Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Saman Gunan položil za záchranu chlapců život
aktualizováno 11.07.
záchrana v Thajsku

Lidé truchlí pro padlého hrdinu, za záchranu chlapců položil život!

Potápěči, kteří se podíleli na záchraně dvanácti chlapců a jejich trenéra z komplexu jeskyní v Thajsku, jsou oslavováni jako hrdinové. Globální spolupráce nakonec vedla k ohromnému úspěchu, kdy se naděje změnila ve skutečnost a všechny se podařilo dostat v pořádku ven. Bohužel celá operace má i stinnou stránku, jeden z potápěčů položil svůj život.

Thajské děti uvízlé v jeskyni
07.07.
Záchrana v Thajsku

Chlapci z jeskyně napsali po dvou týdnech domů. Tohle vzkazují!

Malí fotbalisté, kteří jsou spolu s trenérem uvězněni v jeskyni v Thajsku, poprvé komunikovali s rodiči. Domů poslali několik dopisů, telefonické spojení se nepodařilo. Ani po dvou týdnech neztrácejí optimismus a smysl pro humor.

GIBS
aktualizováno 15.08.
zneužití databáze

Skandál policie: Šéf vyšetřovatelů v tržnici Sapa si jel vlastní kšefty

Velký skandál se řeší u pražské policie. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zadržela vedoucího policejního týmu Regulátor, který se zaměřuje na trestnou činnost v tržnici Sapa. Místo chytání zločinců prý vydělával na organizaci poznávacích prohlídek areálu pro veřejnost. Navíc měl nezákonně získávat informace z policejní databáze. V poutech skončil i jeden z jeho podřízených.

Prásk.tv píše:

Scott Baldwin
čtěte o tématu tým na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

útok v resortu v Hurghadě
aktualizováno 25.07.
zdravotní stav

Stav pobodané Češky je stále velmi vážný! Míří za ní tým lékařů

Stav zraněné Češky, kterou pobodal v turistickém centru v Hurghadě egyptský útočník, je stále velmi špatný. Původně měl za Češkou odcestovat specialista, nakonec ale do Káhiry odletěl celý lékařský tým, aby posoudil, jestli bude možné ji převézt zpět do České republiky.

Zřícené letadlo
aktualizováno 30.11.
SLEDUJEME Letecké neštěstí

V Kolumbii se zřítilo letadlo s fotbalisty. Zemřelo 71 lidí, 6 přežilo

V Kolumbii spadlo brazilské letadlo s fotbalovým týmem. Podle nejnovější bilance má neštěstí 71 obětí a 6 přeživších. Pilot hlásil před pádem problémy s elektřinou, vyšetřovatelé už našli černé skříňky.

S přáteli
06.10.
Podivný název

Ostuda! Dětský tým si dal jméno po smrtícím plynu Cyklonu B

Pořádnou ostudu si uřízli organizátoři dětského turnaje v přehazované v Praze. Jeden z hrajících týmů se totiž jmenoval Cyklon B - tedy stejně jako plyn, který nacisté používali v koncentračních táborech k hromadnému vraždění.

Masterchef - Lucie
aktualizováno 25.08.
pokrytectví

Nechutné intriky v MasterChefovi! Kapitánka se zachovala jako sketa

Ve včerejším dílu kuchařské show MasterChef Česko si soutěžící poprvé vyzkoušeli týmovou výzvu. Uvařit měli pro legendární skupinu Olympic. Jenže pořad, který by měl být primárně kulinářský, se zvrhnul v nechutnou hru plnou taktiky a intrik.