadlem

Lidé strávili noc na letišti ve Varně. Letadlo Travel Service nepřiletělo

Cestující letu Travel Service z bulharské Varny do polských Katowic strávili noc z úterý na středu na letišti. Na vině byla údajně porucha letounu přepravce. Lidé se domů nedostanou ani dnes.

Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Letiště v Pardubicích - 2
16.07.
lety na krétu

Za zpoždění letadla dostanou lidé 10 tisíc! Kdy žádat o odškodné?

V přepočtu více než 10 tisíc korun dostanou jako odškodění turisté, kteří začátkem července uvízli kvůli porouchaným letadlům společnosti Travel Service na Krétě. Na letišti strávili desítky hodin.

Letiště v Pardubicích
aktualizováno 06.07.
Galerie + video Šílená dovolená

Konečně doletěli! Klienti Travel Service popsali otřesné zážitky

Stovky lidí, kterých se dotkly večerejší problémy se zpožděnými lety společnosti Travel Service, už jsou konečně ve svých dovolenkových destinacích nebo doma. Cestující se pro TN.cz podělili se svými zážitky s několikahodinovými zpožděními a otřesným chováním personálu letišť i samotné společnosti.

Letadlo Travel Service
aktualizováno 05.07.
problémy s letadly

Stovky lidí uvízly na Krétě! Travel Service má desítky hodin zpoždění

V noci na dnešek přijalo TN.cz několik rozzuřených telefonátů lidí, kteří měli letět se společností Travel Service (TS). Dvě letadla společnosti - do Brna a do Prahy - měla odletět už včera večer do ČR. Informace o o tom, zda letadlo do Prahy už odletělo se liší, nicméně brněnští cestující zůstávají v Herakliónu. Naopak na Krétu už se přes deset hodin nemohou dostat cestující z Pardubic.

Boeing 737 MAX Smart Wings
27.06.
Závada na stroji

Zkažený začátek dovolené! Letadlo z Prahy mělo poruchu

Pasažéři letadla SmartWings z Prahy na Zakythos si užili perné chvíle. Po zhruba hodinovém letu se museli vrátit zpět na pražské letiště. Do cílové destinace se dostali s několikahodinovým zpožděním.

Jídlo v letadle
aktualizováno 05.02.
změny od února

Chystáte se letět do Egypta? Jídlo zdarma už na palubě nečekejte

Chystáte se během jarních prázdnin na dovolenou do zahraničí a zvolili jste si jako cílovou stanici Egypt? Pak jste na tom podobně jako velká část Čechů. Egypt totiž u nás stále patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím. Od poloviny února vás však čeká nepříjemná změna, během letu už nedostanete teplé jídlo zdarma.

Boeing 737 MAX Smart Wings
07.12.
Bude v nich i wi-fi

Lepší cesta na dovolenou! Češi budou létat novými letadly

Společnost Travel Service, s níž většina Čechů létá na dovolenou, ve čtvrtek oznámila, že objednala devět nových Boeingů 737 MAX. Celkem má už dopravce objednáno 39 letadel tohoto typu z nichž první obdrží již v lednu příštího roku.

Letadla ČSA
aktualizováno 06.10.
Velká fúze

Travel Service ovládne ČSA. Koupí podíl českého státu i Korejců

Letecká společnost Travel Service kupuje podíly aerolinií Korean Air a státního podniku Prisko ve svém největším konkurentovi, Českých aerolinií. Travel Service již v ČSA vlastnil minoritní podíl. Po dokončení akvizice bude vlastnit 98 % ČSA.