Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Troy George Skinner
28.06.
Zločin

Mladík letěl přes půl světa za svou milou. Její matka ho postřelila

Třináct a půl tisíce kilometrů urazil minulý pátek pětadvacetiletý Troy George Skinner z Nového Zélandu, aby si vyrovnal účty s 14letou Američankou, se kterou se seznámil přes internet. Když se chtěl vloupat do domu, ve kterém dívka se svými rodiči bydlela, její matka ho postřelila.

Matka dívky, která zemřela na Orlíku
10.06.
Nehoda na Orlíku

Matka Simony rok od soudu: "Odškodné nemáme, jen utrpení!"

Rodina Simony, která zemřela po nehodě na Orlíku, ještě od viníka neviděla ani korunu. Řidič vodního skútru, který narazil do pramice se Simonou a jejím přítelem, měl z nařízení soudu zaplatit 600 tisíc otci a 800 tisíc matce zemřelé dívky.

Jiří Paroubek a Gabriela Kalábková
17.07.
je před rozvodem

Jiří Paroubek si užívá dovolenou s brunetkou! Nový vztah ale popírá

Bývalý premiér Jiří Paroubek si užívá dovolenou v Saint-Tropez. Fotograf zachytil bývalého předsedu ČSSD ruku v ruce s Gabrielou Kalábkovou, která mu před více než deseti lety organizovala program v kanceláři premiéra. Vznikly tak spekulace, zda si nenašel přítelkyni. To Paroubek popírá.

Prásk.tv píše:

Amber Heard - 3
čtěte o tématu vyrovnání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
25.05.
brutální násilí

Děti ubily v Jihlavě plameňáka, ZOO se s rodiči konečně dohodla

Případ tří malých chlapců, kteří na začátku března surově umlátili v jihlavské zoologické zahradě plameňáka, spěje k mimosoudnímu vyrovnání. Rodiče chlapců se domluvili s vedením zahrady na výši splátek za ubité zvíře.

Vršovice - Gruzínská ulice - 12
aktualizováno 13.02.
evropský soud

Majitelé domů vyhráli! Česko jim doplatí miliony za regulaci nájmů

Česko musí zaplatit dohromady zhruba 2,19 milionu korun (81.000 eur) třem stěžovatelům, kteří u Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) tvrdili, že země regulací nájemného porušila jejich práva. Vyplývá to z informací zveřejněných na internetových stránkách soudu.

Ruprechtický špičák
aktualizováno 17.12.
Územní vyrovnání

České území darujeme Polsku! Vláda chce odevzdat 121 hektarů

Ministerstvo vnitra navrhuje vydat Polsku v rámci vyrovnání územního dluhu více než 121 hektarů v Libereckém kraji. Obce i kraj protestují. Zhruba 49 hektarů už vláda v minulosti schválila, teď přišel návrh na dalších více než 72 hektarů.

Řád maltézských rytířů
aktualizováno 30.11.
majetkové vyrovnání

Škola nebude! Pozemky v Praze připadnou maltézským rytířům

Řád maltézských rytířů požádal v rámci majetkového vyrovnání o 180 hektarů v pražských čtvrtích Březiněves a Ďáblice. Část pozemků řádu stát vydal - a to včetně plochy, kde měla být původně školka a škola.