Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodiče
14.11.
nepovolená jména

Vybíráte jméno pro dítě? Tahle jsou tak šílená, že je raději zakázali

Vybrat jméno pro dítě je jednou z nejodpovědnějších povinností každého rodiče. Člověka totiž jeho křestní jméno ve většině případů provází celý život. Někteří rodiče ale nemají soudnost a potom musejí zasáhnout úřady.

Solární systém TRAPPIST-1 - umělecké zobrazení
aktualizováno 04.03.
anketa netradiční návrhy

NASA vyzvala lidi k pojmenování nových planet, reakce vás pobaví

Významný objev planet podobných Zemi v obyvatelné zóně nemusí být vždy jen vážné téma. Americká vesmírná organizace NASA vyzvala veřejnost, aby zkusila pojmenovat nově objevené planety systému TRAPPIST-1 a jak už bývá v internetové komunitě zvykem, většina návrhů byla komická.

Kalhotky
aktualizováno 05.02.
prolomíme tabu

Hledá se nejlepší jméno pro vaginu. Dámy, jak jí říkáte vy?

Zatímco pro pány není žádný problém své přirození pojmenovat, ženy jsou v tomto ohledu o dost stydlivější. Dámy, ruku na srdce, určitě pro svou vaginu máte nějaký familiární název. Pochlubte se jím a prolomte tabu!

Prásk.tv píše:

Dítě
čtěte o tématu pojmenování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Nákupy
aktualizováno 30.10.
zakázaná pojmenování

Kupujete dětem dětské potraviny? Obchodníci vás přestanou šidit

Výrobci i prodejci potravin se nás neustále snaží ošálit nějakými triky. Může jít o zavádějící názvy potravin, nesrozumitelné nebo chybné složení i vyložené nepravdy. Nejnověji se chystá omezení používat slovo "dětský" a zákaz používat označení "dia". Proč? A jak nenaletět na další triky výrobců?