Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

smrt v mlékojedech

Tereza (18) skočila pod vlak, matka řekla proč! Nikdo jí nechtěl pomoci

Osmnáctiletá dívka spáchala ve středu sebevraždu skokem pod vlak u obce Mlékojedy. Tereza trpěla nevyléčitelnou nemocí, kvůli které postupně ztrácela zrak. Podle rodiny se její psychický stav zhoršil kvůli událostem z posledních týdnů. Matka Vlaďka své dceři chtěla pomoci, ale měla omezené možnosti. Studentka už byla totiž dospělá.

Policie v lese
Aktualizováno 26.5. 2016 15:13
Neznal své jméno

Policie našla u Veselí zmateného muže. Poznala ho přítelkyně

Jihočeští kriminalisté už vědí, kdo je muž, kterého našli v pískovně u Veselí nad Lužnicí. Na základě zveřejněných fotografií ho poznali svědci a policisté už vyrozuměli jeho příbuzné.

Prince
Aktualizováno 28.4. 2016 15:31
galerie nové skutečnosti

Nebyla to chřipka! Princi týden před smrtí určili děsivou diagnózu

Legendárního zpěváka Prince zřejmě nezabila obyčejná chřipka, ale smrtelná nemoc, kterou mu lékaři diagnostikovali týden před smrtí - AIDS. Zpěvákův život se obrátil naruby, nemohl ani pořádně spát, popsal člověk, který byl s Princem v úzkém kontaktu.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Miloslav Ransdorf a Peter Guzmický vysvětlují švýcarskou kauzu - 9
Aktualizováno 4.2. 2016 20:46
velké odhalení

Švýcaři poprvé promluvili: Řekli, jak to bylo s léky pro Ransdorfa!

Švýcarská policie se tvrdě ohradila proti nařčení vdovy po komunistickém europoslanci Miloslavu Ransdorfovi, která si stěžovala na nedostatečnou lékařskou péči pro svého manžela. Podle curyšského mluvčího policie nepochybila. Ransdorf byl prý uznán schopným vazby a ve věznici byl po celou dobu pod dohledem lékaře.

Francouzská zásahovka
Aktualizováno 28.11. 2015 13:29
Svoboda za bezpečnost

Výjimečný stav: Francie poruší konvenci o lidských právech

Francie bude po dobu výjimečného stavu, který byl v zemi vyhlášen po teroristických útocích ze 13. listopadu, porušovat Evropskou konvenci o lidských právech. Země už informovala Radu Evropy.