Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

1832159
aktualizováno 02.02.
speciální jednotka

"Daňová Kobra" loni zachránila miliardy! Odhalila úniky daní

Jednotka pro boj proti daňovým únikům, tzv. Daňová Kobra, za dobu své činnosti od června 2014 zabránila daňovým únikům za 4,1 miliardy korun. Na tiskové konferenci o tom dnes informoval policejní prezident Tomáš Tuhý. Za první rok existence podle policie zabránila daňovým únikům za 1,9 miliardy korun.

1752788
17.05.

VÍKEND: Houfnice Dana

Představujeme vám Danu. Nejde o žádnou milou slečnu, naopak. S touhle Danou se protivník obvykle nechce setkat. Jedna střela z Dany, neboli ze samohybné kanónové houfnice, zabije vše živé v okruhu dvou set metrů.

Výměna manželek - manželky
aktualizováno 14.05.
Foto ze svatby

Manželky po Výměně: Jedna se vdala, druhou přítel opustil!

Některé páry zkušenost, že projdou reality show Výměna manželek, utuží jiné rozvrátí. Život jim ale nějakým způsobem změní vždycky. Tentokrát došlo na svatbu.

Prásk.tv píše:

Staci Keanan - 11
čtěte o tématu Dana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Výměna manželek - Míla a Dana
aktualizováno 09.04.
Masakr ze závisti

Pomsta po Výměně manželek: Otrávená zvířata, uřezané hlavy

Reality show Výměna manželek je známá tím, že párům, jež ji podstoupily, změní život nebo ho minimálně nějakým způsobem ovlivní. Manželé Dana a Míla zažili závist a pomstu cizích lidí.

Podpálená Dana chce ukázat tvář
aktualizováno 06.10.
tvář po třiceti operacích

Dana (28) sundala masku po dvou letech, budete v šoku! Foto uvnitř

Danu polila hořlavinou a zapálila žárlivá Natálie. Mladá žena utrpěla strašlivé popáleniny a od té doby musela nosit speciální masku. Nyní ji poprvé po dvou letech a třiceti operacích odhalila.

Podpálená Dana chce ukázat tvář
aktualizováno 03.10.
přežila vlastní smrt

Masku dolů! Dana (28) nemá tvář, svůj obličej ukáže poprvé. VIDEO

Danu polila hořlavinou a zapálila žárlivá Natálie. Mladá žena utrpěla strašlivé popáleniny a šílený útok málem nepřežila. Na obličeji musí nosit speciální ochrannou masku, nyní se chce poprvé ukázat bez ní.