Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Paní Markéta je stará jako Československo
aktualizováno 27.10.
V neděli oslaví stovku

Paní Markéta je stejně stará jako republika! Udržuje ji cvičení

Na den přesně se před 100 lety nezrodilo jen Československo, ale narodila se i paní Markéta Neumanová. Ta tak v neděli oslaví životní jubileum a může se pochlubit tím, že je jediným člověk v republice, který je stejně starý jako samotné Československo.

Madonna koncertovala v pražské O2 areně
16.08.
sexuální symbol

Ze servírky královnou popu a skandálů. Madonna slaví 60 let!

Královna popu Madonna slaví šedesáté narozeniny. Zpěvačka, která píše historii hudby už 36 let. Stejně dlouho plní bulvární plátky svými skandály. Vlastním jménem Madonna Louise Veronica Ciccone začínala jako servírka, dnes je jednou z nejvýraznějších a také nejvlivnějších postav světového showbyznysu.

Lucie Borhyová - 5
aktualizováno 16.04.
Krásná moderátorka

Lucka Borhyová slaví kulaté narozeniny! Co jí popřál Rey?

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová dnes oslavila kulaté narozeniny! Narodila se 16. dubna 1978 a na obrazovkách televize Nova se objevila poprvé v jednadvaceti letech. Za svou kariéru získala mnoho diváckých a televizních ocenění. K narozeninám jí popřáli kolegové z televize Nova i další známé tváře. Spousta krásných vzkazů přišla také od vás diváků.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 1
čtěte o tématu jubileum na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Lucie Borhyová - 1
16.04.
Všechno nejlepší

Lucie Borhyová slaví jubileum. Tohle vzkazuje divákům! VIDEO

Její úsměv znají bez nadsázky všichni v Česku a také velká část obyvatel Slovenska. Lucie Borhyová je bez jakéhokoli přehánění fenomén - do českých obýváků vstupuje už neuvěřitelných 19 let. A právě dnes slaví významné životní jubileum.

Miloš Forman
aktualizováno 18.02.
Miloš Forman

Legendární režisér Forman slaví narozeniny, získal dva Oscary

Nejznámější český režisér Miloš Forman slaví 85.narozeniny. Muž, který natočil slavné filmy, třeba Hoří má panenko, Vlasy nebo Amadeus, žije už dlouhá léta na svém ranči ve Spojených státech a do Česka kvůli zdravotním problémům nejezdí. Forman je držitelem dvou Oscarů za nejlepší režii.

Miloš Zeman a papež František
19.12.
Co mu přeje?

Prezident Zeman poslal dopis papežovi! Pozval ho do Česka

Prezident Miloš Zeman popřál papeži Františkovi ke kulatým narozeninám a zároveň ho pozval na návštěvu do České republiky.

Janžurová dostala ocenění
aktualizováno 19.05.
životní jubileum

Janžurová slaví 75. narozeniny. Tohle jste o ní asi netušili

Jedna z nejslavnějších českých hereček Iva Janžurová slaví významné životní jubileum. Od jejího narození je to dnes na den přesně 75 let. "Janžurka" se za tu dobu vepsala lidem do srdcí především svými komediálními rolemi a bude navždy neodmyslitelně spjata s českým kulturním dědictvím.

Zdeněk Svěrák
28.03.
80. narozeniny

Zdeněk Svěrák slaví kulatiny. Tohle jste o něm nejspíš nevěděli!

Populární český herec, scénárista, dramatik a textař Zdeněk Svěrák slaví v pondělí 28. března své 80. narozeniny. Svěrák patří k nejvýraznějším osobnostem české kultury.

Výročí VW Brouka
aktualizováno 16.02.
jubileum

Brouk slaví 80 let, na svět jich vyjelo přes 21 milionů

Od zahájení masové výroby sjelo z výrobní linky za 80 let více než 21 milionů Brouků. I přes počáteční problémy při výrobě oslavil automobil Volkswagen Beetle malé jubileum . Brouk je legenda, jehož charakteristickou siluetu poznají lidé na celém světě.

Karel IV.
18.01.
jubileum velikána

Česko oslaví 700. narozeniny Karla IV. Bude to stát 71,5 milionu

Česko si letos připomene významné jubileum - 700 let od narození císaře Karla IV. Vláda už se dohodla, že na podporu oslav poskytne nejrůznějším institucím přes 70 milionů korun.