Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Recyip Erdogan a Sebastian Kurz
11.06.
rakousko proti turecku

Erdogana naštvalo vyhoštění imámů z Vídně: Bude svatá válka!

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan rozčileně kritizoval rakouské rozhodnutí zavřít mešity a vyhostit imámy placené tureckou společností ATIB. Označil to za protiislámské gesto a slíbil odvetu.

Sebastian Kurz bojuje proti radikálním muslimům
aktualizováno 08.06.
krok rakouského kancléře

Rakousko bojuje proti politickému islámu: Uzavře několik mešit

Rakouský kancléř Sebastian Kurz oznámil, že jeho vláda zasáhne proti politickému islámu v zemi. Bude uzavřeno několik mešit a úřady ze země vykáží imámy financované ze zahraničí, informovala agentura DPA.

Vladimir Putin a Alexander Van der Bellen
aktualizováno 05.06.
uvolňování napětí

Rusko má zájem na zrušení sankcí, podle Putina škodí všem

Rusko má zájem na zrušení vzájemných sankcí s Evropskou unií. Po dnešním jednání s rakouským prezidentem Alexanderem Van der Bellenem ve Vídni to na tiskové konferenci prohlásila ruská hlava státu Vladimir Putin. Van der Bellen poznamenal, že Vídeň se vždy snažila předcházet sporům mezi Moskvou a Bruselem a chce tak činit i v budoucnu, a to i v otázce sankcí.

Prásk.tv píše:

Penis na skále - 2
čtěte o tématu Rakousko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY 2018 S HLAVNÍM TÉMATEM 100 LET ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstupuje do svého 5. jubilejního ročníku.

Vladimír Putin
aktualizováno 05.06.
Rusko a Evropa

Putin: Nechceme EU rozeštvat, stojíme o jednotnou Evropu!

Ruský prezident Vladimír Putin se skoro po roce chystá na pracovní cestu do západní Evropy. Krátce před svou návštěvou Rakouska se v rozhovoru pro televizi ORF nechal slyšet, že Rusko nechce Evropskou unii rozdělit, naopak prý stojí o sjednocený kontinent.

Hnutí Identity při pochodu v Berlíně
aktualizováno 01.06.
blokace účtu

Pravicoví radikálové přišli o účet na Facebooku. Cenzura, zuří

Facebook ve čtvrtek zablokoval stránky patřící německému a rakouskému Identitárnímu hnutí, které bojuje proti multikulturalismu, imigraci a údajné islamizaci. Mluvčí společnosti zdůraznila, že skupina šíří nenávist. Hnutí naopak hovoří o cenzuře.

Orální sex ve vídeňském metru
aktualizováno 31.05.
Video je hitem internetu

Sex v metru! Pár si užíval ve stanici, cestující jen zírali

Hitem u našich jižních sousedů se stalo video, které natočili cestující na konečné stanici linky metra U6 ve Vídni. Mladý pár si užíval na nástupišti sexuálních hrátek a vůbec se nenechal vyrušit projíždějícími vlaky a procházejícími cestujícími.

Policisté naháněli pět ukradených audin - 7
aktualizováno 12.05.
jako ve filmu

Policie naháněla zloděje luxusních aut, k zastavení využila i kamion!

Českým policistům se podařilo zadržet tři z pěti luxusních aut, které v pátek ukradli zloději z rakouského autosalonu. Jednoho řidiče zajistili po dlouhé honičce Prahou, druhého zloděje zastavili za pomoci kamionu na Semilsku a třetí vůz objevili v areálu pivovaru ve Svijanech.

Podzemní lanová dráha v obci Serfaus - 4
12.05.
unikátní podzemka

Malá vesnička předběhla Brno. Má metro se čtyřmi stanicemi

Zatímco radní v Brně přemýšlejí, jak by pod městem postavili podzemní dráhu, rakouská obec Serfaus se může pochlubit světovým unikátem. Vesnice s pouhým tisícem obyvatel má vlastní metro. Podzemní dráhu tvoří čtyři stanice a celkem měří jen 1280 metrů, což z ní činí nejkratší metro na světě. Využívají ho hlavně turisté, kteří si tam jezdí zalyžovat.

Pátrání - utonutí
02.05.
brutální vražda

Muž zabil Slovenku při sexu: Její tělo rozčtvrtil a hodil do jezera!

Potápěči v minulých týdnech vylovili z Neziderského jezera na východě Rakouska části ženského těla. Vyšetřovatelům se nyní podle listu Kronen Zeitung podařilo zjistit, že jde o slovenskou prostitutku, kterou měl pachatel zavraždit sekerou. Policie už možného vraha zadržela.

Nález těla v Neziderském jezeře
29.04.
Hrůzný nález

Jezero v Rakousku vyplavilo části těla: Mohlo jít o ztracenou Češku!

Rakouští policisté zadrželi podezřelého z vraždy ženy, jejíž části těla postupně našli v Neziderském jezeře. Její totožnost stále neznají, podle vyšetřovatelů by mohlo jít o Češku či Slovenku, zřejmě prostitutku.