Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Erika Jennings
28.01.
šťastný konec

Trpěla anorexií. Pak k ní promluvil bůh a změnila se k nepoznání

Erika Jenningsová (25) ze západní Virginie bojovala s anorexií po sedm let. Zhubla na neuvěřitelných 38 kilogramů a málem zemřela. Když bezvládně ležela na podlaze, bůh jí prý sdělil, že má začít milovat svoje tělo. A tak se proměnila k nepoznání.

Nejkrásnější tělo světa - 3
14.12.
foto uvnitř prestižní soutěž

Podívejte se na nejhezčí mužské tělo světa, titul patří Michalovi!

Nejenže má nejhezčí tělo, ale ukořistil i čtvrtou příčku v soutěži nejkrásnější muž světa. Řeč je o Michalu Gajdošechovi (27) ze Slovenska, který na začátku prosince zazářil na prestižní světové show v Polsku.

Kambodžský farmář chová superprasata
aktualizováno 30.09.
genetická modifikace

Prasata jako Hulk: Farmář vyšlechtil zvířata s obřími svaly

Kambodžský farmář se na sociálních sítích chlubí svými superprasaty, která jsou podle portálu Mirror výsledkem genetické modifikace. Zvířata na sobě mají zhruba dvojnásobek svalové hmoty než běžná prasata, některá mají obří varlata, zatímco jiná mají problém se vůbec pohybovat. Proti chovu se ozývají ochránci zvířat.

Prásk.tv píše:

Petr Žilev - 1
čtěte o tématu svaly na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Terri Keith - 1
27.09.
hazadr se zdravím

Zhubla příliš rychle a zůstala němá na deset měsíců

Terri Keithová (30) z Belfastu se léta potýkala s obezitou. Když se konečně rozhodla něco změnit, podařilo se jí zhubnout z velikosti 16 na velikost 6. A to za pouhých deset měsíců. Tím však uvedla svoje tělo do šoku a na několik měsíců zůstala němá.

Orgasmus - 2
24.07.
Kegolovy cviky

Češky pobláznily cviky, které zlepšují sex! Víte, jak na ně?

Češky pobláznil trend, který ženy ve světě znají už několik let. Kegelovy cviky se dokonce objevily v nejvyhledávanějších výrazech na české wikipedii. Cvičení, které pomáhá především ženám, má zpevnit pánevní dno.

Sex
03.03.
efektivní cvičení

Kolik svalů zapojujete při běhu či plavání? Sexu se to nevyrovná!

Jak můžete zapojit několik stovek svalů ve vašem těle při jediném cvičení? Správná odpověď zní sexem! Podle výsledků nového výzkumu se při postelových hrátkách zapojuje víc svalů než při běhání, plavání či skákání.

VÍKEND: Silové cvičení pro dokonalou postavu! To je CrossFit
01.02.

VÍKEND: Silové cvičení pro dokonalou postavu! To je CrossFit

Dřina, pot a endorfiny. Borci chodící po rukách a vláčející se s obří pneumatikou. To je tréninkový systém zvaný CrossFit, který tvaruje těla milionů mužů i žen po celém světě. Se zkušenou trenérkou na sobě zkusil zapracovat i reportér Aleš Vašíček.

Příspěvek pro Vládíka
aktualizováno 28.10.
Nadace Nova

Malý Vládík trpí svalovou dystrofií. Dostal příspěvek na nový vozík

Nadace Nova přináší dětem úsměv. Více než 12 tisíc korun věnovala nadace Nova malému Vládíkovi, který trpí svalovou dystrofií. Jeho nemoc ho trvale připoutala na invalidní vozík. Šek mu dnes předal mluvčí pražského dopravního podniku.

Bolest
17.10.
je to snadné

Zbavte se bolesti svalů či kloubů! Stačí tři věci, které má doma každý

Bolí vás svaly či klouby? Nebo patříte mezi ty, které trápí silné menstruační bolesti a nechcete si brát prášek? Uleví vím jednoduchá pomůcka, kterou si zvládnete vyrobit sami doma.

Jeremy Meeks - 7
29.06.
galerie ty svaly!

Nejhezčí vězeň světa se svlékl a ženy šílí! Podívejte se na to tělo!

Uchvátil miliony žen po celém světě a stačilo mu k tomu jediné - nechat se zavřít. Když totiž policie zveřejnila jeho fotku ve vězeňském mundúru, ženy byly tak uchvácené, že se mu dokonce skládaly na kauci. Od té doby je Jeremy Meeks považován za nejvíc sexy vězně na světě.