Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Malcolm Applegate
aktualizováno 12.10.
sekýrovala ho

Muž nesnesl svou manželku. 10 let se před ní schovával v lese!

Malcolm Applegate (62) z anglického Birminghamu přestal vycházet ze svou manželkou, protože ho „pořád sekýrovala“. Rozhodl se od ní odejít, aniž by to komukoliv řekl. Zabalil si věci a pěšky vyrazil do Londýna. Deset let schovával v lesích poblíž britské metropole.

Michael Randall
aktualizováno 02.09.
šokující událost

Muž cestoval na pas přítelkyně! Na letišti si nevšimli, že není žena

Michael Randall spěchal na letiště Gatwick v Londýně, letěl do Berlína. Ráno popadl tašku a doklady a opustil svůj domov v Newbury. Ale po přistání v Německu si všiml, že místo svého vzal pas své přítelkyně. Na žádné bezpečnostní kontrole si nikdo nevšiml, že není dlouhovlasá blondýnka.

Ben Davies
08.07.
tragický osud

Muž se jel do Řecka rozloučit se svobodou. Svatby se už nedožil

Mladý muž z Velké Británie si chtěl užít poslední dny předtím, než vstoupí do manželského svazku. S kamarády odcestoval do Řecka, kde se chtěl rozloučit se svobodou. Na dovolené ale utrpěl vážná zranění, kterým podlehl.

Prásk.tv píše:

Kevin Greenfield - 1
čtěte o tématu Angličan na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Zavražděný Zdeněk M.
aktualizováno 05.04.
osvobodili ho!

Kdo je vrah Zdeňka M. z Anglie? Trápí mouchy, točí opilé kamarády

Muž, který řetězem umlátil mladého Čecha, přesvědčil porotu o své nevině. Raymond Sculley ale Zdeňka M. uhodil do hlavy několikrát. Angličan byl navíc údajně agresivní, kamery na ulici hádku zachytily. Zvláštně se chová i v soukromí - jeho videa na portálu Youtube dávají nahlédnout do jeho osobního života.