Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řádění počasí

Jih Spojených státu ničí tornáda a povodně, nejméně 15 mrtvých!

Nejméně patnáct mrtvých a více než 50 zraněných si vyžádaly rozmary počasí, které sužují jih a střed Spojených států. Texasem se prohnala čtyři tornáda a Kalifornii ohrožují požáry. Další čtyři státy bojují se záplavami, které způsobily prudké deště.

řádění živlů

Tornádo se přehnalo Texasem. Nejméně pět mrtvých. VIDEO

Nejméně tři tornáda se přehnala americkým státem Texas. Podle údajů policie si vyžádala pět lidských životů. Bilance ale není konečná.

video lovci bouří

Austrálií se přehnala supercela, u letiště se objevilo tornádo

Austrálii v pátek sužovalo hned několik bouřkových systémů. V jednom z nich se díky kombinaci několika faktorů objevilo tornádo, které si pohrávalo s lehčími věcmi, vytrhávalo menší stromy ze země a ničilo auta v okolí. Tornádo se objevilo jen kousek od letiště v Brisbane.

Prásk.tv píše:

Mraky - 1
čtěte o tématu tornádo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Extrémní počasí
Aktualizováno 13.3. 2017 12:32
čas na dovolenou?

Na jihu Evropy už se koupou v moři! Počasí šílí, MAPA EXTRÉMŮ

Zatímco ve Španělsku padají teplotní rekordy, ve švýcarských Alpách laviny. Počasí v Evropě úplně zešílelo, minulý týden hlásili meteorologové jeden extrém za druhým.

dechberoucí záběry to je pohled!

Tornádo v Německu devastovalo domy, lidé si ho natáčeli! VIDEA

Bavorskou obcí Kürnach se ve čtvrtek prohnalo ničivé tornádo. Zdevastvalo střechy asi tří desítek domů, nikomu se naštěstí nic nestalo. Lidé byli z větrného tunelu celí pryč, někteří odvážlivci si živel dokonce natočili.

Tornádo v New Orleans - 6
Aktualizováno 8.2. 2017 12:17
video + galerie Výjimečný stav

Jih USA zdecimovala extrémní bouře, objevilo se sedm tornád!

Ničivé bouře se v úterý přehnaly přes Louisianu, během nich se objevilo hned několik tornád, pravděpodobně nejničivější se přehnalo přes New Orleans a způsobilo ohromné škody. Tisíce domů skončily bez energie, po celém městě byly hlášeny úniky plynu. Nejméně pět lidí skončilo v nemocnici. V Louisianě byl vyhlášen výjimečný stav.

1955338
Aktualizováno 25.1. 2017 14:05
video jako důkaz

UFO odčerpává vodu z moře! Všechno natočila kamera!

Video pořízené na pobřeží Alžírska zachycuje obří vodní tornádo, které se zvedá vysoko nad mraky. Objevily se tak spekulace, že by mohlo jít o mimozemskou civilizaci, která ze Středozemního moře stahuje vodní zásoby. Tuto teorii podporuje i fakt, že na nahrávce ufologové spatřili podivný létající předmět.

Tornádo se přehnalo přes Hattiesburg v Mississippi
Aktualizováno 22.1. 2017 17:53
varování úradů

Tornáda a zuřivé bouře: USA decimuje počasí, zemřelo 11 lidí

Spojené státy bičují zničující bouře, ve kterých se tvoří tornáda. V částech Georgie bylo vyhlášeno varování před tornády. Během bouří, zemřelo nejméně 11 lidí. Kromě tornád panují také obavy před povodněmi na severu země.

1927919
Aktualizováno 7.11. 2016 14:06
video přírodní pohroma

Další rána pro Itálii! Zasáhlo ji ničivé tornádo, dva lidé zahynuli

Ničivé tornádo se v neděli večer prohnalo oblastí severně od Říma. Živel zabil dva lidi, několik lidí je zraněno. Itálie se přitom stále ještě vzpamatovává z následků série zemětřesení, který ji zasáhly v uplynulých týdnech.

Hurikán Matthew
Aktualizováno 1.10. 2016 08:18
ničivá síla

Lidé se modlí za život: Smrtící hurikán Matthew udeřil v Karibiku!

Hurikán Matthew v Karibiku dosáhl nejvyšší páté kategorie a je tak nejsilnějším hurikánem v Atlantiku od dob ničivého Felixe (2007). Vítr dosahuje rychlosti 260 kilometrů v hodině a zabil už nejméně jednoho člověka - 16letého chlapce.