Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tropická bouře Pabuk - 4
aktualizováno 05.01.
tropická deprese

Tropická bouře Pabuk v Thajsku slábne, varování ale stále platí

Tropická bouře Pabuk udeřila v pátek na thajské pobřeží a postupně zeslábla na tlakovou níži, i přesto stále platí varování před velkým množstvím srážek, což může způsobit bleskové povodně. Bouře si podle dostupných informací vyžádala zatím jeden lidský život.

Tropická bouře Pabuk - 3
aktualizováno 04.01.
velká opatření

Tropická bouře Pabuk udeřila na Thajsko, nejméně jeden mrtvý

Na východní pobřeží Thajska udeřila v pátek po poledni místního času tropická bouře Pabuk. Z místa úřady evakuovaly tisíce lidí. Jelikož vrcholí turistická sezóna, je na místě i několik tisíc Čechů. Bouře by měla zasáhnout i oblíbená letoviska. Živel už stál život nejméně jednoho člověka.

Požár dílny v Brně-Žabovřeskách - 4
11.12.
Noční požár

Hořící dílnu hasily tři jednotky hasičů! Škody jdou do milionů

Noční požár dílny v Brně-Žabovřeskách v Jihomoravském kraji zaměstnal několik jednotek hasičů. Příčina požáru zatím není známá. Škoda byla vyčíslena na tři miliony korun.

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Zemětřesení na Aljašce - 1
01.12.
foto a video

Potrhané dálnice, zničené domy! Aljaška sčítá škody po otřesech

V pátek zasáhlo Aljašku zemětřesení o sedmém stupni Richterovy škály. Zemi hrozila také vlna tsunami, která se naštěstí neobjevila. Zemětřesení však napáchalo obrovské škody. Ničilo silnice, domy a lidé byli několik hodin bez proudu. Musel být také přerušen provoz na místním letišti.

Medvěd zabíjí ovce na Valašsku
aktualizováno 28.11.
Medvědí návrat?

Přelstil huňáč lovce? Jen odvezli klec, v lese se objevil medvěd

Vrátil se na Zlínsko lstivý huňáč, který unikal odchytu? Na internetu se ve středu objevily nové snímky mladého medvěda. Podle odborníků ale není zatím jisté, že je to ten stejný.

Vlny smetly hotel na Kanárských ostrovech
aktualizováno 19.11.
šílené video

Peklo v dovolenkovém ráji: Obří vlny smetly hotel, měřily 12 metrů

Oblíbené dovolenkové místo zdevastovalo extrémní počasí. Ostrov Tenerife, kam každoročně vyráží i spousta Čechů, zasáhly obří vlny. Ty byly mnohdy vyšší než třípatrový dům. Poničily balkony na jednom z hotelů, desítky lidí musely být evakuovány.

Škody po vichřici Fabienne
03.11.
Větrný týden

Bouře Vaia napáchala škody za stamiliony! Orkán ochromil ČR

Pojišťovny začaly sčítat škody po bouři Vaia, která se tento týden prohnala Českem. Jdou do stamilionů korun, ale jsou to zatím jen odhady. Nejhorší situace byla v noci na úterý, kdy bylo bez proudu 60 tisíc domácností a hasiči museli vyjíždět ke stovkám událostí.

Následky hurikánu Michael Florida 2018 - 1
16.10.
Přírodní katastrofa

Počet obětí hurikánu Michael stále stoupá. Úřady hlásí 20 mrtvých

Týden po hurikánu Michael, který udeřil na Floridě, našli záchranáři další oběť. Psi objevili ve městě Mexico Beach tělo muže. Počet obětí tak stoupl na dvacet. Hurikán na Floridě napáchal obrovské škody, někteří nemohou stále do svých domovů.

Povodně ve Francii
16.10.
Přírodní katastrofa

Francie sčítá škody po povodních. Macron navštívil vyplavená místa

Francie sčítá škody po ničivých bleskových povodních, které se v noci na pondělí přehnaly přes region Aude na jihu země. Nejméně třináct lidí přišlo o život. Tisíce domácností byly bez proudu, elektřinu se už ale na většině míst podařilo obnovit. Do záchranných operací se zapojily stovky hasičů.

Následky hurikánu Michael Florida 2018 - 1
13.10.
Michael udeřil

Záchranáři nachází další mrtvé! Hurikán v USA si vyžádal 17 životů

Jihovýchod Spojených států odstraňuje škody, které napáchal hurikánu Michael. Záchranáři, kterých je v terénu asi 1700, stále nacházejí mrtvé. Počet obětí se už vyšplhal na 17. Nejvíce mrtvých je na Floridě. Oblasti, kterými se přehnal, stále sužují výpadky proudu.