Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej Novotný - 4
13.03.
Robinsonův ostrov

Nestydatá Robinsonka? Moderátor Ondra si všiml ruky v kalhotkách

Soutěž o imunitu v pondělním díle Robinsonova ostrova znovu ovládl kmen Manobo. Členové Kalingy tak budou opět muset rozhodnout, koho na kmenové radě pošlou domů. Někteří tak rovnou začali přehodnocovat svá spojenectví.

Jihočeský kraj - podpis prohlášení o budoucí spolupráci
aktualizováno 26.04.
vedení kraje

Jihočeský kraj má nové vedení. Hejtmana Zimolu nahradí Stráská

Zástupci ČSSD, uskupení Pro Jižní Čechy, KDU-ČSL a hnutí Jihočeši 2012 dnes podepsali koaliční dohodu. Subjekty budou vládnout kraji s těsnou většinou zastupitelů, v součtu jich mají 28 z 55. Novou hejtmankou se stane Ivana Stráská (ČSSD). Ve čtvrtek na mimořádné schůzi zastupitelstva nahradí v čele kraje svého stranického kolegu Jiřího Zimolu, který ohlásil, že na místo hejtmana rezignuje.

NATO
29.03.
29. člen

Do NATO vstoupí nová země! Jde o první rozšíření po osmi letech

Severoatlantická aliance bude mít nového člena! Tím by se měla stát Černá Hora, kterou drtivou většinou hlasů v úterý přijal americký Senát. Půjde o první rozšíření NATO od roku 2009, kdy do organizace vstoupily Albánie a Chorvatsko.

Prásk.tv píše:

Divergence
čtěte o tématu aliance na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

divergence-aliance
aktualizováno 09.03.
Fascinující trailer

Třetí díl úspěšné Série Divergence: Aliance jde do kin

Děj dobrodružného sci-fi filmu Série Divergence: Aliance, nabitého impozantními akčními scénami, pozoruhodnými záběry a nečekanými zvraty, sleduje dosud nejúžasnější dobrodružství Tris, „Čtyřky“ a jejich druhů poté, co se jim podaří utéct z Chicaga.

Arabská armáda
aktualizováno 15.12.
34 států

NOVÁ HROZBA PRO ISIS: Arabské země tvoří koalici proti terorismu

Arabské země odpovídají na rostoucí hrozbu Islámského státu. Saudská Arábie zveřejnila informace o zformování vojenské koalice pro boj proti terorismu, jejímiž členy je 34 zemí, uvedla agentura SPA. Cílem koalice nejsou jen vojenské operace, ale také vytvoření funkčních mechanismů pro včasné potírání terorismu.

Vojáci
02.12.
rozšiřování NATO

NATO přibere do aliance Černou Horu. Rusko kvůli tomu zuří!

Ministři zahraničí zemí Severoatlantické aliance jednomyslně vyzvali Černou Horu k jednání o vstupu do této organizace. Tato balkánská země by se tak měla stát 29. členem aliance.