Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Palusková pase ovce
15.11.
drsná reality show

Robinsonka Petra v slzách: Kvůli ovcím si úplně promočila kalhotky

Účastníce úspěšné reality show Robinsonův ostrov zkouší štěstí i v zahraničí. Petra Palusková se před několika týdny zapojila do drsného pořadu Farma na televizi Markíza. A lehké to tam rozhodně nemá.

KOŘENÍ: Chorvatský sýr
14.10.

KOŘENÍ: Chorvatský sýr

Francouzský, italský nebo třeba holandský sýr se těší pověsti obzvlášť delikátní lahůdky.

Vlk
16.09.
Zasahovala i policie

Hádka o vlky: Chovatelé ovcí se pustili do ochránců přírody. VIDEO

Na Broumovsku se do sebe ostře pustili chovatelé, kterým vlci pravidelně na pastvinách zabíjejí ovce, a ochránci přírody, kteří naopak šelmy hájí. Majitelé stád chtějí, aby úřady vlky přesunuly jinam, ochránci chovatelům zase radí, aby si pořídili pastevecké psy.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu ovce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Jehněčí mutant
aktualizováno 24.06.
galerie zrůda ve chlévě

Je to ovce, nebo člověk?! Vesničany vyděsil jehněčí mutant

Pověrčiví vesničany z jihoafrické obce Lady Frere vyděsilo jehně, které přivedla na svět jedna z jejich ovcí. Ve slámě objevili mutanta. V přesvědčení, že ho přivedl na svět Ďábel, přivolali pomoc.

Vlčí smečka opět zaútočila na stádo ovcí u Teplic
04.05.
roztrhané ovce

Stáda v ohrožení: Na Náchodsku terorizuje zemědelce vlčí smečka

Na stádo ovcí nedaleko Teplic nad Metují zaútočila v noci na čtvrtek vlčí smečka. Jen za poslední týden tam už vlci zardousili nejméně 10 ovcí a jehňat a další ještě uhynou v důsledku vážných zranění.

Stádo splašených ovcí se prohánělo v centru Pelhřimova
aktualizováno 13.04.
odchyt

Pelhřimovem se prohánělo stádo ovcí. Honili je hasiči i policie

Divoký zásah mají za sebou hasiči a policisté z Pelhřimova. Přímo v centru města tam chytali stádo splašených ovcí, kterým se rozhodně nechtělo zpátky k jejich majiteli. Sice to trvalo několik hodin, ale ovce jsou zpátky v ohradě.

Najdi ovci mezi Santy - 2
aktualizováno 24.12.
souboj tradic

Vánoční hit internetu: Zdá se vám, že je tu moc Santů? Najděte ovci!

Známý internetový ilustrátor Dudolf, který plete hlavy milionům lidí, přichází s další výbornou hádankou - tentokrát s trochu víc vánoční tématikou. Ačkoli na obrázku nenajdete tradičního Ježíška, Santů je tu víc než dost a k tomu navíc jedna ovečka...

Na místě staré farmy vyrostlo moderní sídlo
13.10.
Neobvyklá architektura

Tenhle ovčín vypadá jinak, než usedlosti v Beskydech

Do některého prostředí se moderní budovy nehodí. Majitelka ovčí farmy v Anglii se ale pokusila o experiment. Na místě starého ovčína nyní stojí nový krásný dům, který do krajiny zapadl svým zajímavým řešením. Ovčáci v Beskydech by ale asi architekta hnali holí...

Vlci v Bělověžském pralese
01.09.
návrat šelmy

Vlci zadávili v Krušných horách stádo ovcí. Učili lovit mladé

Do Krušných hor se vrátili vlci. Radost z toho mají především přírodovědci, menší už zemědělci. Smečka přibližně deseti vlků totiž zadávila na třicet ovcí z farmy v Abertamech. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Psi se vrhli na ovce
aktualizováno 19.04.
psi recidivisti

Agresivní psi utekli z dvorku. Vrhli se na ovci a zaživa z ní stáhli kůži

Muž z Velkého Beranova u Jihlavy přišel o několik ovcí. Na stádo zaútočila dvojice psů, kteří podle farmáře patří jednomu ze sousedů. Navíc je problém, že se to nestalo poprvé. Případem se zabývá policie.