Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Kajínek

Kajínek: "Zabíjet za 100 tisíc? Já jsem tehdy jezdil v mercedesu!"

Jiří Kajínek po omilostnění prezidentem Zemanem trvá na tom, že je nevinný a ve vězení seděl přes 20 let neprávem. Po propuštění bude nadále usilovat o obnovení procesu, které mu v předchozích letech soud několikrát zamítl. Promluvil také o svých předchozích zločinech a útěku z Mírova.

Salman Abedi
Aktualizováno 24.5. 2017 12:01
Salman Abedi

PRVNÍ FOTO: Tenhle džihádista vraždil po koncertě v Manchesteru

Na internetu se objevil první snímek džihádisty Salmana Abediho, který se v pondělí večer odpálil po koncertu americké zpěvačky Ariany Grande. Dvaadvacetiletý Brit libyjského původu zabil 22 lidí, mezi nimi byli i děti.

prezidentská milost

Čekání na Kajínka: Blíží se průlom a doručení milosti?

Věznice Rýnovice u Jablonce nad Nisou je v obležení novinářů už pátý den. Nejznámější doživotně odsouzený vězeň Jiří Kajínek čeká na podpis a doručení prezidentské milosti. Ta do věznice zatím nedorazila. Všichni ale očekávají, že by brzy mohl nastat průlom, mluvčí prezidenta totiž svolal na úterý tiskovou konferenci.

Prásk.tv píše:

Magda Żuk - 5
čtěte o tématu vražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Podivná smrt seniorky v Hradečnu na Kladensku
Aktualizováno 22.5. 2017 20:43
Podivná smrt

Stařenku (84) našli v domě mrtvou, její syn skončil v policejní cele!

V obci Hradečno na Kladensku je od pondělního dopoledne velmi živo. V jednom z rodinných domů totiž byla nalezena mrtvá čtyřiaosmdesátiletá žena. Podle prvních informací se mohla stát obětí vraha.

Karel Taube
Aktualizováno 22.5. 2017 20:49
mučení a smrt

Drsná smrt podnikatele u soudu: Měli ho svléknout a štípat kleštěmi

Krajský soud v Hradci Králové dnes začal rozplétat případ mučeného podnikatele Karla Taubeho, jehož tělo se našlo zakopané v lese poblíž Vysokého Mýta. Na lavici obžalovaných usedla trojice údajných únosců. Hlavním organizátorem měl být nespíš jeho blízký známý.

Pokus o vraždu
Aktualizováno 19.5. 2017 14:12
pokus o vraždu

Partnerská hádka se zvrtla. Žena muže pobodala a utekla

Konfliktní soužití partnerské dvojice v Přerově skončilo pokusem o vraždu. Pětačtyřicetiletá žena neunesla neustálé hádky a na svého partnera zaútočila nožem.

Smrt ženy ve Strašnicích - 4
Aktualizováno 18.5. 2017 09:58
Smrt ve Strašnicích

Vražda v Praze: Táta zabil mámu! Babička řekla, co bude s dětmi

Otec dvou dětí je podezřelý z vraždy manželky v rodinném domě v pražských Strašnicích. Podle příbuzných se muž policii k činu hned přiznal. Jedenáctiletá dívka a sedmnáctiletý mladík najednou přišli o oba rodiče. Jejich babička TN.cz řekla, co s nimi bude.

nové okolnosti

Expřítel o smrti Magdy v Egyptě: "Když jsem přijel, byla naživu!"

Polští i egyptští vyšetřovatelé se už více než dva týdny pokoušejí objasnit smrt 27leté Magdy v egyptské Hurghadě. Dívka zemřela za velmi podivných okolností po pádu z okna v nemocnici, její expřítel přiznal, že za ní v Egyptě byl.

Jiří Kájinek, Miloš Zeman
Aktualizováno 17.5. 2017 19:17
Nejznámější vězeň

Od vraždy po milost: Připomeňte si případ Kajínek! ČASOVÁ OSA

Zřejmě ještě tento týden vyjde Jiří Kajínek z vězení jako svobodný člověk. Prezident Miloš Zeman řekl, že mu udělí milost, až se vrátí z návštěvy Číny. Přečtěte si, jak se celý případ od prvního výstřelu až po milost odvíjel.

smrt ve Strašnicích

"Bodal jako šílenec," žena popsala vraždu matky 2 dětí ve Strašnicích

Padesátiletý muž je podezřelý, že minulý pátek zavraždil svou manželku v rodinném domě v pražských Strašnicích. "Zabil jsem svoji ženu," přiznal se podle příbuzných policii ihned po příjezdu. Ti také teď exkluzivně pro TN.cz popsali detaily z celé tragédie. Manželé měli údajně dlouhodobé problémy.