Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ivan Bartoš
14.02.
Anketa obecné referendum

Prezidenta by mělo být možné odvolat v referendu, navrhují Piráti

Poslední prezidentské volby podle odborníků ukázaly, že je česká společnost výrazně polarizovaná. Nyní Pirátská strana přišla s návrhem, podle kterého by například v případě nespokojenosti bylo možné odvolat hlavu státu pomocí "běžného" referenda.

Lidl - Kostel v Dolceacqua
12.10.
další průšvih

Lidl znovu smazal kříže a Češi zuří: Chtějí bojkotovat nákupy

Německý obchodní řetězec Lidl si znovu vykoledoval vlnu kritiky. A důvod je stejný jako přibližně před měsícem – v reklamních letácích znovu chyběly kříže na kostelech. Čechům už pomalu dochází s Lidlem trpělivost a hrozí dokonce bojkotem nákupů v tomto řetězci.

Hádka na dovolené
aktualizováno 07.08.
kuriózní reklamace

Češi si stěžují na svou dovolenou. Reklamují i hádku s manželkou!

Dovolená vždycky nemusí být podle našich představ. Někdy našim představám neodpovídá ubytování, jindy zase doprava. V takovém případě je možné zájezd reklamovat, ne vždy vám ale musí vyhovět. Někdy totiž lidé reklamují i hodně kuriozní věci.

Prásk.tv píše:

Rodrigo Alves - 1
čtěte o tématu nespokojenost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Protesty v Maďarsku
aktualizováno 22.05.
boj za spravedlnost

V Maďarsku to vře! Zakázali univerzitu, tisíce lidí vyšly do ulic

Protivládní protesty v Maďarsku nabírají na obrátkách. Demonstranti už dva měsíce vyrážejí do ulic, aby vyjádřili nesouhlas se zákonem o vysokých školách, který zakazuje působení univerzity založené americkým miliardářem. Počet nespokojených stále roste, Budapeští pochodovalo deset tisíc lidí.

Co vadí Čechům
aktualizováno 09.03.
grafy jak jste spokojení vy?

Názory Čechů se rapidně mění: Co je štve na ČR nejvíc? SROVNÁNÍ

Ačkoliv se mnoho Čechů obává terorismu, v České republice se cítí většina z nich bezpečně a dokonce tu i více tráví dovolenou. Otázka bezpečnosti přitom ještě donedávna byla velmi kritizovanou záležitostí - stejně jako téma uprchlické krize. Čím to je, že se situace uklidňuje a co štve Čechy teď?

Česká pošta - 4
aktualizováno 22.12.
boj o platy

Pošťáci dnes celý den stávkují! Nadřízení jim prý drsně vyhrožují

Na dnešek vyhlásili zaměstnanci České pošty 24hodinovou stávku, která začala o půlnoci. Podle odborářů se jí účastní čtyři stovky zaměstnanců z celkového počtu 30 tisíc. Je možné, že se do stávky nezapojilo víc lidí kvůli údajnému zastrašování ze strany nadřízených.

Špatná dovolená
31.08.
nenechte se ošidit

Byla dovolená horor? Reklamovat ji můžete i po měsíci! NÁVOD

Představovali jste si, že si užijete parádní dovolenou přesně tak, jak to slibovali v katalogu, ale realita tomu ani vzdáleně neodpovídala? Neváhejte zájezd reklamovat! Podle zákona na to máte měsíc.

Uprchlíci z Iráku strávili první noc v Česku
aktualizováno 01.04.
migrační krize

Někteří uprchlíci nejsou v Jihlavě spokojeni, brněnští chtějí domů

Osmičlenná rodina iráckých křesťanských uprchlíků, která je ubytovaná v Brně, se rozhodla vrátit do vlasti. ČTK to dnes řekl Martin Frýdl, mluvčí nadačního fondu Generace 21, která organizuje pomoc těmto lidem. Rodina návrat odůvodnila steskem prarodičů po domově. Fond Generace 21 také odložil podání žádosti o přidělení bytů rodinám uprchlíků v Jihlavě. Podle Frýdla Iráčané ubytovaní v Okrouhlíku u Jihlavy nejsou spokojeni s vyhlídkami na budoucnost. Fond od této skupiny uprchlíků dostává různorodé informace o tom, jaké budou její další kroky.

Stávka zaměstnanců pošty - 3
aktualizováno 22.02.
galerie pochod zaměstnanců

Demonstrace v Praze: Pošťáci si stěžují na šikanu nadřízenými!

Zaměstnanci České pošty dnes veřejně protestují proti pracovním podmínkám. Nelíbí se jim, že je nadřízení přetěžují činnostmi, které jsou nad rámec pracovních povinností. Česká pošta kritiku odmítá.

Schwarzenberg
aktualizováno 31.10.
Schwarzenberg se stydí

Kníže: Uprchlíci dokazují malost a zamindrákovanost Čechů!

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se za nás stydí. Hysterie z přílivu uprchlíků je podle něj pouze projevem české zamindrákovanosti a malosti. Schwarzenberg to dnes řekl na konferenci Česko v éře globalizace, která se konala v Praze.