Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uprchlíci u Plzně
aktualizováno včera 21:18
Pašování lidí

V kamionech vezli řidiči 35 uprchlíků. Soudy rozhodly o vazbě

Soudy v Plzni a Tachově uvalily vazbu na čtyři cizince, kteří přes naše území převáželi do Německa ilegální migranty. Ve dvou kamionech bylo 35 lidí včetně 11 dětí. Policisté je zadrželi v noci z pátku na sobotu na dálnici D5.

Demolice železničního mostu v Plzni
aktualizováno včera 10:55
Nový místo starého

Železniční most v Plzni jde po letech k zemi

Plzeň čeká od dnešního rána "bojové" cvičení. Dopoledne totiž odstartovala demolice jižního železničního mostu u hlavního nádraží. Letitý kovový most má do několika měsíců nahradit most z betonu.

Uprchlíci u Plzně
aktualizováno 18.02.
nelegální uprchlíci

Migrantům útěk na Západ nevyšel. 35 jich zavřeli do táborů v Česku

V neděli večer policisté z Plzeňska rozváželi do táborů pro uprchlíky běžence, které zadrželi v noci na sobotu. Řidiče dvou kamionů, ve kterých se ukrývalo 35 cizinců, včetně 11 dětí, už policie obvinila. Zítra bude soud rozhodovat o tom, zda skončí ve vazbě.

Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Dopravní nehoda - ilustrační
aktualizováno 17.02.
hromadná nehoda

Šest zraněných po srážce u Plzně. V nemocnici skončily i dvě děti!

Tři auta se srazila v sobotu odpoledne na hlavní silnici z Plzně do Klatov za obcí Borovy. Jednu ženu museli záchranáři letecky transportovat do nemocnice, v péči lékařů skončily i dvě děti.

Uprchlíci u Plzně
aktualizováno 17.02.
nelegální migranti

V kamionech se tísnily desítky uprchlíků! Chytili je u Plzně

Desítky nelegálních migrantů objevili plzeňští policisté v pátek večer v návěsech dvou kamionů. Skrývali se mezi zbožím.

Týrané dítě -1
aktualizováno 14.02.
otřesný případ

Pěstounka měla utýrat neteř (2)! Zemřela kvůli strašlivým zraněním

Z týrání a těžkého ublížení na zdraví obvinila policie mladou ženu z Rokycanska, která měla v pěstounské péči dvě malé děti. Náhradní matka měla způsobit vážná zranění dvouleté dívence, která po pár dnech v nemocnici zemřela.

Nehoda záchranářů v Nýřanech
aktualizováno 12.02.
Nehoda v Nýřanech

Řidička nedala přednost, srazila se se záchrankou! Dva zranění

V Nýřanech na Plzeňsku se v pondělí dopoledne srazilo auto záchranářů s jiným vozem. Dva lidé utrpěli středně těžká zranění. Podle prvotních informací nedala řidička osobáku přednost zdravotníkům.

Nemocnice - ilustrační foto
11.02.
Nedělní zásah

V Plzni se tříčlenná rodina otrávila oxidem uhelnatým!

Plzeňští zdravotníci krátce po nedělním poledni vyjížděli do Liliové ulice k ohlášené otravě tříčlenné rodiny. Nejdřív přitom nebylo jasné, jak se muž, žena a dítě otrávili.

Zásah u střední průmyslové školy - 1
aktualizováno 11.02.
Trestní stíhání

Žárlivec, který napadl ve škole těhotnou expřítelkyni, je ve vazbě

Soudce poslal v neděli do vazby jedenadvacetiletého mladíka, který napadl ve čtvrtek přímo ve škole v Plzni svou přítelkyni. Mlátil ji, ačkoliv věděl, že je dívka těhotná. Policisté ho obvinili ze tří trestných činů. Teď mu hrozí, že ve vězení stráví až pět let.

Zásah u střední průmyslové školy - 2
aktualizováno 08.02.
incident v Plzni

Útok ve škole! Žárlivý mladík (21) napadl studentku, byla těhotná

O pořádný poprask se ve čtvrtek na plzeňské střední škole postaral jedenadvacetiletý mladík. Podle policie napadl těhotnou studentku (18), pak vyskočil z okna a dal se na útěk. Spravedlnosti ale dlouho neutíkal. Policisté ho do dvaceti minut dopadli.