Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie
19.11.
Telefonát na linku 158

"Všechny vás vystřílím," hrozil muž policistům, za chvíli byl v cele

V sobotu odpoledne volal na tísňovou linku plzeňských policistů jednačtyřicetiletý muž. Policejnímu důstojníkovi sprostě nadával a vyhrožoval, že vezme zbraň a policisty "vystřílí". Ihned se do pátrání zapojily desítky policistů a muž skončil ještě v podvečer v cele.

Porod v autě
16.11.
emotivní zážitek

Žena začala rodit v autě, malého Šimona na svět přivedl tatínek!

Jako hrdina se ukázal ve čtvrtek odpoledne tatínek, jehož žena začala rodit cestou do hořovické nemocnice. Zachoval si chladnou hlavu a své partnerce v nouzi pomohl, synka odrodil sám přímo v autě - jen s pomocí operátorky záchranné služby.

Požár zámku v Plané - 4
aktualizováno 11.11.
Propadlá střecha

V Plané na Tachovsku hoří zámek! Hasiči bojovali s ohněm celou noc

Celou noc bojovali hasiči s požárem střechy zámku v Plané na Tachovsku. Příčinu zatím vyšetřovatelé neznají, podle místních ale mohli požár založit bezdomovci, kteří v budově často přespávají.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Zásah GIBSu v Rokycanech
aktualizováno 09.11.
masivní akce

Detektivové GIBS zadrželi dva muže, jeden je z cizinecké policie

Zhruba dvě desítky detektivů Generální inspekce bezpečnostních sborů zasahovaly v Rokycanech. Měly zadržet dva muže. Podle informací televize Nova má být jedním z nich příslušník cizinecké policie. Podezřelý je z braní úplatků a předávání policejních informací.

Hasiči zachraňují miminko z auta
aktualizováno 08.11.
Pomohli hasiči

Drama v Plzni! Žena zabouchla v autě miminko i klíče, zamklo se!

Miminko uvězněné v zamčeném autě museli zachraňovat plzeňští hasiči. Na parkovišti před fakultní nemocnicí zabouchla žena auto a klíčky nechala uvnitř. Zásah trval hasičům několik minut a dítěti se naštěstí nic nestalo.

Nehoda - ilustrační foto
05.11.
nehoda v Plzni

Bouračka na kruháči skončila tragédií! Zemřela spolujezdkyně

Vážná dopravní nehoda v Plzni skončila smrtí ženy, která seděla na místě spolujezdce. Řidič utrpěl vážná zranění. Podle prvních informací narazil autem do osvětlení na kruhovém objezdu.

Poničený vlak
aktualizováno 25.10.
rozbil okno

Neznámý vandal házel kameny na vlak. Zranil cestujícího

Policie v Plzni vyšetřuje útok na vlak. Někdo mrštil kamenem na projíždějící osobák, ve kterém cestovalo 25 lidí. Spoj vyjel z Plzně a pokračoval směrem na Prahu. Útočník zasáhl okno jedoucího vlaku a střepy lehce zranily jednoho z cestujících.

Muž se sluchátky a vlak
aktualizováno 25.10.
hledá ho policie

Vandal hodil do okna jedoucího vlaku kámen. Zranil cestujícího!

Dramatické chvíle zažili večer lidé, kteří cestovali vlakem mezi Plzní a Berounem. V Chrástu u Plzně totiž někdo hodil bočním oknem kámen a zranil jednoho cestujícího.

Muž napadl starší paní na ulici
aktualizováno 23.10.
udělal to pro zábavu

Ty stará sv*ně, křičel na ženu. Po útoku letěla dva metry vzduchem!

Otřesný případ vyšetřují v těchto dnech policisté z Plzně. Opilý muž tady napadl 75letou stařenku. Strčil ji tak silně, že letěla dva metry, než dopadla na zem. Nejspíš to udělal pro zábavu.

Miloš Zeman dostal samopal
20.10.
Povedený dárek

Zeman dostal samopal, zásobník má z becherovky! Je na novináře

Prezident Miloš Zeman se pochlubil neobvyklým dárkem, který dostal v Nepomuku. Na závěr cesty po Plzeňském kraji obdržel dřevěnou maketu samopalu s nápisem "na novináře". Zásobník má navíc z lahve od Becherovky.