Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čapí hnízdo
aktualizováno 10.05.
milionová kauza

Do měsíce vraťte dotaci na Čapí hnízdo, vyzval úřad jeho majitele

Nástupnická společnost původního příjemce dotace na projekt Čapí hnízdo by měla dobrovolně vrátit dotaci. Vyzval ji k tomu Úřad Regionální rady regionu Střední Čechy (ROP), který to ve čtvrtek oznámil v tiskové zprávě.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
aktualizováno 29.04.
Vyšetřovací verze

Motiv dvojnásobné vraždy u Ústí? Chatař prý tvrdil, že zdědí miliony!

Případ dvojnásobné vraždy v zahrádkářské kolonii na Ústecku šokoval na začátku roku Česko. Pachatel měl zabít manžele, kteří v chatce žili se svými dětmi, poté se zastřelil. Policie dopadla jeho komplice, podle nějž měly být v chatě miliony. A mohly o nich mluvit samy oběti.

Muž se psem
15.02.
Kde je vzal?

Muž žebral o peníze na autobus, po kapsách měl 15,5 milionu!

Policie ve švédské Uppsale vyšetřují zvláštní případ. Muž žebral na zastávce o peníze na autobus a když mu lidé žádné nedali, začal být agresivní. Jenže přivolaní policisté zjistili, že měl žebrák kapsy nacpané bankovkami.

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu miliony na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Studentka prodává své panenství - 1
17.01.
ambiciózní plán

Nicole (18) chce za své panenství miliony. Důvod je ale ušlechtilý

Italská modelka známá jako Nicole (18) se rozhodla, že prodá své panenství online. Cenu si nastavila v přepočtu na více než 25 milionů korun. Peníze by ráda použila na studium v Británii a domek pro své rodiče.

Vratislav Mynář - SPOZ
aktualizováno 05.01.
má miliony

Kancléř prezidenta Mynář přiznal svůj majetek. Bránil se tomu 5 let

Těsně před koncem funkčního období prezidenta Miloše Zemana přiznal jeho kancléř Vratislav Mynář svůj majetek. Zákonné povinnosti se vedoucí prezidentovy kanceláře vyhýbal téměř pět let. Webu iDnes.cz teď přiznal miliony korun na účtě i vlastnictví více než stovky pozemků.

Ryan vydělává miliony
13.12.
Malý boháč

Chlapeček (6) vydělává miliony ročně! Díky tomu, co dělal každý

Šestiletý chlapeček vydělává miliony dolarů ročně tím, že si hraje s nejnovějšími hračkami a pochutnává si na sladkostech. Zní to jako sen, ale jde o reálný příběh.

Diamant míru
aktualizováno 05.12.
kámen míru

Tento diamant zachrání život celé vesnici! Prodal se za obří sumu

V New Yorku se v pondělí vydražil jeden z největších neopracovaných diamantů světa - a to za úctyhodných 6,5 milionu dolarů (140 milionů korun). Takzvaný "Diamant míru" má spasit vesnici v Sierra Leone, kde se našel.

František Procházka - lupič století
01.12.
František Procházka

Deset let od loupeže století: Přišel si na půl miliardy, možná už nežije!

V pátek uplynulo přesně deset let od takzvané loupeže století. Zaměstnanec bezpečnostní agentury František Procházka měl tehdy v pražské pobočce firmy ukrást rekordních 540 milionů korun. Pak se po něm slehla zem. Spekuluje se, že by mohl být v Karibiku, ale také se objevily zprávy, že je dávno po smrti.

Majitel ztracených peněz
aktualizováno 06.11.
kauza ze Slovenska

Batoh s miliony se vrátil majiteli. Nálezce odměnu nedostal

Případ pohozeného batohu s 300 tisíci eury, který našel pracovník benzinové pumpy v polovině letních prázdnin u obce Štrba, má překvapivý konec. Batoh i s obsahem patřil bývalému řediteli slovenských železnic Štefanovi Hlinkovi. Policie začala peníze prošetřovat. Dosud však neprokázala, že by peníze pocházely z nelegální činnosti. Přesto se mladík, který batoh s hotovostí našel, nálezného prozatím nedočkal.

Tomio Okamura
aktualizováno 25.10.
střet zájmů?

Okamurovi chybí v majetkovém přiznání 15 milionů! VYJÁDŘENÍ

Předseda SPD Tomio Okamura má v majetkovém přiznání za loňský rok pořádné mezery. Loni za deset milionů korun prodal byt na pražských Vinohradech, který ale nepřiznal - stejně jako bankovní úvěr až pět milionů korun. Na nesrovnalosti upozornila Mladá fronta DNES. Sám Okamura odmítá, že by úmyslně prodej zamlčel.