Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obezita - 1
aktualizováno 07.11.
nutriční odborník

Expert řekl, po kterém alkoholu se nejvíc tloustne! Čemu se vyhnout?

Jak sestavit jídelníček, abychom zaručeně zhubli? A jak docílit dokonalé postavy? Nejen na to odpovídal nutriční poradce Pavel Suchánek, kterého diváci znají z pořadu O 10 let mladší.

Prásk!
aktualizováno 25.05.

Bulvární show PRÁSK 24. 5. 2018

Prozradíme vám nejnovější letní trendy a poradíme, jaké barvy letos frčí! Například tolik oblíbené maxi šaty jsou hitem už několikáté léto! Proč ale nesluší každému?

Na Baru - Adéla Gondíková
aktualizováno 29.03.
oblíbená show

Hostem Na baru je Adéla Gondíková! Ptejte se jí i na Tvář

Adéla Gondíková, úspěšná herečka a moderátorka, bude dnešním hostem pořadu Na baru. Nyní ji naši diváci mohou sledovat i v úspěšné soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Co o účasti ve Tváři prozradí? Moderátorka Veronika Petruchová položí i vaše otázky!

Prásk.tv píše:

Týnuš Třešničková - 1
čtěte o tématu Veronika Petruchová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Na Baru - Olga Lounová
aktualizováno 15.03.
Ptejte se i vy!

Na baru s Olgou Lounovou: O soukromí a chvíli, kdy jí šlo o život

Už dnes na TN.cz můžete sledovat internetovou talkshow Na baru. Pozvání tentokrát přijala zpěvačka a herečka Olga Lounová. S moderátorkou Veronikou Petruchovou budou řešit nejen pracovní plány, ale také soukromí.

Na baru - s Helenou Vondráčkovou
08.03.
oblíbená show

Helena Vondráčková Na baru: O novém albu a blížícím se jubileu

Hostem pořadu Na baru dnes bude Helena Vondráčková, která je jednou z nejúspěšnějších českých zpěvaček. Letos oslaví sedmdesáté narozeniny. Připomínkou jubilea je nové album "Dávno vím svý", které vydala v únoru. Co o novém albu prozradí? I na to se bude ptát moderátorka Veronika Petruchová. Zpěvačce položí i vaše otázky.

Na Baru - Pavel Callta
aktualizováno 01.02.
oblíbená show

Na baru s Pavlem Calltou. O ženách, turné a nové písni

Hostem pořadu Na baru bude dnes zpěvák Pavel Callta. Moderátorka Veronika Petruchová se bude ptát nejen na hudební tvorbu, ale také na to, jaké ženy se zpěvákovi líbí. Ptejte si i vy!

Na baru - Petr Říbal
aktualizováno 20.01.
PTEJTE SE! oblíbená show

Na baru s Petrem Říbalem: O nové lásce a moderování s Hankou

Středečním hostem oblíbeného pořadu Na baru bude moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal. Jak se moderátorovi daří? Co nám prozradí o své nové lásce? A jaká je spolupráce s Hankou Reinders? Oblíbeného moderátora vyzpovídá Veronika Petruchová.

Linda Finková
aktualizováno 07.12.
oblíbená show

Linda Finková hostem Na baru: Jak si užila Tvář a co teď chystá

Dnešním hostem pořadu Na baru je zpěvačka a moderátorka Linda Finková, která působila jako hlasový poradce v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Stýská se jí po spolupráci se soutěžícími? Čemu se nyní věnuje a jak oslaví svátky? Krásnou mámu dvou dětí dnes vyzpovídá moderátorka Veronika Petruchová.

Na Baru - Jan Bendig, Markéta Konvičková
23.11.
Ptejte se i vy

Bendig a Konvičková Na baru: O novém klipu, lásce a rasismu

Už to je pár let, co Jan Bendig a Markéta Konvičková soutěžili v Česko-Slovenské SuperStar. Zpěvák ale až letos vydal svou debutovou desku "Příběh", v jedné z písní si střihl duet s Konvičkovou. Jak se jim spolupracovalo?

Na Baru - Míša Tomešová
aktualizováno 09.11.
Zpověď herečky z Ulice

Míša Tomešová Na baru smetla spekulace: Od doktorů mi dorazily dvě různé odpovědi!

Hostem oblíbené show Na baru byla muzikálová herečka a zpěvačka Michaela Tomešová, kterou si diváci oblíbili jako Bětku v seriálu Ulice. Nyní čeká svého prvního potomka a plánuje velmi neobvyklý porod. Mladou budoucí mámu vyzpovídala moderátorka Veronika Petruchová.