Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Milostné potíže

Žena se stydí za vagínu ve tvaru hamburgeru a chce to řešit!

Řada žen není spokojená se svým tělem. Stydí se za svá prsa, pozadí nebo stehna. A dokonce i za svou vagínu. Jako žena, jejíž přirození podle jejích vlastních slov připomíná dvoupatrový hamburger.

nejnovější studie

Toto je průměrná délka pánského přirození. Centimetry šly dolů

Čím delší, tím lepší. Nebo ne? O ideální délce pánského přirození se toho napsalo už spoustu, jasnou odpověď ale zatím nikdo nedal. Co se ale objektivně posoudit dá, je jeho průměrná délka.

Muž s nejdelším penisem - 1
Aktualizováno 21.1. 2017 08:32
GALERIE Nemůže mít sex

To není fotomontáž: Mexičanův penis měří půl metru! FOTO

Mexičan se může chlubit největším penisem na světě, sex ale mít nemůže. Zmenšení ale razantně odmítá. Je na svůj úd náležitě hrdý a o rekord nechce přijít. Obrovské přirození ale nemá od přírody, jednoduše si ho "vytahal".

Prásk.tv píše:

Žena s vaginou
čtěte o tématu přirození na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Zvětšování penisu
Aktualizováno 8.12. 2016 13:30
Zázračné ruce?

Kazatel zvětšuje penis na počkání! Stačí krátká modlitba. VIDEO

Lidé, kteří se svěří do péče ghanského biskupa, nepotřebují plastickou operaci. Kazatel tvrdí, že dokáže napravit jakoukoliv vadu. Na internetu se objevilo video, kde údajně pomáhá mužům k většímu penisu a aktivnějším spermiím.

Muže trápí, že má penis velký jako dítě
Aktualizováno 5.9. 2016 13:57
Znetvořený

Mladíka trápí obří penis. Nechodí proto ani do školy. FOTO UVNITŘ

Většina mužů touží po větším penisu. Ale ne všichni. Jeden africký mladík by naopak dal všechno za to, aby se jeho chlouba zmenšila. Klidně i na desetinu současné velikosti.

Překvapivý důvod

Proč mají sochy tak malé penisy? Historici to konečně vysvětlili!

Napadlo to asi každého, kdo někdy navštívil galerii umění. Klasické sochy mužů jsou sice krásné, z pohledu moderní ženy jim ale "něco" chybí. A historici konečně prozradili proč!

Zábavná předpověď

"Tak odsud prší!" Moderátoři se bavili nad tvarem mraku. Co vy?

Lidé se často baví tím, že vymýšlí, co jim připomínají mraky nebo další úkazy na obloze. Někdo vidí ovečky, další lidskou tvář... A některá oblaka prostě vypadají jako mužské přirození.

Tipy odborníků

Pánové, máte rádi svůj penis? Těchto 5 věcí mu nikdy nedělejte!

Životní styl má velký vliv na zdraví organismu. Penis navíc většina mužů považuje za svoji nejkřehčí část, i přesto se péčí o něj příliš nezabývá. Pánové, co ale nedělat, aby byla vaše chlouba co nejdéle ve formě?

Gumová palice
Aktualizováno 14.3. 2016 18:12
kuriózní incident

Muž se na souseda dobýval palicí. Vadilo mu přirození jeho ženy

Kuriózní spor museli řešit strážníci v Ostravě. Došlo při něm i na gumovou palici a ženské přirození. Naštěstí netekla krev.

Kalhotky
Aktualizováno 5.2. 2016 18:13
prolomíme tabu

Hledá se nejlepší jméno pro vaginu. Dámy, jak jí říkáte vy?

Zatímco pro pány není žádný problém své přirození pojmenovat, ženy jsou v tomto ohledu o dost stydlivější. Dámy, ruku na srdce, určitě pro svou vaginu máte nějaký familiární název. Pochlubte se jím a prolomte tabu!