Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pobodání
dnes 10:40
Velká tragédie

Čtrnáctiletý mladík v Rakousku napadl rodiče nožem. Otce ubodal

Mladík napadl s nožem v ruce své rodiče v rakouském městě. Otec bodným zraněním podlehl. Matka přežila, ale je ve vážném stavu v nemocnici. Jejich syn se poté pokusil ublížit i sobě.

Vlak - Ilustrační foto
aktualizováno dnes 11:13
co se stalo?

Tajemná vražda v osobním vlaku z Brna: Cestující vyslýchali do noci

V osobním vlaku na trase z Brna do Adamova se v noci na sobotu stala vražda. U vlaku zasahovaly složky záchranného systému a policie vyslýchala cestující až do jedné hodiny po půlnoci.

Údržbář našel tělo mrtvého muže
aktualizováno včera 13:29
hrozný nález

Záhadná smrt v Plzni: Muž našel ve fontáně tělo s rozbitou hlavou

V sobotu po osmé hodině ráno našel pracovník údržby ve fontáně tělo muže s krvavou ránou na hlavě. Nález na místě vyšetřuje plzeňská policie. Mrtvého museli vylovit hasiči.

Prásk.tv píše:

Sophie Lionnet - 1
čtěte o tématu vražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Vnuk ubodal svou babičku! Důvod nepochopíte
aktualizováno 20.09.
brutální vražda

Vnuk (18) ubodal svou babičku 99 ranami. Soud už vynesl trest

Sedmnáct let vězení za surové ubodání vlastní babičky, které zasadil 99 ran. Takový trest dostal 18tiletý vnuk ubodané ženy. Podle soudu šlo o velmi trýznivý způsob smrti. Původně obžalovanému hrozilo až doživotí, podle znaleckých posudků má ale šanci na nápravu. Rozsudek zatím není pravomocný.

Vyšetřování vraždy Antonína Běly
aktualizováno 19.09.
Antonín Běla

Vražda mafiánského bosse bez trestu? Žalobce navrh zproštění!

Vražda bosse tuzemského podsvětí Antonína Běly z roku 1996 nejspíš nebude potrestána. Státní zástupkyně Danuše Krejčová navrhla, aby soud obžalované Pavla Šrytra a Jána Kaca zprostil obžaloby. Zdůvodnila to tím, že existují pochybnosti o jejich vině.

Dítě zemřelo hlady. Jeho matka na týden odešla!
aktualizováno 18.09.
Kvůli mejdanu

Dítě zemřelo hlady, když matka (17) na týden odešla z domu!

Viktorii Kuznetsove z Ruska hrozí deset let za mřížemi. Sedmnáctiletá matka totiž odešla na týden z domu a nechala své dítě zemřít hlady. Celou dobu chodila po večírcích se svými přáteli.

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
18.09.
smrt Klárky a Moniky

Zemřely na zánět žaludku, tvrdí nové posudky v případu Kramný

Monika a Klárka Kramných možná nezemřely na zásah elektrickým proudem, ale na dehydrataci a zánět žaludku a tenkého střeva. Tvrdí to přednosta Ústavu soudního lékařství a toxikologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze Alexander Pilin. Ten na žádost spolku Šalamoun znovu přezkoumal důkazy v kauze Kramný.

Vražda cizince v Dobřanech, rodina podezřelého prchla
aktualizováno 14.09.
vražda v Dobřanech

Mrtvola u školky: Kamarádi slibují pomstu, rodina podezřelého prchla

Vražda cizince v Dobřanech, kterého našli v pondělí se znetvořeným obličejem za plotem mateřské školky, má další dohru. Kamarádi mrtvého údajně slibují pomstu.

Policie
aktualizováno 13.09.
Plánovali také útěk

Chovanci z ústavu chystali vraždu. Chtěli podříznout vychovatele

Policisté v pondělí obvinili tři chovance výchovného ústavu Hostouň na Domažlicku z pokusu o vraždu! Dva chlapci ve věku 16 let a jeden jejich o rok starší kamarád chtěli zavraždit vychovatele a z ústavu uniknout! Teď je čeká vazba.

Michal Kalášek
aktualizováno 12.09.
Dostal 11 let

Zfetovaný mladík chtěl umlčet spolubydlícího, tak ho uškrtil

11 let vězení dostal u krajského soudu v Pardubicích 24letý Michal Kalášek, který se podle obžaloby na začátku roku na ubytovně v Jevíčku snažil zabít spolubydlícího ještě ve chvíli, kdy policie bouchala na dveře. Udělal to pod vlivem drog, které užívá od svých 16ti let. Soudce mu proto nařídil i ústavní léčení.