Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád z okna
05.06.
Neštěstí na Slovensku

Tragédie na sídlišti! Davídek (6) vypadl z okna v 6. patře, nepřežil

Obrovské neštěstí se stalo ve slovenském Komárně. Z okna paneláku vypadl šestiletý Davídek, který se zřejmě opřel o síťku a ta nevydržela. Utrpěl vážná zranění, kterým po převozu do nemocnice podlehl.

Smutné dítě - ilustrační foto
03.05.
Vážná zranění

Marek (4) vypadl z okna v druhém patře. Případ šetří policie

Policisté ze slovenského Bardejova vyšetřují pád čtyřletého chlapce z okna bytu ve druhém patře. Malého Marka našli pod okny bytu ve středu před polednem. Chlapce převezli do nemocnice.

Žena zemřela po pádu z rychlíku. U Berouna zabil vlak 40 ovcí
aktualizováno 12.04.
železniční tragédie

Žena zemřela po pádu z rychlíku. U Berouna zabil vlak 40 ovcí

Policisté i drážní inspektoři vyšetřují tragickou událost na trase mezi Plzní a Nepomukem. Z rychlíku tam za jízdy vypadla žena. Utrpěla velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. U Berouna vlak srazil stádo ovcí.

Prásk.tv píše:

SuperStar 2015: 5. finále - Slepčík: 2. song
čtěte o tématu vypadnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Pád dívenky z vlaku
aktualizováno 16.09.
Musí ho došetřit

Dívka (†2) vypadla z vlaku. Soud případ vrátil státním zástupcům

Vyšetřování neštěstí, při kterém loni v červenci na Olomoucku z vlaku vypadla a zemřela ani ne tříletá dívka, se pravděpodobně protáhne. Soud případ vrátil státnímu zastupitelství. Policisté ze smrti viní dvě pracovnice Českých drah - vlakvedoucí a průvodčí.

Pád z okna
aktualizováno 26.07.
Neštěstí v Bratislavě

Ze 4. patra ubytovny vypadlo miminko! Lékaři bojují o jeho život

Ze čtvrtého patra bratislavské ubytovny vypadlo malé dítě! Asi devítiměsíční miminko záchranáři na místě oživili a převezli do nemocnice. Dítě vypadlo z okna.

Pád dívenky z vlaku
25.07.
Tragédie na Olomoucku

ČD zaplatí rodině za smrt holčičky, která vypadla z vlaku. Omluvily se

České dráhy (ČD) přijaly odpovědnost za pád dvouleté holčičky z vlaku a její smrt. Dívenka před rokem na Olomoucku vypadla z jedoucí soupravy otevřenými dveřmi. Dráhy se na webu omluvily a informovaly, že se s rodinou dohodly na odškodném.

Chlapec vylétl ze skluzavky
aktualizováno 29.05.
Au

Kluk vylétl z tobogánu a spadnul přímo na betonovou plochu!

V Kalifornii se o víkendu otevřel nový velkolepý vodní zábavní park. Ale vypadá to, že bude ještě potřeba vychytat nějaké ty mouchy, aby návštěvníci z tobogánu "nevystupovali" na beton.

Nikola Donéová po návratu z Robinsonova ostrova
aktualizováno 02.05.
dojemné video

Nika se po vypadnutí zhroutila! Příteli poslala srdcervoucí vzkaz

Krátkovlasá kráska Nika z Robinsonova ostrova vypadla už minulý týden a od té doby zaplavuje sociální sítě svými vzpomínkami na drsnou soutěž. Zveřejnila mimo jiné soukromé video z první noci mimo Ostrov a podělila se také o to, co všechno po vypadnutí snědla. A nebylo toho zrovna málo!

Nikola Donéová po návratu z Robinsonova ostrova
27.04.
Robinsonův ostrov

Drsná zpověď Niky po vypadnutí: Byla kostra potažená kůží! FOTO

Reality show Robinsonův ostrov pomalu míří do finále. Ve včerejším díle bylo z Ostrova vyloučeno zatím nejvíc soutěžících. V soutěži definitivně skončil Radovan, Petra, Terka a Niky. A právě poslední jmenovaná se otevřeně rozpovídala o tom, jakým peklem si prošla.

Petra z Robinsonova ostrova
26.04.
Robinsonův ostrov

Petra po vyřazení z Ostrova: Pořád jsem nemocná, bála jsem se smrti!

Z Robinsonova ostrova ve středu definitivně vypadli hned čtyři lidi. Mezi nimi i playmate Petra, která lidem přirostla k srdcí díky své bezelstnosti a dobrosrdečnosti. Jaké měla po vyřazení pocity? A co udělala jako první po návratu do civilizace?