Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týraná žena
19.02.
Neuvěřitelné

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!

Je to rok, co Alexandra Šapošníková v soudní síni prosila, aby její partner Oleg Myšadajev nešel do vězení za to, že jí ve výbuchu vzteku uhryzl nos. Teď stojí mladík před soudem znovu - tentokrát za to, že svoji Alexandru brutálně zavraždil.

Vrah ženy před soudem
aktualizováno 19.02.
Otřesný případ

Ženu měl ubodat před jejím synkem, soud mu dal tvrdý trest!

Devatenáct let vězení dostal od krajského soudu v Liberci cizinec, který měl před dvěma lety brutálně zavraždit mladou ženu, navíc před jejím pětiletým synem.

Služební vůz bulharské policie
18.02.
horor v domě

Bulharská policie zatkla muže (25)! Nejspíš zabil celou svou rodinu

Otřesný případ řeší bulharská policie. Pětadvacetiletý muž měl údajně zavraždit svou rodinu sekerou a nechat jejich těla ležet v domě. Podle sousedů trpěl psychickými problémy.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu vražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 17.02.
Rozhovor s prokurátorem

Kuciaka chtěli nejdříve unést! Pak se rozhodli pro vraždu

Slovenský novinář Ján Kuciak měl být původně unesen, poté se ale pachatelé rozhodli pro vraždu. V rozhovoru pro televizi TA3 to řekl generální prokurátor Jaromír Čižnár. Podezřelí by podle něj mohli být obžalováni už v létě.

Mrazák
aktualizováno 17.02.
záhadný případ

Ženu 18 let nikdo neviděl. Pak u její sestry našli v mrazáku mrtvolu

Záhadu jako z thrilleru řeší chorvatská policie. V mrazáku v domě pětačtyřicetileté ženy bylo nalezeno mrtvé ženské tělo. Kriminalisté se domnívají, že patří studentce, která zmizela před téměř 19 lety. Jestli šlo o vraždu, odhalí až pitva.

Megan Kirley
15.02.
Tragický konec

Muž chtěl přítelkyni na Valentýna požádat o ruku. Našel ji mrtvou!

Muž z australského Brisbane našel svoji přítelkyni se střelným zraněním v jejím domě. Okamžitě zavolal pomoc, lékaři už ji ale nedokázali zachránit. Pieter se pak svěřil, že ženu plánoval na Valentýna požádat o ruku.

Usvědčený sériový vrah, maloval portréty svých obětí
14.02.
hororový případ

Sériový vrah namaloval své oběti. Přiznal se až k 90 vraždám!

Policie ve Spojených státech řeší zvláštní případ. Samuel Little, usvědčený sériový vrah, maloval portréty svých obětí. Soud ho před pěti lety obvinil ze tří vražd, jenže podle vyšetřovatelů zřejmě zavraždil až 90 lidí. Nově nalezené důkazy by mohly pomoci případy vyřešit.

Nalezená mrtvola muže u Schwarzenberského kanálu - 7
13.02.
Zapeklitý případ

Zabitého si spletli s figurínou, teď policisté zatkli jeho ženu!

Po necelých třech měsících se českým a německým kriminalistům společnými silami podařilo rozlousknout záhadu mrtvého seniora, jehož tělo leželo u naučné stezky na Šumavě a jehož si turisté nejprve spletli s pohozenou figurínou.

Nález mrtvé ženy a vážně zraněného muže v domku na Tachovsku - 3
aktualizováno 13.02.
Horor na Tachovsku

Muž ležel zakrvácený vedle mrtvé ženy. Teď ho obvinili z vraždy!

Kriminalisté obvinili z vraždy jednatřicetiletého muže, kterého objevili svědci 1. února ve Svinné na Tachovsku vážně zraněného poblíž těla mrtvé šestadvacetileté ženy. Podle policistů muž ženu zabil kvůli sporům v rodině.

Žák ubodal svoji učitelku
aktualizováno 12.02.
běs v bělorusku

Žák (15) zavraždil svoji učitelku a spolužáka. Když je bodal, smál se

Brutální útok se odehrál v pondělí na základní škole v běloruském městě Stoubcy. Patnáctiletý student ubodal svoji učitelku dějepisu. Když se další z žáků pokoušeli pachateli v útoku zabránit, útočník zranil i je. Ve vedlejší třídě pak napadením zezadu usmrtil dalšího studenta.