Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie vyšetřuje úmrtí - 4
Aktualizováno Včera 20:54
násilné úmrtí

V domku v Havířově zavraždili ženu. Policie zadržela muže

Vraždu ženy v Havířově vyšetřuje od pondělního odpoledne tamní kriminálka. Policie ale zatím nechce detaily o případu uvolnit. Havířovskému deníku pouze potvrdila, že vyšetřuje "násilný trestný čin".

Ubodání
Aktualizováno 22.4. 2017 22:36
Detaily vraždy na Zlínsku

Ubodal partnerku a utekl za přáteli. Krev z rukou umyl v hospodě

Muž, který měl ve čtvrtek ze žárlivosti ubodat svou partnerku a matku svých dětí, byl obviněn z vraždy a převezen do vazební věznice. Muž hned po brutálním činu utekl a na Zlínsku ho pak hledali policisté se samopaly. Nakonec ho dopadli nedaleko místa činu.

Anketa Vydání do USA

Dahlgren si chce odsedět trest v USA. Nemají tam pro něj podmínky

Američan Kevin Dahlgren, který dostal od brněnského krajského soudu doživotí za čtyřnásobnou vraždu svých českých příbuzných, si chce odpykat trest ve Spojených státech. Převozu ale možná zabrání skutečnost, že Američané nemají detenční ústavy, do kterého by podle rozsudku měl Dahlgren putovat, pokud jej soud někdy podmínečně propustí.

Prásk.tv píše:

Janet Jackson - 1
čtěte o tématu vražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Nález těla
Aktualizováno 21.4. 2017 21:28
Zapeklitý případ

Policie: Objasnili jsme vraždu starou 14 let. Jenže to byl omyl

Na poli na Kladensku před 14 lety našli tělo těhotné ženy, kterou někdo uškrtil. Kriminalisté v prosinci 2015 po letech tápání ukázali na konkrétního podezřelého, k němuž je dovedly stopy DNA. Jenže nakonec se ukázalo, že je nejspíš nevinný a skutečný vrah tak dál uniká.

Ubodání
Aktualizováno 21.4. 2017 21:38
Vražda u Kroměříže

Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.

Záhadné úmrtí na schodech herny v Čerčanech u Prahy 2
Aktualizováno 21.4. 2017 21:22
zabili ho?

Podivná smrt v Čerčanech: Mrtvý muž seděl na schodech herny

Podivné úmrtí vyšetřují středočeští policisté. Dosud si nejsou jistí, jak zemřel muž, kterého našli dnes v noci sedět mrtvého na schodech herny v Čerčanech u Prahy.

Vražda - ilustrační
Aktualizováno 20.4. 2017 13:53
záhadné úmrtí

Muž přivezl pobodaného cizince do nemocnice. Zranění nepřežil

Kriminalisté vyšetřují v Ostrově na Karlovarsku smrt muže. Ve středu po osmé hodině večer ho jeho známý přivezl pobodaného do místní nemocnice. Lékaři oběti už ale nedokázali pomoci. Patrně jde o vraždu.

Vrah kluka z mléka byl potrestán
Aktualizováno 20.4. 2017 14:46
známý případ

"Jeho tělo jsem vyhodil do smetí," přiznal se vrah po 38 letech

Zmizení Etana Patze bylo jednou z největších záhad americké kriminalistiky. Šestiletý chlapec se beze stopy ztratil před 38 lety při cestě do školy. Zničená rodina dlouhé roky nevěděla, co se milovanému synovi stalo a už ani nevěřili, že se to někdy dozví. Případ je však nyní uzavřen a vrah ve vězení.

Podezřelý z vraždy Dominika
Aktualizováno 19.4. 2017 21:12
zatkli podezřelého

Vzlykající mladík soud nedojal, za vraždu Dominika mu hrozí 18 let!

Ústečtí kriminalisté podali návrh na vazební stíhání 20letého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Varnsdorfu. Soud o vazbě rozhodl velmi rychle. Obviněný měl ubodat o rok mladšího známého - motivem měla být hádka kvůli přítelkyni.

teror v USA

Šílený střelec zabil v Kalifornii tři lidi, při tom volal: „Alláhu akbar!"

Řádění šíleného střelce ochromilo v úterý ráno (večer středoevropského času) život v centru města Fresno v Kalifornii. Devětatřicetiletý Kori Ali Muhammad vypálil během minuty 16 ran a zabil tři muže. Krátce poté ho policisté dopadli.