Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vojačky KLDR na přehlídce v Pchjongjangu
Aktualizováno Dnes 13:50
Výcvik vražedkyň

Kim cvičí tajnou armádu černých vdov. Postaraly se i o jeho bratra?

Nevlastní bratr severokorejského diktátora Kim Čong-una Kim Čong-nam byl v Malajsii zavražděn za záhadných okolností. Mají ho na svědomí agentky vycvičené v tajné akademie pro ženské špiónky?

Podivná smrt

Školačky se nevrátily z výletu. Vrah jejich tělíčka odhodil do křoví

Americkou Indianou otřásla podivná smrt kamarádek. Dívky vyrazily na procházku do přírody po pěší stezce. Po pár hodinách byly jejich mobilní telefony nedostupné. Těla školaček našel pátrací tým o den později. Kriminalisté nemají jedinou stopu a ani motiv brutální vraždy.

Mikeš
Aktualizováno Včera 21:49
Pomozte ho najít!

Neznámý grázl postřelil kocourka. Mikeš v bolestech umíral půl dne

Českolipští kriminalisté pátrají po člověku, který se baví tím, že střílí na zvířata, navíc v obydlené zóně a během dne. Ve čtvrti Svárov teď vypálil několik ran na osmiměsíčního kocoura. Zvíře umíralo na ulici půl dne. Zatím neznámému střelci za to hrozí až dvouleté vězení.

Prásk.tv píše:

Leonne Weeks - 6
čtěte o tématu vražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Video Vysílali to na Facebooku

Brutální útok: Chlapečka (†2) zastřelili v přímém přenosu!

Z velké tragédie se oklepává americké Chicago. Vlna násilností, která město na začátku roku zasáhla, si v úterý vyžádala život teprve dvouletého Lavontaye Whitea. Útočník jej zastřelil v autě, ve kterém cestoval s těhotnou tetou a strýcem. Kvůli násilnostem už v lednu americký prezident Donald Trump pohrozil, že do města vyšle federální jednotky.

Odsouzení vraha

Rodina zmizelého hocha se dočkala spravedlnosti po 38 letech

Rodina chlapce Etana Patza ze Spojených států se po 38 letech dočkala spravedlnosti. Etan beze stopy zmizel ne cestě do školy v roce 1978. Tehdy mu bylo 6 let.

Podezřelý z pokusu o vraždu
Aktualizováno 14.2. 2017 18:03
Originální obhajoba

Bodla se sama a udělala mi kafe, hájí se u soudu obžalovaný muž

Před krajským soudem v Ostravě stanul muž, který podle obžaloby loni v létě v Českém Těšíně bodnul svou družku třikrát dýkou do břicha. Ženu lékaři zachránili. Obviněný ale stále tvrdí, že si to udělala sama a pak mu ještě uvařila kávu.

Kim Čong-nam, Kim Čong-un
Aktualizováno 14.2. 2017 14:43
Byl nepohodlný?

Bratra Kim Čong-una otrávili! Atentátnice ho zabily na letišti

Dvě atentátnice otrávily v malajsijském Kuala Lumpuru staršího bratra korejského diktátora Kim Čong-una. Kim Čong-nam zkolaboval v pondělí na letišti. Zemřel při převozu do nemocnice. Pravděpodobné atentátnice jsou na útěku.

Vražda - ilustrační
Aktualizováno 13.2. 2017 13:22
vražda v brně

Žena, která zabila svoji matku, je zřejmě nepříčetná schizofrenička

Žena, která v pátek zabila svoji dvaasedmdesátiletou matku v Brně-Řečkovicích, nejspíš nebyla příčetná. Podle informací televize Nova se před časem léčila s duševní nemocí a brala léky. S obětí navíc měla neshody.

Karel Taube
Aktualizováno 13.2. 2017 12:49

Drsný a záhadný zároveň příběh podnikatele Karla Taubeho

Budou to dva roky, co zmizel na východě Čech podnikatel Karel Taube.

Vražda zakladatele kampeličky

Tuneláře kampeličky umučili! K soudu jdou kumpáni po 14 letech

Krajský soud v Liberci určil termín hlavního líčení se čtveřicí mužů obviněných z brutální vraždy někdejšího zakladatele První pražské záložny Martina Říhy. Podle vyšetřovatelů ho umučili, když se od něj chtěli dozvědět, kam ukryl ukradené milióny. Dlouho se přitom domnívali, že Říha utekl do Karibiku.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem