Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sršeň
16.09.
Nečekaný útok

Běžci při závodu šlápli do sršního hnízda. Neutekli, 18 zraněných!

Na závodníky v Polsku zaútočil roj sršňů. Zraněno bylo celkem 18 lidí, včetně jednoho dítěte. Zraněným na místě pomáhali hasiči i záchranáři. Závodu se zúčastnilo 115 lidí.

Dětské hřiště - ilustrační foto - 1
aktualizováno 12.09.
horor v polsku

Děti se pohádaly na hřišti. Kluk (10) pobodal kamaráda nožem

Opravdu nevídaný incident se stal v Polsku v městečku Glowno nedaleko Lodže. Na pískovišti před domem si hrály tři děti ve věku 5,8 a 10 let.

Nehoda autoškoly v Polsku
29.08.
Tragédie v Polsku

Smrti v autoškole se dalo zabránit! Komisař dívce nepomohl a utekl

Dalo se smrti 18leté Angeliky zabránit? Dívka zemřela při zkoušce v autoškole, když vůz na přejezdu smetl vlak. Komisař stihl vystoupit a snažil se vlak zastavit, to se ale nepovedlo. Vyšetřování přitom ukázalo, že mohl Angeliku zachránit.

Prásk.tv píše:

Nákladní vůz s čokoládou - 6
čtěte o tématu Polsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mystérium BROMPTON – aneb cesta kultovní anglické skládačky až k mistrovství světa a lokálnímu šampionátu 22. 9. 2018 Cyklosféra Břeclav

Technických vynálezů a speciálních jízdních kol spatřilo světlo světa mnoho, nicméně jen málokterý se ujal a dočkal masového použití.

Dvouleté dítě strčili do pračky. Matka si ho fotila s cigaretou.
26.08.
Týrání dítěte

Místo hlídání zavřeli dítě (2) do pračky! Smáli se a natáčeli si ho

Dva mladíci v Polsku zavřeli do pračky dvouleté dítě, které hlídali. Plačícího chlapečka si přitom natáčeli a smáli se. Matka tvrdí, že o ničem nevěděla, podle svědků však dítě zanedbávala, a dokonce u ní byla nalezena fotografie, kde dítěti dává cigaretu.

Znásilněná žena
17.08.
lékař obviněn

Gynekolog měl znásilňovat své pacientky! Policie ho zatkla

Ze znásilnění čtyř svých pacientek je obviněn polský gynekolog ze Zabrze. K sexuálnímu zneužívání mělo docházet v letech 2016 až 2018. O případu informoval polský portál Polsat News.

Vlny smetly dítě
aktualizováno 14.08.
tragédie v polsku

Mořské vlny semlely sourozence, ze tří dětí přežilo jen nejstarší (14)!

S obrovskou ztrátou se musí vyrovnávat žena, která si nedaleko polského letoviska Darlowo odběhla na toaletu a jen na chvíli nechala své tři děti bez dozoru. Sourozenci totiž využili její nepřítomnosti k tomu, aby se šli i přes zákaz vykoupat do moře. Smetly je ale vlny, zachránit se podařilo pouze nejstaršího syna (14).

Tuleň
12.08.
Krutý zločin

Tulenici Helenku ubil neznámý pachatel baseballovou pálkou!

Tragický osud postihl malého tuleně, kterého na jaře vypustili z polské záchranné stanice ve městě Hel na svobodu. Té si však dlouho neužil. Během cesty ho připravil o život neznámý pachatel baseballovou pálkou. Polská policie hledá svědky.

V Baltském moři zakázali koupání
aktualizováno 27.07.
hrozí nebezpečí

Pohroma pro turisty: V našem nejbližším moři zakázali koupání!

Na více než padesátce pláží u Baltského moře zakázali koupání. V důsledku horkého počasí se tady v nezvykle teplé vodě rozmnožily sinice.

Falšovaná masová konzerva - 1
aktualizováno 25.07.
falšovaná potravina

Kaufland prodával kuřecí konzervu téměř bez masa! Nemáte ji doma?

Další konzervu z Polska, ve které bylo méně masa, než výrobce avizoval, objevili inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI). Prodávali ji v Kauflandu.

Převrácený raft na Dunajci - 3
aktualizováno 22.07.
Drama na vodě

Čechům se na Dunajci převrátil raft! Zasahovali Slováci i Poláci

Čtyři Češi způsobili poprask na slovenské i polské straně Dunajce. V rozbouřené vodě se jim převrátil raft, z vln se nedokázali sami dostat. Jejich zoufalé volání naštěstí zaslechla pracovnice infocentra, která přivolala záchranáře.