Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Matěj Brodský
29.10.
Děkuje záchranářům

Matějovi funguje srdce obráceně! Podruhé přežil vlastní smrt

Jako o zázraku mluví záchranáři ze středních Čech o zákroku na pacientovi, který byl v době jejich příjezdu v klinické smrti. Mladý muž totiž trpí velmi vzácnou srdeční vadou.

Chlapec přežil klinickou smrt
14.11.
zázračné uzdravení

Mladík popsal klinickou smrt: Viděl jsem Ježíše, mluvil se mnou!

Zack Clements (17) z Texasu spadl v tělocvičně a vážně se zranil. Lékaři se ho snažili oživit, ale po 20 minutách byli nuceni prohlásit ho za mrtvého. Jeho srdeční impuls ale nečekaně naskočil. Mladík tvrdí, že ho zachránil sám Ježíš Kristus, který k němu promluvil.

Pobodaná Češka
aktualizováno 26.07.
nezvratný stav

Konec naděje: Češka napadená v Egyptě je ve stavu klinické smrti!

Stav Češky po útoku teroristy v egyptské Hurghadě je po posledních vyšetřeních podle lékařů nezvratný. Podle výsledků CT vyšetření, které proběhlo ve středu dopoledne, egyptští lékaři konstatovali, že mozek pobodané pacientky prakticky není zásobován krví a žena je ve stavu klinické smrti.

Prásk.tv píše:

Zack Clements - 1
čtěte o tématu klinická smrt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Operace
26.01.
Jaké to je?

Mluvila jsem s Bohem: Žena popsala život po smrti!

Existuje život po smrti? Na tuto palčivou otázku se lidstvo snaží najít odpověď odnepaměti. A jednu odpověď nabízí Barbara Bartolomeová - podle ní Bůh rozhodně existuje. Dokonce s ním prý mluvila.

Klinická smrt
aktualizováno 27.02.
Osobní zpověď

Jaké to je být mrtvý: Mladík (22) popsal, jak vypadá život po smrti!

Světlo na konci tunelu nebo prostě jen hluboký spánek? Co se vlastně s člověkem děje, když prakticky přestane existovat? Sasha Eliasson ze Švédska prodělal klinickou smrt hned dvakrát a rozhodl se promluvit o tom, jaké to skutečně je zemřít.