Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Onanoval na veřejnosti
včera 17:46
Nepoučitelný požitkář

Nový český rekord?! Muž se před lidmi uspokojuje už 39 let!

Penzi si různí lidé představují různě. Někdo se těší na vnoučata, někdo hodně čte či cestuje. A pak je tu senior z Plzně, jehož "koníčkem" je onanování na veřejnosti. A to už opravdu dlouho.

Strážník zbil opilce
23.04.
Incident v Plzni

Strážník měl pěstí mlátit opilce na nádraží. Teď se zpovídá u soudu

Plzeňský soud začal projednávat případ strážníka, který podle obžaloby loni v květnu nejméně dvanáctkrát udeřil pěstí do obličeje opilého muže na vlakovém nádraží v Plzni a způsobil mu řadu podlitin a zlomeninu pravé očnice.

Cyklista byl po nehodě velmi vážně zraněný
aktualizováno 22.04.
orgány mimo tělo

Drsná nehoda cyklisty: Měl rozpárané břicho, popsal svěděk

S velmi těžkým zraněním skončil cyklista na cyklostezce v Rokycanech. Podle svědka měl muž rozpárané břicho a vyhřezlé orgány.

Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Generální inspekce bezpečnostních sborů
20.04.
nedostatečná kontrola

Policista měl navést kolegu ke zfalšování spisu, vyšetřují ho

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) stíhá šéfa přestupkové agendy policejního ředitelství v Plzni. Podřízeného měl v dubnu loňského roku navést, aby zfalšoval záznam o silniční kontrole.

Rys
aktualizováno 16.04.
plzeňská zoo

Chlapce (5) v zoo pokousal rys, se zraněním skončil v nemocnici

Malého chlapce (5) v neděli pokousal v plzeňské zoologické zahradě rys. Dítě opustilo vyznačenou trasu a zašlo k výběhu, kde skrz plot chtělo zvíře pohladit. Přivolaní záchranáři chlapce na místě ošetřili a převezli do plzeňské Fakultní nemocnice. Zranění ruky není vážné.

Žena, která ukryla miminko v koši, u soudu
16.04.
začal soud

Měla dítě bodat a umlátit paličkou na maso! Mámě nyní hrozí doživotí

Krajský soud v Plzni začal v pondělí projednávat smrt novorozené holčičky. Tu měla po porodu umlátit matka (21), která ji následně schovala do koše na prádlo. Za brutální vraždu může dostat i doživotí.

Soud s matkou
aktualizováno 13.04.
dostala 17 let

Chlapeček zemřel v babyboxu, jeho mámu odsoudili za vraždu!

Za vraždu novorozeného chlapečka si třicetiletá žena z Plzeňska odsedí sedmnáct let. V pátek o tom rozhodl krajský soud. Žena po tajném porodu loni v červenci podle obžaloby způsobila miminku těžká poranění hlavy, pak ho nechala odnést do babyboxu. Chlapec zemřel na následky krvácení do mozku.

Střelba v azylovém domě v Domažlicích - 1
11.04.
střelba v domažlicích

Postřelení policisté už jsou po operaci, chystá se jejich výslech!

Úterní střelbu v azylovém domě v Domažlicích vyšetřuje policie jako dvojnásobný pokus o vraždu. Dvojice postřelených mužů zákona už je po operaci a vyšetřovatelé se je v nejbližší době chystají vyslechnout. Případ však kvůli smrti střelce s největší pravděpodobností odloží.

Městští strážníci v Hradci našli na chodbě polonahou dívku
aktualizováno 11.04.
Pomohli strážníci

Polonahá žena se v centru Plzně oblékala do věcí z popelnic

Hodně netradiční výjezd za sebou mají plzeňští strážníci. Uprostřed noci vyjížděli na křižovatku ulic Táborská a Jablonského, aby se postarali o polonahou mladou ženu.

Střelba v azylovém domě v Domažlicích
aktualizováno 11.04.
nemocný střelec

Muž (34) postřelil dva policisty jejich zbraní! Pak zabil i sebe

V úterý dopoledne se v azylovém domě v Domažlicích odehrál dramatický konflikt. Psychicky nemocný muž (34) tam postřelil dva policisty. Následně obrátil zbraň proti sobě. Záchranářům se ho už nepodařilo zachránit. S největší pravděpodobností střílel ze služební zbraně, kterou vzal policistům.