Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak na přejezdu v Nýřanech srazil a zabil muže
Aktualizováno 22.5. 2017 18:24
Smrt v Nýřanech

Byl to běžec? Muž, kterého zabil vlak, měl v uších sluchátka!

V pondělí krátce po třetí hodině odpoledne na železničním přejezdu v Nýřanech na Plzeňsku zemřel muž středního věku. Srazil ho přijíždějící vlak. Je možné, že muž ho neslyšel přijíždět.

Víko z autobusu useklo cyklistovi ruku
Aktualizováno 21.5. 2017 15:29
Děsivá nehoda

Autobusu se za jízdy otevřelo víko motoru. Cyklistovi uřízlo ruku!

O levou ruku přišel v neděli před polednem sedmasedmdesátiletý cyklista na Domažlicku. Autobusu, který projížděl kolem, se totiž náhle otevřel jeden z postranních panelů a muže na kole vážně zranil.

Letecká záchranná služba
Aktualizováno 18.5. 2017 22:17
tragická nehoda

Chlapeček (3) spadl po hlavě do jímky! Začal boj o jeho život

Dlouhých deset minut zůstal tříletý chlapeček pod hladinou poté, co spadl do jímky na zahradě v Únějovicích. Záchranáři chlapce resuscitovali, v kritickém stavu ho převezli do plzeňské nemocnice.

Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Na popud matky

"Táta mě osahává," tvrdil chlapec policii. Všechno si vymyslel!

Celý rok tvrdil pětiletý chlapec, že ho otec osahává. Matka vše nahlásila na policii a ta rozjela velké vyšetřování. Jenže se ukázalo, že si synek zneužívání vymyslel. Příběh vyprávěl podle policie na popud matky, která tak chtěla muži uškodit při rozvodu.

tragická nehoda

Chlapce srazilo auto. Převážel ho vrtulník, ale v nemocnici zemřel

Tragická dopravní nehoda se stala včera odpoledne v Chodské Lhotě na Domažlicku. Před osobní auto tam vběhl sedmiletý chlapec. Na svá zranění později v nemocnici zemřel.

voyerství

V Plzni řádil úchylák! Ke svému uspokojení zneužil i popelnici

Neskutečný pohled se naskytl ve středu okolo 3. hodiny ráno kolemjdoucímu, který procházel Žižkovou ulicí v Plzni. Spatřil sedmadvacetiletého muže, jak balancuje na popelnici, okny pozoruje nic netušící ženu a u toho masturbuje. Výtržník skončil v poutech a za výtržnictví mu teď hrozí až dva roky.

foto střet pejskařek

Při drsné nehodě tří řidiček zemřel pes! Ženy jsou zraněné. GALERIE

U Ohučova na Domažlicku se v úterý srazila auta tří řidiček, z nichž dvě převážely psy. Při nehodě zemřel pyrenejský horský pes, další se zranil. V péči lékařů skončily i tři ženy.

Nález letecké pumy v Plzni
Aktualizováno 6.5. 2017 21:54
evakuace okolí

Oslavy svobody v Plzni narušil nález letecké pumy z války

Sobotní odpoledne v Plzni narušil nález letecké pumy z období druhé světové války. K nálezu u kolejiště poblíž ulice Jateční vyrazili policisté, hasiči a pyrotechnik. Kvůli nálezu byl přerušen provoz na trati v úseku Plzeň - Třemošná u Plzně. Krátce před půl sedmou se podařilo leteckou pumu zneškodnit.

Kuplíř z Tachovska

Podnikavec si prostitucí vydělal miliony, zabavili mu BMW i dům!

Velmi pohodlný život vedl nejméně poslední čtyři roky devětačtyřicetiletý muž z Tachovska. Podle policie totiž provozoval penzion, který nabízel erotické služby. Pravděpodobně vydělal několik milionů korun.

V Dobřanech se zřítil domácí výtah
Aktualizováno 5.5. 2017 16:49
smrtelná zranění

Smrt v domácím výtahu: Zraněné lidi v Dobřanech našel až vnuk!

Čtvrteční tragické selhání podomácku vyrobeného výtahu v rodinném domě v Dobřanech, při kterém zemřela starší žena a její partner se velmi vážně zranil, opět otevírá diskuzi nad kutilskými počiny, které mohou být na jednu stranu levné, na druhou stranu ale mohou představovat smrtelné nebezpečí. Není tomu ani měsíc od tragédie v Robousech na Jičínsku, kde se domácí sauna stala smrtelnou pastí pro matku s dcerou.