Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2020666
Aktualizováno 11.7. 2017 10:39
GALERIE A VIDEO ničilo úrodu

Počasí šílí! Tohle tornádo nás minulo jen o vlásek

Ve Vídni se vytvořila supercela, ze které se spustilo silné tornádo. Rychlost větru v oblasti tornáda dosáhla rychlosti až do 180 kilometrů za hodinu.

Bouřky a kroupy
Aktualizováno 28.6. 2017 22:11
zpřísnění výstrahy

FOTO: Česko zasáhly silné bouře, padaly obří kroupy! Přšet bude dál

Do Česka dorazily silné bouřky. Středočeský kraj zasáhlo také krupobití, na některých místech mohou mít kroupy velikost až čtyři centimetry. Meteorologové vydali výstrahu před velmi silnými bouřkami, která platí až do zítřejší jedné hodiny ráno, vydatný déšť by pak měl vydržet až do pozdního odpoledne.

Bouřky na severu Čech - 2
Aktualizováno 22.6. 2017 22:25
Sledujeme on-line Ničivé počasí

Silné bouřky v Německu zabíjely, napáchaly škody i v Česku!

Přes Evropu postupuje mohutné bouřkové pásmo, které přesně podle předpovědi navečer dorazilo i do Česka. Na mnoha místech popadaly stromy a zkomplikovaly tak silniční i železniční dopravu.

Prásk.tv píše:

Muž sekal zahradu - 1
čtěte o tématu tornádo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Řádění počasí

Jih Spojených státu ničí tornáda a povodně, nejméně 15 mrtvých!

Nejméně patnáct mrtvých a více než 50 zraněných si vyžádaly rozmary počasí, které sužují jih a střed Spojených států. Texasem se prohnala čtyři tornáda a Kalifornii ohrožují požáry. Další čtyři státy bojují se záplavami, které způsobily prudké deště.

řádění živlů

Tornádo se přehnalo Texasem. Nejméně pět mrtvých. VIDEO

Nejméně tři tornáda se přehnala americkým státem Texas. Podle údajů policie si vyžádala pět lidských životů. Bilance ale není konečná.

video lovci bouří

Austrálií se přehnala supercela, u letiště se objevilo tornádo

Austrálii v pátek sužovalo hned několik bouřkových systémů. V jednom z nich se díky kombinaci několika faktorů objevilo tornádo, které si pohrávalo s lehčími věcmi, vytrhávalo menší stromy ze země a ničilo auta v okolí. Tornádo se objevilo jen kousek od letiště v Brisbane.

Extrémní počasí
Aktualizováno 13.3. 2017 12:32
čas na dovolenou?

Na jihu Evropy už se koupou v moři! Počasí šílí, MAPA EXTRÉMŮ

Zatímco ve Španělsku padají teplotní rekordy, ve švýcarských Alpách laviny. Počasí v Evropě úplně zešílelo, minulý týden hlásili meteorologové jeden extrém za druhým.

dechberoucí záběry to je pohled!

Tornádo v Německu devastovalo domy, lidé si ho natáčeli! VIDEA

Bavorskou obcí Kürnach se ve čtvrtek prohnalo ničivé tornádo. Zdevastvalo střechy asi tří desítek domů, nikomu se naštěstí nic nestalo. Lidé byli z větrného tunelu celí pryč, někteří odvážlivci si živel dokonce natočili.

Tornádo v New Orleans - 6
Aktualizováno 8.2. 2017 12:17
video + galerie Výjimečný stav

Jih USA zdecimovala extrémní bouře, objevilo se sedm tornád!

Ničivé bouře se v úterý přehnaly přes Louisianu, během nich se objevilo hned několik tornád, pravděpodobně nejničivější se přehnalo přes New Orleans a způsobilo ohromné škody. Tisíce domů skončily bez energie, po celém městě byly hlášeny úniky plynu. Nejméně pět lidí skončilo v nemocnici. V Louisianě byl vyhlášen výjimečný stav.

1955338
Aktualizováno 25.1. 2017 14:05
video jako důkaz

UFO odčerpává vodu z moře! Všechno natočila kamera!

Video pořízené na pobřeží Alžírska zachycuje obří vodní tornádo, které se zvedá vysoko nad mraky. Objevily se tak spekulace, že by mohlo jít o mimozemskou civilizaci, která ze Středozemního moře stahuje vodní zásoby. Tuto teorii podporuje i fakt, že na nahrávce ufologové spatřili podivný létající předmět.