Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Velikost penisu
19.10.
Velikost napříč světem

Unikátní MAPA: Kde na světě mají muži největší a nejmenší penisy?

Ať už na velikosti záleží, nebo ne, statistici dělají svoji práci poctivě. A tak existuje i mapa, ve které jsou zakresleny údaje o délce penisu v jednotlivých zemích světa. Nejlépe jsou na tom muži v jihozápadní Africe, nejhůře v Indii.

Dívka u auta
13.10.
hrozí mu vězení

S penisem v ruce hledal správnou cestu, zvrhlík skončil na policii!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži (40) ze Zlínska, který podle policie jezdil v autě po městě a oslovoval mladé dívky s obnaženým přirozením v ruce. Muž byl už jednou za stejné chování odsouzen.

vagina
12.03.
Milostné potíže

Žena se stydí za vagínu ve tvaru hamburgeru a chce to řešit!

Řada žen není spokojená se svým tělem. Stydí se za svá prsa, pozadí nebo stehna. A dokonce i za svou vagínu. Jako žena, jejíž přirození podle jejích vlastních slov připomíná dvoupatrový hamburger.

Prásk.tv píše:

Co se stane s vagínou
čtěte o tématu přirození na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Velikost penisu
25.01.
nejnovější studie

Toto je průměrná délka pánského přirození. Centimetry šly dolů

Čím delší, tím lepší. Nebo ne? O ideální délce pánského přirození se toho napsalo už spoustu, jasnou odpověď ale zatím nikdo nedal. Co se ale objektivně posoudit dá, je jeho průměrná délka.

Muž s nejdelším penisem - 1
aktualizováno 21.01.
GALERIE Nemůže mít sex

To není fotomontáž: Mexičanův penis měří půl metru! FOTO

Mexičan se může chlubit největším penisem na světě, sex ale mít nemůže. Zmenšení ale razantně odmítá. Je na svůj úd náležitě hrdý a o rekord nechce přijít. Obrovské přirození ale nemá od přírody, jednoduše si ho "vytahal".

Zvětšování penisu
aktualizováno 08.12.
Zázračné ruce?

Kazatel zvětšuje penis na počkání! Stačí krátká modlitba. VIDEO

Lidé, kteří se svěří do péče ghanského biskupa, nepotřebují plastickou operaci. Kazatel tvrdí, že dokáže napravit jakoukoliv vadu. Na internetu se objevilo video, kde údajně pomáhá mužům k většímu penisu a aktivnějším spermiím.

Muže trápí, že má penis velký jako dítě
aktualizováno 05.09.
Znetvořený

Mladíka trápí obří penis. Nechodí proto ani do školy. FOTO UVNITŘ

Většina mužů touží po větším penisu. Ale ne všichni. Jeden africký mladík by naopak dal všechno za to, aby se jeho chlouba zmenšila. Klidně i na desetinu současné velikosti.

Socha Davida
30.07.
Překvapivý důvod

Proč mají sochy tak malé penisy? Historici to konečně vysvětlili!

Napadlo to asi každého, kdo někdy navštívil galerii umění. Klasické sochy mužů jsou sice krásné, z pohledu moderní ženy jim ale "něco" chybí. A historici konečně prozradili proč!

Mrak, který vypadá jako penis
04.06.
Zábavná předpověď

"Tak odsud prší!" Moderátoři se bavili nad tvarem mraku. Co vy?

Lidé se často baví tím, že vymýšlí, co jim připomínají mraky nebo další úkazy na obloze. Někdo vidí ovečky, další lidskou tvář... A některá oblaka prostě vypadají jako mužské přirození.

Penis
28.05.
Tipy odborníků

Pánové, máte rádi svůj penis? Těchto 5 věcí mu nikdy nedělejte!

Životní styl má velký vliv na zdraví organismu. Penis navíc většina mužů považuje za svoji nejkřehčí část, i přesto se péčí o něj příliš nezabývá. Pánové, co ale nedělat, aby byla vaše chlouba co nejdéle ve formě?